Biuro rachunkowe

kiedrowic

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuję firmy zajmującej się księgowością, która mogłaby się zająć sprawami rachunkowymi niewielkiej firmy możecie polecić jakieś rzetelne biura w tej kwestii?
 

Endrike

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
to zależy od budżetu jaki posiadasz na ten cel. Stawki są różne. Podaj przybliżone wartości, chętnie doradzę
 

kokosz1

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuję firmy zajmującej się księgowością, która mogłaby się zająć sprawami rachunkowymi niewielkiej firmy możecie polecić jakieś rzetelne biura w tej kwestii?

Zależy w jakim regionie polski u mnie we Wrocławiu jest całkiem dobre biuro adacta.com.pl zajmują się właśnie rachunkami mojej firmy, jak najbardziej mogę polecić.
 
K

kasska12

Guest
Jeżeli poszukujesz na Śląsku to ja osobiście polecam www.tax-net.pl. Korzystam razem z mężem od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z obsługi.
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Najlepiej szukaj takiej firmy na jakiś portalach branżowych, tam jest pełno ofert,
ewentualnie wpisz w Google biuro rachunkowe i wyskoczy ci sporo ofert.
 

lotto2012

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
89
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuję firmy zajmującej się księgowością, która mogłaby się zająć sprawami rachunkowymi niewielkiej firmy możecie polecić jakieś rzetelne biura w tej kwestii?

:eek:k:

W całej Polsce tax care
wiecej
http://konto2012.systempartnerski.pl/tax-care/index.html

:eek:k:
 

salonlis

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam, poszukuję firmy zajmującej się księgowością, która mogłaby się zająć sprawami rachunkowymi niewielkiej firmy możecie polecić jakieś rzetelne biura w tej kwestii?

POlecam IBR TAX, zadzwon do nich lub napisz 71 371 93 369, 721 527 190, biuro@ibrtax.pl, lub wejdź na ich stronę www.ibrtax.pl

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych oferując usługi księgowe,
obsługę kadrowo-płacową, kompleksową obsługę informatyczną i pomoc prawną.

Zapewniamy bezpłatny odbiór dokumentów.
Gwarantujemy w ramach umowy stałą opłatę, bez dodatkowych kosztów.
Wstępny koszt
Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC.

71 371 93 36, biuro@ibrtax.pl, www.ibrtax.pl

Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów gospodarczych i osób fizycznych oferując usługi księgowe,
obsługę kadrowo-płacową, kompleksową obsługę informatyczną i pomoc prawną.

Zapewniamy bezpłatny odbiór dokumentów.
Gwarantujemy w ramach umowy stałą opłatę, bez dodatkowych kosztów.
Wstępny koszt
Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC.

71 371 93 36, biuro@ibrtax.pl, www.ibrtax.pl
 

andrzejkin

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
najlepsze biuro rachunkowe to takie co jest terminowe i precyzyjne, czasami koszty nie graja roli bo mając formularz pit do wypełnienia, czy oplaty ZUS-owskie, prowadzenie rachunkowości i kadr z wysokim standardem niz co chwile zglaszac czyjes bledy.
 

Pasacik1422

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Znajomy kiedyś wspominał o biurze rachunkowym taxeg, w którym pracuje.
zajmują się oni tanią księgowością dla małych firm, czy doradztwem podatkowym i biznesowym.
Myślę, że warto zajrzeć na ich stronę, bo nic na tym nie tracisz, a jedynie możesz zyskać.
 
Do góry