Biuro Rachunkowe Kraków

B

Basia K

Guest
Witam, czy ktoś może zna biuro rachunkowe Kraków Sławomir Urbanik? Poszukuję zwłaszcza opinii na temat okresowych sprawozdań finansowych firmy. Znajoma mi poleciła właśnie to biuro jako eksperckie w tej dziedzinie.
 

Adam Sleza

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szukam biura podatkowego na południu Krakowa. Jednoosobowa działalność gospodarcza / do 30 dokumentów / książka przychodów / bez vat /
Chciałbym, żeby osoba prowadząca księgowość umiała również doradzić w kwestiach prowadznia firmy.
 

Mihcaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dopiero parę miesięcy temu zakładałem swoją działalność i na początku poruszałem się w świecie rozliczeń, skarbówki i podatków jak dziecko we mgle ;P Na pewno dużo mi w tym czasie pomogło biuro rachunkowo – podatkowe -VAT-. Nie wiem co bym bez nich zrobił, pewnie bym szybko interes zamknął :p Także do nich odsyłam! Zajmują się absolutnie wszystkim. Zresztą na stronie biuro-rachunkowe-vat.pl masz wypisane punkt po punkcie usługi, które realizują.
 
W

wiemlepiej

Guest
Sama od jakiegoś czasu korzystam z usług tej firmy:
http://www.roedl.com/pl/pl/biura/krakow.html

Mają swoje biuro w Krakowie na ulicy Skałecznej . Oferują kompleksową obsługę firmy czyli nie jedynie księgowość ale również doradztwo prawne , podatkowe. Jakiś czas temu przeprowadzili w mojej firmie audyt finansowy tak więc dzieki temu udało się ograniczyć niektóre niepotrzebne koszta i zoptymalizować prowadzenie biznesu.
W przypadku firmy jednoosobowej faktycznie wystarczy ksiegowa ale jeśli firma Wam się rozrasta to warto jest jednak postawić na takie biuro.
 

kolorwamadzia

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja swego czasu korzystałam z usług biura rachunkowego ale z Katowic Tax Center na Johna Baildona 12.Oprócz spraw rachunkowych korzystałam też przez jakiś czas z oferty biura wirtualnego. Wszystkie usługi w bardzo dobrych cenach.
 

marcin455

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
My akurat współpracujemy z biurem doradztwa podatkowego kontolex i muszę przyznać, że są na prawdę bardzo dobrym biurem. Pełna profesjonalność i bardzo dobre podejście do klienta
 

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
15
Punkty reakcji
1
Kiedyś miałam okazje korzystać z usług biura rachunkowego w Katowicach na Sokolskiej 78. Biuro prowadzą dwie Panie i prowadza takie usługi jak rachunkowość, prowadzenie ksiąg handlowych, płac oraz rozliczenie ksiąg przychodów i rozchodów. Jeżeli jesteś na etapie szukania biura rachunkowego to warto zapoznać się z ich ofertą i skontaktować się za pomocą formularza lub telefonicznie.
 
Do góry