Biuro nieruchomosci Verso

markox

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z kupujących/wynajmujacych/sprzedajacych mial styczność z biurem nieruchomosci Verso? Moja mama planuje sprzedać mieszkanie i zostało jej polecno własnie to biuro. Zastanawiam się, czy dla starszej osoby (w wieku 64) lat będzie to dobry wybór? Będę wdzięczny za każdą uslyszaną opinię.
Pozdrawiam
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Akurat tego biura nie znam, ale przyjaciele sprzedawali mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomości Europa Nieruchomościi byli zadowoleni, bo oprócz samego pośredniczenia przy sprzedaży, pośrednik pomógł im załatwić wszelkie formalności u notariusza itd. (mieszkanie dostali w spadku po rodzicach i coś tam trzeba było uregulować prawnie najpierw).
 

dominika85

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak najbardziej Verso z Wrocławia to dobry wybór- ja współpracowałam z nimi przy sprzedaży mieszkania. I jestem bardzo wdzięczna tej firmie, gdyż formalności i najbardziej uciążliwe sprawy załatwili niemal bez mojego udziału. :)
 

captainjack

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja miałem styczność z firmą Verso przy kupnie mieszkania rok temu- nie ma co się zastanawiać, pośrednik w każdym calu wart zainteresowania. Już na samym wstępie otrzymałem różne propozycje mieszkań, wybór co prawda nie był łatwy - ale człowiek z Verso fachowo mi doradził. Jestem bardzo zadowolony z nabytego mieszkania.
 
Do góry