Biurko loftowe

marerekk

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2018
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam, dzień dobry! Interesują mnie biurka loftowe, coś takiego jak tutaj widać -woodenadesign.pl/designerskie_biurko_loftowe_manhattan,_meble_industrialne-105314-s.html. Świetnie to wygląda, super funkcjonalna konstrukcja, dla mnie bomba.
 

Mako24

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2016
Posty
61
Punkty reakcji
0
Styl loftowy ostatnio stał się bardzo modny i ponadczasowy ;)
Również zdecydowałam się urządzić w takim stylu wnętrza :)
Jednak jeśli chodzi o biurko, nie potrafiłam znaleźć odpowiedniego...
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Sam ostatnio kupowałem sobie podobne do domowego biura. Jedno pomieszczenie, które wczesniej służyło jako składzik postanowiliśmy przeznaczyć na domowe biuro. Właśnie tam umiesciłem nowe biurko:
https://admix.pl/biurko-loft-skandynawskie-komputerowe-szuflady-white-dab-sanoma

Postanowiłem nie wydawać na nie nie wiadomo jakich pieniedzy bo w końcu miało to być biurko jedynie do okazjonalnego korzystania. Nie codziennie....

Zamówiłem na stronie powyżej, jestem zadowolony. Wykonanie dobre a wygląd dokładnie taki jak na stronie.

a85aea0341162af5a59fee448e0d4435b864d675.png
 

Peter777

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2023
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jak wielu z nas na pewno się już przekonało to wiemy, że tanie rzeczy nie mogą być dobrej jakości. Natomiast rzeczy za które trzeba więcej zapłacić są zazwyczaj lepiej zrobione. Bardzo dużo ciekawych pomysłów na meble biurowe można zobaczyć tutaj: Manufaktura EKODEKOART
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
35
Punkty reakcji
0
W miarę możliwości warto wybierać meble biurowe, które można dostosować do indywidualnych potrzeb pracowników. Na przykład biurka z regulowaną wysokością pozwalają pracownikom pracować w pozycji stojącej lub siedzącej, co może poprawić ich komfort i efektywność. Przy wyborze mebli biurowych warto również zastanowić się nad przyszłymi potrzebami i możliwymi zmianami w organizacji biura. Elastyczne meble, które można łatwo dostosować lub rozbudować w przyszłości, mogą okazać się korzystnym wyborem. Ostatnim, ale ważnym czynnikiem jest koszt mebli biurowych. Warto znaleźć równowagę między jakością a ceną, wybierając meble, które spełniają wszystkie wymagania funkcjonalne i estetyczne, jednocześnie pozostając w ramach budżetu firmy. Podsumowując, dobór mebli biurowych wymaga uwzględnienia wielu czynników, takich jak ergonomia, jakość, estetyka i praktyczność. Przed podjęciem decyzji warto przemyśleć wszystkie te elementy, aby zapewnić pracownikom komfortowe i efektywne miejsce pracy.

 
Do góry