Bitwa Polskiej policji z Ukraińcami.

S

serwor

Guest
W Zgierzu patrol policji został wezwany ponieważ duża grupa obcokrajowców zachowywała się głośno , piła alkohol i była agresywna, działo to się około 2 w nocy.
Przybyli policjanci zostali zaatakowani przez obcokrajowców, zaczeli oni rzucać w policjantów butelkami i kamieniami, jeden z policjantów został ranny w głowę.
Policja użyła broni palnej, trzy osoby zostały postrzelone w nog.
.
Zatrzymano 13 osób, większość ukraińców, w grupie byli też Gruzini.
https://www.tvn24.pl/zgierz-trzy-postrzelone-osoby-funkcjonariusz-ranny-w-glowe,817404,s.html

Pięciu prokuratorów bada sprawę aby znależć dowody na nieuprawnione użycie broni przez policję przeciwko pokojowym ukraińcom.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Kilka dni temu mój dobry znajomy (bardzo dobry stolarz) usłyszał od Ukraińców w pracy że jak się nie zwolni z roboty to mu wjadą na chatę...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
serworze możesz teraz dziękować obecnej władzy, taki byłeś z niej zadowolony i błogosławiłeś że nie ma PO, chciałeś masz
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
serworze możesz teraz dziękować obecnej władzy, taki byłeś z niej zadowolony i błogosławiłeś że nie ma PO, chciałeś masz
Za PO to policja by musiała ukraińców jeszcze przepraszać.
Połowa ministrów była pochodzenia ukrainskiego. Schetyna i Siemoniak na przykład. Nie mowiąć już o posłach między innymi ten poseł PO który otwarcie mówił i pisał że nienawiść do Polski i Polaków wyssał z mlekiem matki.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
widzisz mój drogi jak potwierdzasz moje słowa, więc nie przytaczaj tych wypadków bo to PIS ich wpuścił a tych swoich ulubionych polityków nie możesz krytykować
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
widzisz mój drogi jak potwierdzasz moje słowa, więc nie przytaczaj tych wypadków bo to PIS ich wpuścił a tych swoich ulubionych polityków nie możesz krytykować
Kto kogo wpuscił? Nie rozumię.
Ja nie mam ulubionych polityków . Nie popieram żadnej parti w Polsce. PiS to tylko mniejsze zło .... ale zło.

A rozumię wpuscił ukrainców? Być może PiS, być może PO, bez róznicy to wszystko styropian.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No dobra, ale jak długo elektorat to wytrzyma? Przecie ludzie głupi nie są. Nagły spadek bezrobocia w Polsce którego poziom był obliczany z danych zesłanych z PUP to wynik minimum 3.000.000 Ukraińców.
Tylko i wyłącznie dzieki temu spadło bezrobocie albowiem wszystkie niechciane stanowiska (czyt. stawki) zostały obsadzone właśnie przez Ukraińców.
Polak mający kredyt na mieszkanie 1400 talarów + czynsz 600 talarów nie pójdzie do roboty za 2000 talarów.
Przecie nim minie rok to ludzie już na amen przekonają się o "prawdzie w prawdzie". Moim zdaniem Kukiz a nawet koooorrrwin powinni koszule zacząć prać bo przy następnych wyborach będą mieli co robić.
Ludzie za aktualną sytuację na rynku w której albo bierzesz robotę za "dychu na godzinu" albo wcale odwdzięczą się i to po złości.
Gdzie łba nie wsadzisz tam Ukrainiec. Myślę że jeszcze 800.000 wiz i PIS idzie na dno.
Gdy kochałem PIS to myślałem że faktycznie - wydadzą 300-350tys. wiz bo tam niby wojna, załatają trochę dziur kadrowych w Polsce bo faktycznie na najgorszych stanowiskach nie było komu już robić i będzie spoko ...
a tu patrz - końca nie ma!

Coraz więcej ludzi ponownie myśli o wyrąbaniu za Odrę i nie są to puste słowa walone pod wiatr lecz prawda z neta. Gdzie nie zerkniesz to wszędzie pytają jaka sytuacja tu czy tam.
Ciekawe co zrobi PIS w chwili w której 7 na 10 pracowników w zakładzie to Ukrainiec który... co zarobi to wywiezie a pozostała kadra "Polaka" nie będzie już na mocy dymac na NFZ/ZUS/US.
Polaków to już nawet na wynajem mieszkań nie stać!
Syn z żoną od znajomego szukał w W-wie M2. Ceny kosmos! 2000-2500zł za sam najem to już norma. Powód? Bo sobie Ukrainiec wynajmie za 2500 i żyją jeden na drugim po 4 w pokoju. Wtedy takie M2 za 2500 na 8 chłopa
wychodzi 312zł! Można? I teraz - jaki żywot mają młode małżeństwa z Polskich dziur w których bezrobocie 100% a oni mają np. 2 dzieci i zero mieszkania?
Pojadą sobie do "dużego" miasta i co? 2500 najem, 500 czynsz, 300 media i ... 12zł na godzinke w pracy??

Zobaczycie co będzie się działo za 2,3,4 lata gdy Ukraińce powiedzą basta i zaczną zakładać tu własne firmy!!
START już się zaczął!
Polacy będą kwiczeć aż miło... dlatego ja spadam ...
Przyjdzie chwila w której Ukrainiec z legalna firmą w Polsce będzie zatrudniał na budowach Ukraińców a usługi wykonywał za tak psią kasę że 80% dzisiejszych mocarzy którym dobrze w chwili w której maja tanie rączki do roboty pójdzie z torbami!!!
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie wszystko jedno serworze, twoje mniejsze zło wpuściło
 
Do góry