Bitcoiny - wszystko na temat - potrzebne na już ...

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ale to są tylko słowa które w 99,8% przypadków są nieprawdą. Głowonog, ja do Ciebie osobiście nic nie mam. Ja tylko doskonale wiem że BITCOINY i reszta to wał i przekręt.
Odpowiedz mi na jedno zasadnicze pytanie:
Co te koparki kopią?
Udostępniają czas PROCESORÓW innym instytucjom?
Serio? I mam uwierzyć że taki np. BANK (prawdziwy bank!) skorzysta z SIŁY procesora jakiejś lewej koparki gdzieś w Rosji i wrzuci tam dane do analizy/przeliczeń??? Serio?
Wydajność jednego zestawu koparek równa się często kilku tysiącom normalnych komputerów. I teraz - mam uwierzyć w to że NAGLE wzrosło zapotrzebowanie na MEGA obliczenia?
Że INSTYTUCJE (legalne!) nagle potrzebują TRILIARDOWYCH przeliczeń i są skłonne za to płacić byle komu? Że instytucje finansowe tak od JUŻ wrzucą np. Ruskim ileś mega ton EKSA BAJTÓW danych do przeliczeń i ...
będą spokojne o dane i jeszcze za to zapłacą???
Ty naprawdę nie kumasz że sznurkami ciąga max. kilka setek cwaniaczków w USA?
Wiesz na czym polega biznes w lokalnych rynkach?
Na dymaniu jednego przez drugiego! Tylko na tym się zarabia!
Pan XXX z polskiego forum AAA znalazł jelenia CCC który wpłacił kasiory na jakieś lewe konto i wyczekuje zysków!
A skąd ja mam mieć pewność że lewe konto nie należy do Pana XXX?
I teraz 1.000 takich jeleni jak Pan CCC i Pan XXX może śmiało przyznać że 80u$d przytulił.

Powiedz Głowonog szczerze...
Co jest powodem wzrostu BITCOINA??
Rynek spożywczy? Rolny? Mechanika? Finanse? Człogi? Wojny? Polska?? Europa?? Świat??? Giełdy?? Wypadki/przypadki? Los? A może jakiś LAMUS w krawaciku na WallStreet wali paluchem ENTER co 5 minut, co??
Ja to niestety (naszczęście?) tak a nie inaczej. Kryptowaluta to wał tysiąc lecia. Codziennie ktoś traci oszczędności swojego życia.

BITCOIN rośnie bo trwa polowanie na łosi. Serio...
Najpierw lokalnie np. w takiej zrytej "Poleczce" Panowie typu XXX będą wsadzać na miny panów typu AAA... i jak juz jeden CWAŃSzY LOKALNY wysadzi swoich i zbierze się jakaś grubsza paczka €€€$$$ po wtedy
zza oceaunu będzie klik, klik, ENTER... i ... i ... pan XXX pójdzie po sznurek do OBI.

No i ...
Mi wystarczy 40 kilka lat i nic więcej by doskonale wiedzieć co jest snem a co prawdą, jak ludzie sa perfidni, jak oszukują, co to jest ta pseudo przyjaźń, wspólasy... i masa innych.
Nie musiałem nigdzie być by nie dać się wydymać. Serio..., dlatego mam co mam a Ci którzy wierzyli w Ambergold to teraz albo wyją albo szukają szczęścia dalej... ot by w Bitcoinach...

Szmal w Polsce dobrze TRzYMIE tylko babcijna skarpeta!
A wiesz czemu?
Bo ile urfa wsadzisz tyle wyjmiesz... Nigdy mniej!
A mnoże ten szmal tylko ... PRACA! Ciężka praca... bo z klikania najwięcej dorobili się tylko producenci klawiatur :)

A wiesz skąd to wszystko wiem?
Bo straciłem jednak te kilka złotych bo zapłaciłem ten abonamencik w bitcoinach. Łeb twierdzi że kasy nie dostał. I tyle z całego interesu koleszko... Pewnie XXXX się teraz cieszy z następnego jelenia...
 

ciekawaswiata1

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
_____________________ napisał:
Frazy "inwestować" i "na razie spadki" są genialne w Twojej wypowiedzi... ale tak to już jest gdy o "AmberBitCoinGoldach" wie sie tylko tyle że "wszyscy niby na nich zarabiają".
no jak Ty tylko potrafisz siedzieć i komentować w internetach to co poradzisz? nie wiem jak Ty, ale lubię śledzić wykresy, analizować. nie trzeba być nie wiadomo jak wtajemniczonym, żeby móc wywnioskować, że zaistniały spadki. Bez pozdrowień.
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Kurde....znów się śmieją z I love PiS. Oj Będziecie płakać jak opuści te forum. Swoją drogą ciekawa przemiana w Nim nastąpiła. Od ciekawego bitcoina po jego wroga.
 

developer

Zbanowany
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
Tak serio to może i owszem - są różnej maści :cenzura:, którzy za wszelką cenę (po trupach) starają się wyłudzić kasę od kogo tylko się da. Owszem takowych należy ostro piętnować (dlatego jestem całym sobą za tym co jest w USA powszechne =złamiesz prawo to wszystkie (włącznie z biometrią) Twoje dane wędrują do publicznego rejestru gdzie każdy może je poznać. Mówiąc wprost:: złamiesz prawo = masz przesrane = nie załatwisz nic co wiąże się z jakimikolwiek zobowiązaniami (nawet głupiego abonamentu na komórkę nie weźmiesz) Czas i u nas coś takiego wprowadzić.

Aczkolwiek jest jeszcze te kilka % ludzi, którzy są uczciwi, się starają i próbują nadrobić straty wizerunkowe spowodowane chujskimi zachowaniami debili z początku wypowiedzi. Bo - nie wiem czy zauważyliście, ale zła reputacja rozchodzi się szybciej niż dobra.

A BitCoiny (jak i inne kryptowaliuty) dają ogromne pole do popisu różnorakim cwaniakom właśnie. Dlaczego? Bo brak jest mechanizmów weryfikacji prawdziqwości danych stron transakcji. Gdyby takowa była (tylko mowa o rzeczywistej weryfikacji, nie ściemie w stylu "podaj nam jakiekolwiek dane, my Ci je zaakceptujemy")
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Roboty dopisujące HWid, MAC i IP do wszystkich treści wysyłanych w internet i to wystarczy. Piszesz post na forum - z automatu podpisany; piszesz komentarz do produktu - z automatu podpisany; dodajesz jakiś news/artyków - z automatu podpisany; jestemś administratorem jakigoś internetowego sklepu - twoim obowiązkiem jest wysłać dane (zalogować się) do serwisu jako admin ze wszystkich komputerów które będą biały dostęp do serwisu (zarejestrować je);
Dodatkowo "interesy" zajmujące się "pieniążkami" winny być rejestrowane. Ogłoszenia typu ROBIĘ DACHY, TANIO, REMONTY powinny zniknąć i zostać zastąpione ogłoszeniami z nr. NIP i REGON oraz jedyną formą kontaktu z ogłoszeniodawcą powinien być numer telefonu oraz mail podany w CEiDG tak by można było ogłoszeniodawcę w 30sek. zweryfikować.
 
S

serwor

Guest
A ja mam nadzieję że jak najszybciej bańka pęknie i posiadacze koparek stracą wszystko.
Własnie składam nowy komputer ale kartę graficzną będe mioał starą bo nie dam 2 tys zł za gtx1060.
Jeszcze nie zwariowałem. Nvidia będzie miała kłopot gdy okaże się że gracze przeszli na konsolę i przestaną kupować karty graficzne.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja i moja GT1030 wiemy co czujesz... ale nie tylko nVidia dała czadu. Goodram lepszy? Kości DDR4 o 70-80 a czasami nawet 100% w górę. A xkomy, komputroniki i inne gady to po czemu trzymali i5-7400/7600 czy też i7-7700 w kosmicznych cenach tyle czasu? Ostatnio tak się pokręcili w swoich chorych cennikach że i7-7700 bez "K" jest droższy jak ten z "K" a jeszcze miesiąc temu był 7700k tańszy o zaledwie 150zł od 8700k.
To jest dopiero cyrk. Ja już kompa składam dokładnie 14 miesięcy :) hehehe i poskładać nie mogę. Dlaczego ja grafę i RAM odłożyłem na później to ja nie wiem ...
 

developer

Zbanowany
Dołączył
5 Sierpień 2015
Posty
55
Punkty reakcji
3
ja kompa (solidnego) przywiozłem sobie zza granicy.... w PL takowych części za takową cenę nie ma i jeszcze długo nie będzie. Działa już 4ty rok i cały czas jest ciężki do przebicia
 

alina.kuta

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Wrocław
W sumie teraz można kupować, jest dość tani w stosunku do maximum. Sama nie mam boje się takich inwestycji, aczkolwiek obserwuje.
 

Chris o poranku

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o nowej kryptowalucie zainicjowanej przez Facebooka? Jeszcze nie uruchomiona. Przez jakiś czas nazywała się Libra, w ostatnich dniach zmienili nazwę na Diem (XDM). W pewnym momencie wspierana przez Paypal/Mastercard/Visa, ale te firmy jednak się wycofały. Z tego co widzę jednak na zagranicznych forach, wiązane są z nią duże nadzieje. Wręcz uważa się, że to kwestia czasu, by Diem stało się drugim najważniejszym krypto po Bitcoinie.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Przypadku Facebooka wszystko co
Z nim związane trzeba unikać.
Ta firma to organizacja
Szpiegowska stworzona przez wywiad
Amerykański i dzięki tej stronie zarabiają.
 
Do góry