[biologia]Miasto aryjskich bliźniąt

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Kod:
Czy znany ze swej zbrodniczych praktyk Josef Mengele, nazistowski doktor z obozu w Oświęcimiu, stworzył miasteczko, gdzie rodzą się blondwłose i niebieskookie bliźnięta? Naukowcy od lat nie umieją odpowiedzieć na to pytanie. Historyk Jorge Camarasa nie ma wątpliwości – Mengele stworzył miasteczko, gdzie do dziś rodzą się dzieci aryjskiej rasy. O sprawie pisze "Telegraph". 

W brazylijskim miasteczku Candido Godoi jeden na pięć porodów to bliźnięta. Większość z nich ma jasne włosy i niebieskie oczy. Naukowcy od lat próbowali bezskutecznie wyjaśnić tę zależność. 

Mieszkańcy Candido Godoi pamiętają, jak w latach sześćdziesiątych przyjeżdżał do nich tajemniczy doktor podający się za weterynarza. Później Tutaj udało mu się wreszcie zrealizować jego marzenie – stworzenie wyższej rasy, czyli blondynów o niebieskich oczach.
Jorge Camarasa
regularnie leczył tam kobiety jako ginekolog. Tutaj udało mu się wreszcie zrealizować jego marzenie – stworzenie wyższej rasy, czyli blondynów o niebieskich oczach.
Jorge Camarasa

Josef Mengele przebywał w Auschwitz do stycznia 1945 roku. Był przełożonym służby medycznej w obozie kobiecym w Birkenau. Prowadził też eksperymenty nad zwiększeniem liczby ciąż mnogich oraz stworzeniem aryjskiej rasy, która reprezentowałaby Trzecią Rzeszę. Ze względu na swoją zbrodniczą działalność otrzymał przydomek "Anioł Śmierci". Po wojnie ukrywał się przed sądami w Ameryce Południowej. 

Argentyńczyk Jorge Camarasa w swojej książce "Mengele: Anioł Śmierci w Ameryce Południowej" przekonuje, że Mengele kontynuował swoje doświadczenia w Brazylii – tym razem ze zdumiewającym sukcesem. 

Historyk pisze, że bliźniacze porody zaczęły się w Candido Godoi mniej więcej wtedy, gdy do miasteczka trafił tajemniczy lekarz. Przedstawiał się jako Rudolph Weiss. Pierwsze bliźnięta urodziły się w 1963 r. Dziś jest ich tak dużo, że w mieście powstało już muzeum dotyczące bliźniąt. 

„Candido Godoi było zapewne swego rodzaju laboratorium doktora Mengele. Tutaj udało mu się wreszcie zrealizować jego marzenie – stworzenie wyższej rasy, czyli blondynów o niebieskich oczach. Są dowody na to, że przyjmował kobiety i podawał im nieznane dotąd leki, stosował też sztuczne zapłodnienie. Prowadził również eksperymenty na krowach” – pisze Camarasa. 

Argentyńczyk, specjalizujący się w historii nazistów uciekających do Ameryki Południowej, przytacza w książce liczne wypowiedzi mieszkańców miasteczka, którzy opowiadają, czym zajmował się Mengele.

Źródło - http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Miasto-aryjskich-blizniat---spelnilo-sie-marzenie-nazistow,wid,10776247,wiadomosc.html?ticaid=175ec

Temat napisałem w dziale "Nauka" ponieważ mam do was pytanie: Czy to możliwe że za pomocą leków została stworzona aryjska rasa w tym miasteczku >??
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Temat napisałem w dziale "Nauka" ponieważ mam do was pytanie: Czy to możliwe że za pomocą leków została stworzona aryjska rasa w tym miasteczku >??



Pewnie. PanAdolf kupisz w każdej aptece bez recepty.


panadlof.jpg
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Nie wiedziałam, że takie miasteczko w ogóle istnieje :mruga:
I że rasa aryjska jest rasą blondynów z niebieskimi oczami :mruga: W takim razie jestem aryjką :lol2:
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Mengele krzyżował, a Bormann robił za ortodontę. :D
Rok temu odkryto grobowiec Świętej Rodziny. Kto dziś pamięta o tej "sensacji". To taka sama rewelacja.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Z naukowego punktu widzenia, stworzenie aryjskiej wioski u Latynosów nie jest możliwe przy pomocy pigułek. Pewnie to sztuczne zapłodnienie, albo raczej klonowanie lub zaszczepianie komórek jajowych, bo sztuczne zapłodnienie to tylko połowa genów. Równie dobrze mógł tworzyc aryjską rasę, swojskimi sposobami z Brazylijkami na sianie.
A co do tych bliźniaczych ciąż, to coś mogło by by na rzeczy. Ciąże mnogą łatwo wywołac terapią hormonalną, właściwie to te słynne przypadki pięcio- sześcioraczków to skutek stosowania antykoncepcji. Cały czas mowa o bliźniakach wielojajowych. No ale ci Aryjczycy. Najprawdopodobniej po prostu wszczepiał zapłodnione przez Aryjczyków jajeczka aryjskich kobiet.
I teraz dlaczego to się kupy nie trzyma. Czy Mengele mógł opracowac sposób klonowania człowieka w latach sześcdziesiątych ubiegłego wieku w południowoamerykańskiej wsi? Czy miał po temu środki, współpracowników, sprzęt? Czy może posiadał taki zapas jajeczek, że mógł je wszczepiac tym kobietom? Skąd je miał? No i co mężowie tych kobiet, kiedy po wizycie u doktora kobiety zaczeły rodzic blondynów.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Lobo kolonowanie to chyba co innego.
Mi się wydaje,że mógł po prostu pobierać komorki jajowe i nasienie w obozach koncentracyjnych i potem wszczepiać je Brazylijkom.Tylko jak je przechował tyle lat..
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Lobo kolonowanie to chyba co innego.
Gdyby umiał klonowac to by uprościło sprawę. Komórki jajowe brał by od latynosek, a materiał genetyczny miałby zamrożony po jakichs SSmanach o optymalnych cechach.
Mi się wydaje,że mógł po prostu pobierać komorki jajowe i nasienie w obozach koncentracyjnych i potem wszczepiać je Brazylijkom.Tylko jak je przechował tyle lat..
No w obozach mógł, ale czy miał dosyc Niemek, blondyn na materiał genetyczny. Chyba że z braku laku brał Słowianki. Nasienie mógł już brac od Germańskich kolegów. A zygoty w ciekłym azocie spokojnie mógł sobie trzymac. Tylko jest problem. Pierwsze in vitro to lata siedemdziesiąte. Chyba, że ten geniusz robił zapłodnienia w probówce już w czasie II WŚ i zamrażał z myślą o późniejszym wykorzystaniu. Tylko czy jak zwiewał za granice to utrudniał by sobie sprawę, dodatkowym bagażem. Jest jeszcze możliwośc, że współpracował z innymi niemieckimi imigrantami, i ich wykorzystał do swojego planu. W sumie to ciekawe. Szkoda, że pewnie nie prawdziwe.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Mengele to zajmował sie biznesem w Ameryce Południowej poza tym po pietach deptał mu cały czas mosad. Ten cały tekst to typowe popłuczyny nakierowane na szukanie taniej sensacji.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie da się ukryć. Ale też pretekst do czysto teoretycznych rozważań.
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
też jestem aryjczykiem ^^^

a na poważnie.
Wątpię by Mengele miał tak na prawdę aż tak duży wpływ na ciąże - nie posiadał zby dużej wiedzy na temat genetyki no i technika i dostępne metody nie były AZ ( o ile w ogóle bły takie możliwości) dobre by się w to bawić. Z jednej strony nie wierze to ale z drugiej ciekawi mnie w jaki sposób co 5 ciąża była bliźniacza a ponad 80% dzieci wykazywało cechy aryjskie.
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Mnie to zawsze dziwiła ta cała teoria nazi o rasie panów którzy mają blond włosy i niebieskie oczy :p kto mi wymieni chociaż jednego wielkiego przywódce/wodza z takim wyglądem? :niepewny: btw. Hitler sam nie pasował do tego opisu wiec WTF?! :mruga:
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Niemiecka czytosć rasowa to była bujda na kółkach tam aż się roi od mieszańców polsko, czesko, włosko, francusko, duńsko, litewsko, łotewsko, estońsko... i można tak jeszcze powymieniać. Część niemców śmiała sie za plecami z Himmlera ktory był fanatykiem teorii rasowej a sam nie przypominał nordyka z żadnej ze stron.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
to juz dawno bylo glosno ze niemcy przed sama kapitulacja wsadzili na ubooty czysto aryjskie dzieci i kilku doktorkow, i wywiezli je poza europe, u latynosow jest to tez calkiem mozliwe,
nieznaczy natomiast z ekazdy blondy z niebieskimi oczami to aryjczyk, a juz tym bardzie ze dzieci z tych wiosek to nazisci,
 
Do góry