Billy Talent

monionio

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
lubię sobie posłuchać ich czasem xD wg mnie fajny jest song 'surrender'... i jeszcze w swojskim klimacie to wszystko =D
 
A

anetaxas

Guest
Hej:) Billy Talent bedzie miał koncert 19 czerwca w warszawskim klubie Proxima ;) Moze ktos z was sie tam wybiera?? Odpowiadajcie ;D
 

Tychacz

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Tych - najlepszych
jeden z moich ulubionych zespołów ^_^ szczególnie cenię "surrender" "fallen leaves" "try honesty" no i "the ex"
 

iluvromance

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radomsko
Tychacz - ja bym jeszcze dorzuciła "Nothing to lose" i "Standing in the rain" :)
 

Jajczu

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zgadzam sie z wami jest to fajnie grająca kapela. I ile charytatywnych koncertów urządzili...
 

Agnes_3210

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Już od dość dawna słucham tego zespołu i bardzo go lubię :) Moje ulubione piosenki to m.in. "Burn the evidence", "Voices of violence", "Fallen lives", "Try honesty", "Perfect world" i inne.
Ubolewam, że nie mogłam pojechać na ich koncert...
 

chester153426

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
wg mnie fajny zespół, charakterystyczny udział na scenie muzycznej, ale wg mnie kawałi czy sa fajne czy nie rozróżniam po partii gitarowej,
biorę swoje wiosło i patrze jak idzie riff,
najfajniej mi się gra Fallen Leaves i Try Honestly :)
 

kazzup

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Jest w porządku, kiedyś dużo słuchałem, ale po miesiącu aktywnego słuchania zwyczajnie się odechciewa i przełącza na mp3 dalej... :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Też czasami posłucham, ale szybko się nudzi. Jak ktoś wyżej wspomniał, brak urozmaicenia, w kółko prawie to samo.
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Takie sobie, od czasu do czasu posłucham ale ogólnie jakoś specjalnie za nimi nie przepadam, jedną piosenkę mają dobrą.
 
Do góry