Bilety w autobusowe w dużych miastach

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Ja tam uważam, że to bezsens kupować bilety typu 10 minut albo 30, bo jak się stoi w korku to czas leci i bilet staje się nieważny, chyba lepiej w miesięczny zainwestować.
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
U mnie są bilety na jedno, dwa, trzy i więcej miast a u kierowcy bilet na całą trasę lub ważny godz od skasowania.
 

Peronymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2010
Posty
129
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Wszystko jest od siebie zależne. Różnią się przecież ceną te bilety, a zależy ile kursów ktoś pokonuje dziennie i czy zdarzają się przypadkowe etc. Po cholerę komuś miesięczny jak z buta ciśnie co dzień np?
Czasówki są w porządku całkiem, bo w Warszawie za 20minutowy płacisz 2zł, a za normalny jeden 2.80zł.
Jak muszę wyskoczyć do znajomego dajmy na to,to się przesiadam dwa razy, z czego są to tylko cztery przystanki. :D Można powiedzieć,że jestem leniwy, ale to długie przystanki. :p Nigdy jednak nie przekroczyłem limitu 20min. :D, a tak musiałbym zamiast 2zł wydać 5.60zł :]
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Szczerze powiedziawszy i tak najbardziej opłaca się kupować miesięczny. Ja kiedyś kupowałam pojedyncze i jak obliczyłam to byłam na tym o wiele bardziej stratna gdybym kupiła miesięczny. a co do minutek top czasami się przydają bo skoro mam do przejechania 2 przystanki to czemu mam kupować droższy bilet skoro mogę tańszy minutowy....
 
Do góry