bilety na euro 2012

Status
Zamknięty.

rimin

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Chciałbym sie wybrać na euro2012, ale chyba mnie stać mnie. Doradźcie czy może któryś ze sponsorów rozdaje bilety czy cos
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Niestety raczej takiego czegoś nie będzie. Pojawią się pewnie konkursy z możliwością wygrania.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Cały czas są konkursy. Obserwuj reklamy, fan pagi takich sponsorów jak Orange, KIA, Carslberg
 

rimin

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
@Kris69, a czy się orientujesz jakie są warunki w Orange? Mam
abonament, co muszę zrobić aby wygrać w Orange?
 
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
125
Punkty reakcji
5
Jeśli już mówimy o biletach , to się wypowiem . A mianowicie miałem zamiar wybrać się na mecz naszej reprezentacji z Włochami. Dowiedziałem się jednak , że nie wystarczy podejście do okienka przed meczem , i nabycie biletu . Ponoć trzeba mieć jakąś kartę kibica , którą trzeba wyrobić sobie przed meczem. Oczywiście darmowe to nie jest. Wie ktoś może, o co chodzi ?
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Jeśli już mówimy o biletach , to się wypowiem . A mianowicie miałem zamiar wybrać się na mecz naszej reprezentacji z Włochami. Dowiedziałem się jednak , że nie wystarczy podejście do okienka przed meczem , i nabycie biletu . Ponoć trzeba mieć jakąś kartę kibica , którą trzeba wyrobić sobie przed meczem. Oczywiście darmowe to nie jest. Wie ktoś może, o co chodzi ?
Nie ma możliwości wyrobienia karty kibica rp przed meczem.
Wchodzisz na stronę www.klubkibicarp.pl i rejestrujesz się, wpłacasz kasę na konto (ponad 3 dyszki) i realizują zamówienie, ale na mecz z Włochami nie będzie potrzebna karta kibica. Wystarczy się tylko zarejestrować i zamówić bilety
 

rimin

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
@Kris9, wielki dzięki, a Twoim zdaniem nabycie której usługi zwiększy
moje szanse na wygrana?
 

rimin

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
@kris9, ale to nic że nie masz, możesz kupić przecież tapete na
2012orange.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry