Bielsko-Biała

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
O! Żywczanka. Witam gorąco. Obecnie się dokształcam właściwie tam w jednej ze szkół, oraz przebywam w tym mieście znaczną większość czasu. ; )
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Jak miło. Prawdę mówiąc od dzieciństwa miałem słabość do żywieckiego parku, gdzie chodziłem niegdyś kopać tam w piłkę na parkowym boisku nieopodal fontanny z betonową kładka. Dawno tam zresztą nie zaglądałem. Kuźnia żywieckiego intelektu. Czyżby rozchodziłoby się o Kopernika? ;>
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
I nie poznałem odpowiedzi, ale mimo tego cieszę się z tego powodu, że ktoś odezwał się z tego rodowitego miasta. ; ) Jednak przydałoby się założyć odrębny temat dotyczący Żywca.
 

logujsie

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
37
Punkty reakcji
0
Witam! Też jestem z Bielska i nie wyobrażam sobie mieszkać gdziekolwiek indziej. Najbardziej lubię spacerować w stronę Trzech Lipek. Pięknie tam i tak spokojnie!
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Bielsko here! W sumie fajne miasto. Jest gdzie porobić zdjęcia, jest gdzie usiąść i pogadać jest gdzie się napić piwa.. Wszystko na miejscu:)
 

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Też B-B. Bardzo lubię to miasto za "górski" klimat. Chociaż mogłby się więcej dziać :)
 

pozytywista

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Kraków
Halo, halo, jestem z Bielska! Choć mieszkam od kilku lat w Krakowie, to co drugi weekend odpoczywam w stolicy Podbeskidzia. Również polecam spacery na Trzy Lipki :) Świetne miejsce. A najlepsze do puszczania latawca z dzieckiem. Tam zawsze coś dmucha ;)
 

Aconcagua

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2011
Posty
15
Punkty reakcji
5
Miasto
B-B
Wznawiając dyskusję też mieszkam w tym mieście.
Jest wspaniałe.
Jakie są wasze ulubione miejsca?
Moje to straconka oraz okolice starówki, zamku i pl. Chrobrego :D
 

1997Asia

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
B-B
Ja tak samo z Bielska. O tak. Starówka i okolice to świetne miejsca.
Szkoda, że ul. 11 listopada nie zdobyła nawet wyróżnienia w plebiscycie na najładniejsze polskie deptaki ;p
 
Do góry