Bielsko-Biała

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Aż mnie zapuszkowało, że nie mogłem dostrzec w dziale naszego przepięknego miasta. Z miłą chęcią was zapoznam.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Zakładam, że studiujesz. ^_^

Szkoda, że na forum nie ma aż tylu osób, co chociażby z Katowic.
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
Można już tak powiedzieć ze studiuje bo zaczynam pierwszy rok w pazdzierniku dopiero :)

A myœle że napewno ktoœ jest z BB lub okolic jeszcze tylko sie nie ujawnia ;)
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Można w ogóle wiedzieć na jakim kierunku zaczniesz studiować? Być może mamy podobne zainteresowanie. ^_^

Nie jest aż tak doszczętnie kiepsko, przecież w końcu ktoś się odezwał.
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
kierunek kulturoznawstwo specjalizacja: dziennikarstwo i kultura medialna :) tak szczerze to w bielsku nie ma za duzego wyboru co do kierunków ale chciałam zostać w tym mieœcie (chodziłam tez do sredniej do Bielska) i padło na kulturoznawstwo więcej o moich zainteresowaniach jest na moim profilu, a ty do jakiej szkoły chodzisz?
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Na ogół ciężka sprawa ze względu, że dziennikarstwo jest dość oklepane, ale życzę ci ogromnego sukcesu. ;)

Ja obecnie uczęszczam na profil. technik budownictwa, ale po części interesuje się architekturą wnętrz. Z tego co wiem, to większość Bielszczanów pociągają studia budownicze.
 

angelina2

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
śląsk
może i oklepane ale fajne :) tak naprawde watpie że bedę w zawodzie, poprostu chce wszystkiego spróbowac, skończyłam architekture krajobrazu - tez fajne ale małe zapotrzebowanie w Polsce, skończyłam kurs florystyczny- tez fajne, ale wszedzie chc¹ doœwiadczenia, no a teraz kulturoznawstwo wiem że bedzie mi sie podobac ale czy bede pracowac w tej branzy... tego nikt nie wie :)
a co do Ciebie budowlańców zawsze bedzie trzeba :) a architektura wnętrz bardzo fajne ale tylko wtedy jak lubisz matme ;)
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Popieram, że mało komukolwiek udaje się odnaleźć robotę jako architekt, a to ze względu na to że jest ich aż ponadto. Większość leci na godne zarobki, niż na satysfakcję z wykonywanej pracy, ale w dzisiejszych czasach należy brać co popadnie, bo przecież mamy kryzys i mało kto spogląda miłym okiem na świeżych pracowników. ;)

Zapotrzebowanie w budownictwie jest coraz większe, ale to bardzo ciężka i niebezpieczna praca, a przede wszystkim wymaga logicznego myślenia, oraz niezawodnego refleksu. ^_^
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Dawno nie zaglądałem na forum za co serdecznie przepraszam. Widzę, że nikt prócz nas się nie odezwał. ^_^

To się okaże ile lat będziemy jeszcze narzekać na dziurę budżetową.
 

sewas5

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja też jestem z Bielska to piękne miasto i raczej bliżej Śląska Cieszyńskiego !!!!!
Pozdrawiam Wszystkich gorąco
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Można tu odnaleźć jeszcze nieco osób, które pochodzą z tego jakże przecudownego miasta? ;>
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 264
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Jak miło, ze wreszcie się ktoś odezwał z bielszczanów. Witam serdecznie. Z jakiego zakątku właściwie pochodzisz? ; )
 
Do góry