Bielizna termoaktywna

normand

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam
Zamierzam kupić sobie jakąś bieliznę termoaktywną. Ostatnio miałem takie slipki:
link i bardzo dobrze mi się w nich chodziło. Kupiłem je głownie dlatego, że były tanie i dobre. Teraz zamierzam kupić coś lepszego i zastanawiam co?
Ma ktoś jakieś propozycje?:)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
No tak bielizna termoaktywna jest świetną sprawą, zwłaszcza jak się uprawia sporty w ziemie. Nie ma nic gorszego niż to jak nam odmarzają najcenniejsze części ciała. Warto jest w taką bieliznę zainwestować. Mój chłopak, który jest fanatykiem sportu, jeździ na rowerze, nartach, biega etc. też się z zaopatrzył w coś takiego, tyle, że zakupy zrobił na fa-pol. Jest zachwycony nie marznie i też jest mu bardzo wygodnie. A ja nie martwię się o to, że jak będzie miał ochotę pojeździć w zimie na rowerze to się przeziębi;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Jeśli mogę polecić jakąś konkretną markę, to zdecydowanie under Armour. W Polsce chyba jeszcze wciąż mało znana, ale na zachodzie (a zwłaszcza w usa) ma już swoją renomę. Więc jeśli szukasz czegoś lepszego to warto na nią zwrócić uwagę. A w ogóle taka bielizna to zbawienie zimą ;-)
 

kaja45

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
52
Miasto
Tychy
A ja Craft, Swix lub Blizzarda, piszę o tych markach bo sam ich używam (kolejność nie jest przypadkowa)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Bruebeck polecam, wytrzymałe dobrze pot odprowadza, no i masz do wyboru gruszbą zimową, lub wiosenno letnią jeśli nie jesteś zmarźlakiem tak jak na przykład JA :)

Ja bym zapytrała jeszcze o młodsze rodzeństwo brubecka webster?
Używa ktos?? Opini niestety mało na necie w chwili obecnej...
 

wszystko100

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ktoś korzysta z bielizny firmy Attique ?? Bo czytałem, że mają dobrą jakościowo bieliznę oraz przestępne ceny i oczywiście wspieranie polskiej firmy, a nie zagranicznych.
 

acidation

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2010
Posty
65
Punkty reakcji
1
Nie słyszałem o Attique, ale to pewnie dlatego że dopiero niedawno się przekonałem do ciuchów termoaktywnych. Na deskę kupiłem sobie komplet Hi-Tec'a i jestem pozytywnie zaskoczony. Nigdy nie lubiłem kalesonów ;) ale takie spodnie termoaktywne naprawdę dają radę. W ogóle się ich nie czuje i dobrze grzeją, przynajmniej te zimowe.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Bielizna termoaktywna to naprawdę rewelacyjna sprawa! Zwłaszcza z tego względu, że jest po prostu cieniutka i świetnie przylega do ciała, dzięki czemu po ubraniami jest praktycznie niezauważalna. A oprócz tego, że jest nam ciepło, to praktycznie nie czujemy, że mamy na sobie cokolwiek. Zainteresowanym tematem, czyli głównie tym, którzy chcieliby sobie sprawić coś takiego, polecam lekturę tego artykułu: http://lionfitness.pl/artykuly,18,twoja-druga-skora-na-chlodne-dni,952.chtm - taki mały poradniczek w pigułce:)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
takiej bielizny się nie docania dopóki się jej nie zacznie używać. Wystarczy raz a potem się zastanawiamy, jak mogliśmy bez niej żyć. Wybór na pewno łatwy nie jest, ale też warto odpowiedzić sobie na pytanie do czego nam jest ona potrzeba. Mnie ostatnio zaciekawiła ta http://woolpowerpl.pl/?Do=products&id=1 myślę, że jest dpowiednia do wszelkich sportów zimowych.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Jeżeli chodzi o bieliznę termoaktywną godną polecenia,to z pewnością warto zwrócić uwagę na firmę BruBeck. Miałem jej koszulkę i nie zawiodłem się,spełniła moje oczekiwania.
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Brubeck ok, ale z polskich warto zwrócić uwage też na Tervel. Chyba nawet lepsze ciuchy za mniejszą cenę.
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
no niestety Tervel jeszcze nie produkuje odziezy dla kobiet,
ale za to under armour owszem
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
tak tylko to jest jednak firma która ma dość wysokie ceny, Tervel jednak ma tańsze ciuchy
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Może akurat "wyszły" ze sklepu, ale jak sprawdzisz na stronie producenta to są modele damskie. ;)
 
Do góry