Bielizna termoaktywna

ramsay

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
19
Punkty reakcji
1
Ja od trzech lat używam Brubecka - najpierw to były tylko klasyczne spodnie i bluza Thermo, kupione na wypad w góry zimą, potem koszulki do biegania i do fitnessu, a teraz już nie zliczę ;) I wszystko się sprawuje świetnie. Ostatnio odkryłem, że mają też taką linię bardziej na co dzień, a równie ciepło w niej i wygodnie, Comfort coś... Więc teraz noszę też do pracy, pod normalne ubrania i już nie oddam ;p
 

agnes675w

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
25
Punkty reakcji
1
Poszukaj może w Decathlonie jak masz w okolicy. Ja tam dość tanio kupiłam ostatnio taki komplet
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
lania napisał:
ale czy przy takim pasie trzymają się dość ciężkie rzeczy jak telefon? czy mp3
a i jeszcze jedno z jakiego on jest tworzywa bo wygląda jak guma
No po to jest ten pas, żeby właśnie trzymać w nim mp3 lub telefon, bo w odzieży termo kieszeni za bardzo nie ma. Chyba, że w bluzach.

Joanna_8590 napisał:
Posiadam podobny. Jest wykonany z materiałów Spandex-Tech oraz Lycra. Wygodny, lekki, nie obciera. Mieści się do niego telefon. I co najważniejsze - można prać go w pralce. Ja jestem zadowolona.
Powiedz mi czy pas się trzyma ciała? W sensie czy podczas bieganie nie przesuwa się do góry, co jest dość częste w takich "gadżetach"?

nutria napisał:
a gdzie kupowałaś ten pas? miał jakieś rozmiary?
Masz link do zdjęcia strone wcześniej. Także wiesz gdzie go można dostać. ;)
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
ramsay napisał:
Comfort coś... Więc teraz noszę też do pracy, pod normalne ubrania i już nie oddam ;p
comfortline
a nie pomyliles z tervel



ramsay napisał:
Ostatnio odkryłem, że mają też taką linię bardziej na co dzień, a równie ciepło w niej i wygodnie,
wiekszosc dobrych marek ma linie sportowa-wyczynowa na lato i zime, oraz nacodzien, to w pewien sposob charakteryzuje marke



agnes675w napisał:
Poszukaj może w Decathlonie jak masz w okolicy. Ja tam dość tanio kupiłam ostatnio taki komplet
jednak marka decatlon, gosport, czy lidl to calkiem inna jakosc niz spaio, UA, tervel
 

gabakulka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
u mnie sprawdzona bielizna jest z Blizzard, dobra marka bez dwóch zdań. Ostatnim razem zamawialiśmy w Bikershop, taniej niż w sklepie stacjonarnym a wybór lepszy . Ogólnie i sprzętu i odzieży idealnej na narty
 
A

alicja973

Guest
Po bieliznę termoaktywną warto do Bikershop zajrzeć, wybór odziezy i sprzetu jest tam dośc duży i ciekawy.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
gabakulka napisał:
u mnie sprawdzona bielizna jest z Blizzard, dobra marka bez dwóch zdań. Ostatnim razem zamawialiśmy w Bikershop, taniej niż w sklepie stacjonarnym a wybór lepszy . Ogólnie i sprzętu i odzieży idealnej na narty
powiem Ci ze z ciekawosci wszedlem tam i popatrzylem, i powiem Ci ze ofera jest bardzo licha wrecz, wiekszy wybor bielizny termo jest w lidlu



alicja973 napisał:
Po bieliznę termoaktywną warto do Bikershop zajrzeć, wybór odziezy i sprzetu jest tam dośc duży i ciekawy.
dwie wypowiedzi po rzad
juz sadzielm ze promujemy blizzarda, ale jednak shop
 

B_S_

Admin
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
14 Kwiecień 2015
Posty
112
Punkty reakcji
24
Miasto
łódzkie
Używałem bielizny termoaktywnej Brubeck'a oraz firmy Craft i powiem tak, jeśli macie do wydania 100 zł to bierzcie Brubeck'a.
Jeśli natomiast budżet jest nieograniczony to Craft, za koszulkę zapłaciłem coś ok 250 zł, oczywiście trzeba dobrze dopasować rozmiar a wtedy nie krępuje ruchów, nie przeszkadza, nie marszczy się czy podwija, czego nie mogę powiedzieć o brubecku. A jest to ważna sprawa gdy spędzamy np 8h na stoku...
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
B_S_ napisał:
oczywiście trzeba dobrze dopasować rozmiar a wtedy nie krępuje ruchów, nie przeszkadza, nie marszczy się czy podwija, czego nie mogę
mowisz wrecz o samym kroju, moze poprostu rozmiar albo kroj nietrafiony,
w bieliznie termo wazne sa takze wlasciwosci termiczne a nie tylko podwijanie
ja jakos nigdy tego nie doswiadczylem
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
Karczan napisał:
Polecam decathlon, u mnie sprawdza się zawsze w 100% ;)
a u mnie nigdy. dyskontowe towary, dyskontowa niska jakość...

B_S_ napisał:
Używałem bielizny termoaktywnej Brubeck'a oraz firmy Craft i powiem tak, jeśli macie do wydania 100 zł to bierzcie Brubeck'a.
Jeśli natomiast budżet jest nieograniczony to Craft, za koszulkę zapłaciłem coś ok 250 zł, oczywiście trzeba dobrze dopasować rozmiar a wtedy nie krępuje ruchów, nie przeszkadza, nie marszczy się czy podwija, czego nie mogę powiedzieć o brubecku. A jest to ważna sprawa gdy spędzamy np 8h na stoku...
doceniam dobre produkty, lubię jakość itd. ale brubeck to zdecydowanie bardzo dobry produkt, w zupełności wystarczający.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
brubeck jest doslownie wystarczajacy, tak jak i tervel, spaio i ua to juz lepsze marki
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
dobra, tak szczerze- to zamiast marek porównywałbym raczej modele- ale to wymaga już raczej testów i to rzetelnych i porządnych
 
Do góry