Bielizna termoaktywna

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Craft, Odlo.
ja nawet nie słyszałam o takich firmach .... czy to są te gorsze jakościowo ?
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
liuza85 napisał:
to cos nowego
ja nie znalazlam nic kobiecego w odziezy tej marki ;/
są, są spokojnie. poza tym większość jest unisex i się dostosowuje do budowy ciała.
crypt napisał:
Może akurat "wyszły" ze sklepu, ale jak sprawdzisz na stronie producenta to są modele damskie. ;)
w dobrych sklepach asortyment dostępny jest cały czas. może da sie zamówić poprzez sklep interesujące Cię modele.
 

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
golgi napisał:
liuza85, on 21 Oct 2013 - 00:20, said:
to cos nowego
ja nie znalazlam nic kobiecego w odziezy tej marki ;/

są, są spokojnie. poza tym większość jest unisex i się dostosowuje do budowy ciała.
to doslownie jakas nowosc,
bylam dzis na tej stronce, i widzialam, ale jestem pewna ze pare miesiecy temu nie mieli jeszcze damskich modeli, i na militaria.pl gdzi ejest najwiecej tervel tez chyba nie ma niestety



golgi napisał:
crypt, on 21 Oct 2013 - 12:03, said:
Może akurat "wyszły" ze sklepu, ale jak sprawdzisz na stronie producenta to są modele damskie.
w dobrych sklepach asortyment dostępny jest cały czas. może da sie zamówić poprzez sklep interesujące Cię modele.
szkoda tylko ze obecne damskie modele to tylko getry, spodenki lub top czy bezrekawnik, jednak szukalabym czegos na zime, wiec to raczej dlugi rekaw, meskie sa takie, i sa fajne, ale unisex to to niestety nie jest,
faceci to maja fajnie :)
 

Balec

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2013
Posty
26
Punkty reakcji
1
kupowałem w tamtym roku bieliznę od Gatty, polecam sprawdzić.
może nie jest najtańsza ale jakość świetna :)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
liuza85 napisał:
szkoda tylko ze obecne damskie modele to tylko getry, spodenki lub top czy bezrekawnik, jednak szukalabym czegos na zime, wiec to raczej dlugi rekaw, meskie sa takie, i sa fajne, ale unisex to to niestety nie jest,

faceci to maja fajnie :)
Za to ile wy macie sklepów w galeriach handlowych a ile my. :D Także nie porównywałbym tego, bo zdecydowanie macie większy wybór. ;)


KarolaZ napisał:
My zawsze tylko z Brubecka kupujemy.
My? To znaczy kto?
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
no pewnie ona i jej mężczyzna albo rodzina a nie my w sensie całe forum:p
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
liuza85 napisał:
to doslownie jakas nowosc,

bylam dzis na tej stronce, i widzialam, ale jestem pewna ze pare miesiecy temu nie mieli jeszcze damskich modeli, i na militaria.pl gdzi ejest najwiecej tervel tez chyba nie ma niestety
Faktycznie szukałem po zimowych modelach ale nic nie ma typowo kobiecego.

Balec napisał:
kupowałem w tamtym roku bieliznę od Gatty, polecam sprawdzić.
może nie jest najtańsza ale jakość świetna :)
jakoś mi się nie chce wierzyc, że firma od rajstpek produkuje dobrą bieliznę termoaktywną.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
golgi napisał:
kupowałem w tamtym roku bieliznę od Gatty, polecam sprawdzić.
może nie jest najtańsza ale jakość świetna :)
jakoś mi się nie chce wierzyc, że firma od rajstpek produkuje dobrą bieliznę termoaktywną.
znaczy się ja leginsy też kupiłam fajne :p ale bez przesady.
z 2 strony tutaj jest napisane o bieliźnie a nie o bieliźnie termoaktywnej więc może w tym rzecz - wierzę że dostaniesz tam ciepłe rajstopy ale nie wiem czy termoaktywne ciuchy też

markgrzyb napisał:
My zawsze tylko z Brubecka kupujemy.
tez spoko firma, tylko że Under Armour jest lepszy i drozszy, a Tervel rownie dobry i tanszy
Tervel rownie dobry i tanszy
więc chyba lepiej prawda?
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
markgrzyb napisał:
My zawsze tylko z Brubecka kupujemy.
tez spoko firma, tylko że Under Armour jest lepszy i drozszy, a Tervel rownie dobry i tanszy
A na czym polega przewaga UA?


rabela napisał:
znaczy się ja leginsy też kupiłam fajne :p ale bez przesady.
z 2 strony tutaj jest napisane o bieliźnie a nie o bieliźnie termoaktywnej więc może w tym rzecz - wierzę że dostaniesz tam ciepłe rajstopy ale nie wiem czy termoaktywne ciuchy też
mieliśmy na uwadzę właśnie bielizne termoaktywną.
ciepłe rajstopy to nie termiczna odzież :)
 

markgrzyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
rabela napisał:
z 2 strony tutaj jest napisane o bieliźnie a nie o bieliźnie termoaktywnej więc może w tym rzecz - wierzę że dostaniesz tam ciepłe rajstopy ale nie wiem czy termoaktywne ciuchy też
a rajstopy to jeszcze bielizna czy juz odziez, ? :)
bo jesli masz kiecke do kolan, to rajstopy juz widac, a bielzizny z natury nie pokazujesz, wiec tu jakas sprzecznosc,

----

rabela napisał:
więc chyba lepiej prawda?
no wszystko wskazuje na to ze jesli cos jest rownie dobre, to lepiej dla nas jak jest to tansze niz reszta :)

----

golgi napisał:
A na czym polega przewaga UA?
hm na marce ? doswiadczeniu ? moze materialach ?
widzialem wielu roznych sportowcow w tego rodzaju bieliznie, nawet momentami wydaje sie to popularniejsze niz nike czy addidas, ale to na zachodzie, nie u nas
dla mnie osobiscie jest za droga w stosunku np do tervel
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Ostatnio widziałem fajny pas do biegania dla osób używających odzieży termo. Dobra rzecz jak się nie ma kieszeni a trzeba gdzieś klucze do domu włożyć. :D
 

lania

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
ale czy przy takim pasie trzymają się dość ciężkie rzeczy jak telefon? czy mp3
a i jeszcze jedno z jakiego on jest tworzywa bo wygląda jak guma
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
Posiadam podobny. Jest wykonany z materiałów Spandex-Tech oraz Lycra. Wygodny, lekki, nie obciera. Mieści się do niego telefon. I co najważniejsze - można prać go w pralce. Ja jestem zadowolona.
 
Do góry