Biblijna epopeja narodu

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 47,19-20

„Dlaczego mamy ginąć na oczach twoich, zarówno my jak i rola nasza ? Kup więc za chleb nas i rolę naszą. Będziemy wraz z naszą rolą niewolnikami faraona. Tylko daj nam ziarna siewnego, abyśmy utrzymali się przy życiu i nie zginęli, a ziemia nie była pustkowiem” Czyli dlaczego mamy ginąć, mają zaprzestać oddziaływania informacyjne rodzaju informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji, na oczach, rodzaj informacji do percepcji twoich, Józefa, zarówno my, ludzie, rodzaj informacji i rola, rodzaj informacji do uprawy rodzajów informacji, dla rodzajów informacji nasza, która należy do nas. Kup, dokonaj wymiany więc nas, ludzi, rodzaj informacji za chleb, produkt z procesów oddziaływań informacyjnych rodzajów informacji nas, ludzi, rodzaj informacji i rolę, rodzaj informacji do uprawy rodzajów informacji, dla rodzajów informacji naszą, która należy do nas. Będziemy wraz z naszą rolą, rodzaj informacji niewolnikami, zależnymi od decyzji faraona, króla egipskiego. Tylko daj nam ziarna, nasienia, informacja o całości rodzaju informacji do posiania, umieszczenia na roli, rodzaj informacji, abyśmy utrzymali się, zachowali życie, aby trwały oddziaływania informacyjne rodzaju informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji i nie zginęli, nie zaprzestały oddziaływania informacyjne, rodzaju informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji, a ziemia, rodzaj informacji nie była pustkowiem, bez rodzajów informacji do oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją we wszechinformacji.”I tak wykupił Józef wszystką ziemię uprawną dla faraona, bo wszyscy Egipcjanie sprzedali role swoje, gdyż głód dał im się we znaki. Tak to cały kraj stał się własnością faraona” Czyli i tak wykupił za chleb i ziarno siewne Józef, syn Jakuba wszystką ziemię uprawną, rodzaj informacji do uprawy rodzajów informacji, dla faraona, króla egipskiego, bo wszyscy Egipcjanie, umowna nazwa plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Sprzedali, zamienili za chleb i ziarno siewne rolę, rodzaj informacji swoje, gdyż głód, brak wszelkiej żywności dał im się, Egipcjanom we znaki, bo w czasie trwania siedmiu lat głodu, oddali stada bydła swego, rolę swoje, i wraz z rolą swoją byli niewolnikami faraona. Tak to cały kraj, ziemi egipskiej stał się własnością, posiadłością faraona, króla egipskiego (Rdz 47,19-20)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 47,21-24

"Co do ludności zaś, oddał ją całą w poddaństwo, od jednego krańca Egiptu do drugiego” Czyli, co do ludności zaś plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Oddał ją, ludność całą w poddaństwo, zależność od faraona, króla Egiptu, od jednego krańca, ziemi egipskiej do drugiego krańca ziemi egipskiej. „Nie wykupił tylko ziemi kapłańskiej, bo kapłani mieli stałe zaopatrzenie wyznaczone przez faraona i żyli z tego zaopatrzenia, które im wyznaczył faraon. Dlatego nie sprzedali ziemi swojej” Czyli nie wykupił, nie wymienił Józef, syn Jakuba ziemi kapłańskiej, która należała do kapłanów, bo kapłani kultu boga – słońca mieli stałe, niezmienne zaopatrzenie, dostarczanie, wyznaczone, określona wielkość przez faraona, króla Egiptu i żyli, i żyją z tego stałego, niezmiennego zaopatrzenia dostarczanego, wyznaczonego określoną wielkością przez faraona, króla Egiptu, które im, kapłanom kultu stworzenia, rodzaju informacji (Rdz 1,16) Wyznaczył faraon, król Egiptu. Dlatego nie sprzedali, nie zamienili ziemi, rodzaju informacji swojej, która należała do kapłanów kultu stworzenia. Obrzydliwości dla Boga Wszechmogącego (Joz. 24,14; Pwt 20,18; Ez.20,7; 16,58) „I rzekł Józef do ludu: Oto kupiłem dziś dla faraona was i role wasze, macie tu ziarno siewne, obsiejcie więc role” Czyli i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośnik mowy słów Józefa do ludu plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama: Oto kupiłem dokonałem wymiany dziś dla faraona was, ludzi, rodzaj informacji i role, rodzaj informacji, do uprawy rodzajów informacji dla rodzaju informacji wasze, które należały do was, ludności macie, daje wam tu ziarno, nasienie siewne do wysiania na roli, rodzaj informacji obsiejcie, zamieścić ziarno nasienie, informacja o całości rodzaju informacji na roli, rodzaj informacji „Lecz ze zbiorów oddacie piątą część faraonowi, natomiast cztery piąte pozostaną wam na zasianie roli i na wyżywienie was, domowników waszych i na wyżywienie dzieci waszych” Czyli lecz zbiorów, całości oddacie piątą część, z całości zbiorów ziarna nasienia faraonowi, królowi Egiptu, natomiast cztery piąte, z całości zbiorów ziarna nasienia pozostaną wam, ludności na zasianie, zamieszczenie ziarna siewnego na roli, rodzaj informacji na wyżywienie, określona ilość ziarna nasienia potrzebnego do spożycia wam, którzy oddali role swoje, domowników waszych, rodzin waszych i na wyżywienie, określona ilość ziarna nasienia potrzebnego do spożycia dla dzieci, młody rodzaj informacji waszych (Rdz 47,21-24)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130

Księga Rodzaju 47,25-27


„Oni odpowiedzieli: Utrzymałeś nas przy życiu, obyśmy tylko zyskali łaskę w oczach pana naszego, a będziemy niewolnikami faraona” Czyli oni, ludność plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama odpowiedzieli, mową słów: Utrzymałeś, zachowałeś nas, ludność przy życiu, bo nie zaprzestały oddziaływania informacyjne ludzi, rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości rodzajów informacji i o całości rodzajów informacji, obyśmy tylko zyskali, otrzymali łaskę, dar niczym nie zasłużony, jak dar łaski zbawienia, niczym nie zasłużony (Efez. 2,8-10) W oczach, rodzaj informacji do percepcji pana naszego, Józefa, syna Jakuba, a będziemy niewolnikami, zależni od decyzji faraona, króla Egiptu „Tak ustanowił Józef przepis, który obowiązuje do dnia dzisiejszego, co do roli w Egipcie, że piąta część zbiorów należy do faraona. Tylko rola samych kapłanów nie stała się własnością faraona” Czyli tak ustanowił, zobowiązanie Józef przepis, norma prawna, która zobowiązuje, ma moc prawną do dnia dzisiejszego, współczesnego, co do roli uprawnej w Egipcie, że piąta część zbiorów, z całości należy do króla Egiptu. Tylko rola, rodzaj informacji do uprawy rodzajów informacji, dla rodzajów informacji, samych kapłanów, kultu stworzenia, obrzydliwości dla Boga Wszechmogącego, nie stała się własnością, nie należała do króla Egiptu „Tak osiadł Izrael w ziemi egipskiej w krainie Goszen. Nabywali ją na własność, rozradzali się, i rozmnażali bardzo” Czyli tak osiadł, zamieszkał Izrael – zwycięzca w ziemi egipskiej w krainie Goszen, najlepszej części ziemi plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Nabywali, kupowali ją, ziemię na własność, która należała do nich, kupowali, wymieniali na pieniądze, produkty z rodzajów informacji. Rozradzali się, przez akt rozpoczynający proces oddziaływań informacyjnych, nasienia, informacja o całości rodzaju informacji mężczyzny, z funkcjonalnie ukształtowanymi rodzajami informacji kobiety, do poczęcia i urodzenia. Ukończony urodzeniem młodego rodzaju informacji, potomka danego przez Boga Wszechmogącego. I rozradzali się, z aktów rozpoczynających wielokrotne procesy oddziaływań informacyjnych, nasienia, informacja o całości rodzaju informacji mężczyzny, z funkcjonalnie ukształtowanymi rodzajami informacji kobiety, do poczęć i rodzenia. Ukończonych urodzeniem młodych rodzajów informacji, potomków danych od Boga Wszechmogącego bardzo, nad miarę (Rdz 47,25-27)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 47,28-31

„Jakub żył w Egipcie siedemnaście lat, także życie Jakuba trwało sto czterdzieści siedem lat” Czyli Jakub – Izrael żył w ziemi egipskiej, kraju plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Siedemnaście lat lunarnych trwała destrukcja Jakuba w ziemi egipskiej, tak że życie, oddziaływania informacyjne Jakuba – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji trwało, sto czterdzieści siedem lat lunarnych, według miesiąca synodycznego i syderycznego „A gdy się zbliżały dni, kiedy Izrael miał umrzeć, wezwał syna swego Józefa i rzekł do niego: Jeślim znalazł łaskę w oczach twoich, połóż, proszę, rękę swoją pod biodro moje i okaż mi miłość i wierność. Nie pochowaj mnie w Egipcie” Czyli a gdy zbliżały się dni, wieczorów i ranków (Rdz 1,5) Kiedy Izrael – zwycięzca miał umrzeć, bo trwająca destrukcja stu czterdziestu siedmiu lat lunarnych miała zakończyć oddziaływania informacyjne Izraela – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji wezwał, do siebie syna swego Józefa i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów do niego, Józefa: Jeślim znalazł, nie szukaną łaskę, dar niczym nie zasłużony, jak dar łaski zbawienia, niczym nie zasłużony (Efez.2,6-8 ) W oczach twoich, rodzaj informacji do percepcji twoich, Józefa, połóż proszę, rękę, rodzaj informacji swoją pod biodro, rodzaj informacji mojej, Izraela i okaż mi, ojcu swemu miłość, uczynki bezwarunkowe, bezinteresowne i bez oczekiwań, syna dla ojca i wierność, wzór uczynków bezwarunkowych, bezinteresownych i bez oczekiwań, syna dla ojca (Rdz 46,29; 45,9-23;47,11-12) Nie pochowaj mnie, gdy umrę mnie, Izraela w Egipcie „bo chcę spocząć z ojcami moimi; dlatego wywieź mnie z Egiptu i pochowaj mnie w ich grobie. On zaś odpowiedział: Uczynię według życzenia twego” Czyli bo chcę spocząć, w grobie z ojcami Abrahamem i Izaakiem moimi, Jakuba – Izraela; dlatego wywieź, gdy umrę mnie, Izraela z Egiptu i pochowaj, mnie w ich grobie, w jaskini na polu Machpela naprzeciw Hebronu – Mamre w ziemi kananejskiej (Rdz 49,29-32) On, Józef zaś odpowiedział, mową słów: Uczynię, wykonam według życzenia twego, według mowy słów twoich, Izraela „Wtedy rzekł Jakub: Przysięgnij mi ! A on przysiągł mu. I skłonił się Izrael wsparty o wierzch laski swojej” Czyli wtedy rzekł Jakub: Przysięgnij, złożyć przyrzeczenie. A on, Józef przysiągł, złożył przyrzeczenie mu, Jakubowi – Izraelowi, ojcu swemu. I skłonił się, pochylił się Izrael wsparty, oparty o wierzch, górna część laski, funkcjonalnie ukształtowany produkt z rodzaju informacji do oparcia o górną część laski swojej, należała do Izraela – rodzaj informacji (Rdz 47,28-31)
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 25,23-26 korekta tłumaczenia wersetów 24-26

"A Pan rzekł do niej: Dwa narody są w łonie twoim i dwa ludy wywiodą się z żywota twego" Czyli a Wszechmogący Bóg rzekł: słowo, dźwięk, wibracja - nośnik mowy słów do Rebeki: Dwa narody z dwóch potomków, braci bliźniaków z jednego rodu Sema, zrodzą plemiona według imion ich, w narodach ich, są w jednym łonie Rebeki. I dwa ludy z dwóch potomków, braci bliźniaków z jednego rodu Sema, zrodzą potomków z jednego rodu Sema, i z dwóch rodów Sema i Chama, w narodach ich, wywiodą się z Rebeki, jednego rodu Sema (Rdz.22,20-23) "Jeden naród będzie miał przewagę nad drugim, starszy będzie służył młodszemu" Czyli jeden naród z jednego rodu Sema będzie miał przewagę w świadomości nad drugim narodem, z dwóch rodów Sema i Chama. Starszy naród z dwóch rodów Sema i Chama będzie nieświadomym, że młodszy naród z jednego rodu Sema będzie wypełniał wolę Wszechmogącego Boga "A gdy nadszedł czas porodu, okazało się, że w jej łonie były bliźnięta" Czyli, a gdy nadszedł czas porodu, wyjścia z łona, okazało się, że w jej łonie, rodzaj informacji do poczęcia i rodzenia były bliźnięta, dwa rodzaje informacji chłopców, braci bliźniaków " I wyszedł pierwszy, rudy, cały jak płaszcz włochaty; i nazwano go Ezaw" Czyli, i wyszedł, urodził się pierwszy, pierworodny, rudy cały, proces oddziaływań percepcji z największą amplitudą falowych drgań, efekt wyrażenia barwy rudej cały, rodzaj informacji chłopca jak płaszcz włochaty, produkt z rodzaju informacji; i nazwano go Ezaw, rudy, jak ziemia Edomu pogórze gór Seiru (Rdz 36,8) "Następnie wyszedł brat jego, a ręką swą trzymał za piętę Ezawa; i nazwano go Jakub. Izaak zaś miał sześćdziesiąt lat, gdy ich zrodził" Czyli , następnie wyszedł, urodził się brat jego, rodzaj informacji chłopca, a ręką swą, funkcjonalnie ukształtowany zewnętrznie i wewnętrznie rodzaj informacji, trzymał za piętę, rodzaj informacji przy formie ruchu Ezawa; i nazwano go Jakub, podchodzący. Izaak zaś miał sześćdziesiąt lat, według kalendarza lunarnego, gdy ich zrodził, proces poczęcia i urodzenia (Rdz 25,23-26)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 48,1-3

„Po tych wydarzeniach doniesiono Józefowi: Ojciec twój zachorował. Wtedy wziął on z sobą dwóch swoich synów, Manassesa i Efraima” Czyli po tych wydarzeniach doniesiono, poinformowano Józefa: Ojciec twój, Jakub – rodzaj informacji zachorował, bo trwające destrukcyjne falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych Jakuba – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji. Uczyniły, że zachorował, opadł z sił, i umrze, które uczynił zjedzony owoc banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Oraz myśli, słowa i uczynki, które nie są zgodne Ewangelią Jezusową. Czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji (Rdz 1,3) Wtedy wziął on, Józef z sobą dwóch synów swoich, Manassesa i Efraima, potomków danych od Boga Wszechmogącego, których urodziła Józefowi Asenat, córka Poti - Fera (Piotr – żelazny) Kapłan z On, miasta kultu boga słońca, stworzonego rodzaju informacji przez Boga Wszechmogącego (Rdz 1,16) Obrzydliwości dla Boga Wszechmogącego (Ez.20,7; 16,58) „A gdy doniesiono Jakubowi: Oto syn twój Józef przybył do ciebie, zebrał Izrael siły i usiadł na łożu” Czyli a gdy doniesiono, poinformowano Jakuba – Izraela: Oto syn twój, Józef przybył do ciebie, ojca swego, zebrał, uaktywnił siły, z których opadł, przez destrukcję Izrael – zwycięzca siły, które stracił przez trwające destrukcyjne falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, Jakuba – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji i usiadł, zmienił pozycję z leżącej na siedzącą na łożu, miejsce przebywania chorego „I rzekł Jakub do Józefa: Bóg Wszechmogący ukazał mi się w Luz ziemi kanaanejskiej, błogosławił mi” Czyli i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośnik mowy słów Jakuba do Józefa, syna swego: Bóg Wszechmogący ukazał mi się w Luz, czyli Betelu (Rdz 28,19-22) W ziemi kanaanejskiej, przeklętych potomków Kanaana, syna Chama (Rdz 9,25) Błogosławił mi, wolę swoją Bóg Wszechmogący wypełniał w Jakubie (Rdz 28,13-15) Jak w Abrahamie i Izaaku, ojcu Jakuba (Rdz 12,1-9; 13,14-18; 15,1-21; 17; 22,11-19; 25,11) W ziemi kanaanejskiej (Rdz 48,1-3)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 48,4-6

„i rzekł do mnie: Oto ja rozpłodzę i rozmnożę cię, i uczynię cię zgromadzeniem ludów, i dam ci ziemię na wieczną własność potomstwu twemu po tobie „ Czyli i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Boga Wszechmogącego do Jakuba – Izraela: Oto ja, Bóg Wszechmogący rozpłodzę, przez procesy oddziaływań informacyjnych, poczęć i urodzeń, potomków synów Jakuba – Izraela, i rozmnożę cię , przez procesy wielokrotnych oddziaływań informacyjnych, poczęć i urodzeń potomków synów Jakuba – Izraela. I uczynię cię, potomstwo synów Jakuba – Izraela zgromadzeniem, zbiorę potomków synów Jakuba – Izraela, na jednym miejscu ziemi ludów, potomków synów Jakuba – Izraela, którzy będą zebrani na jednym miejscu ziemi, na której zbiorę potomków synów Jakuba – Izraela, na jednym miejscu ziemi, i dam tę ziemię, na której zbiorę potomków synów Jakuba – Izraela, na jednym miejscu ziemi, na wieczną własność, wieczne dziedziczenie potomstwu twemu, potomkom synów Jakuba – Izraela, po tobie, Jakubie, Izaaku i Abrahamie (Rdz 28,13-15; 26,3-5; 13,14-17) „Dlatego teraz do mnie należą obaj synowie twoi, którzy urodzili ci się w ziemi egipskiej, zanim przybyłem do ciebie do Egiptu: Efraim i Manasses będą moimi jak Ruben i Symeon” Czyli dlatego teraz do mnie, Jakuba – Izraela, ojca Józefa należeć będą obaj synowie Józefa, Efraim i Manasses twoi, Józefa, którzy urodzili ci się, Józefowi w ziemi egipskiej, kraju plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) Zanim przybyłem do ciebie, Józefa do Egiptu: Efraim i Manasses, który był pierworodnym synem Józefa, będą moimi, potomkami jak Ruben, pierworodny syn Jakuba i Symeon, których urodziła Jakubowi Lea, żona Jakuba w Paddan. „Ale potomstwo twoje, które po nich spłodzisz, będzie należało do ciebie. Będą nazwani imieniem braci swoich w swoim dziedzictwie” Czyli, ale potomstwo twoje, Józefa, które po nich Efraimie i Manassesie spłodzisz, przez procesy oddziaływań informacyjnych, poczęć i urodzeń potomków danych przez Boga Wszechmogącego, będzie należało do ciebie, Józefa. Będą nazywani imieniem, dziedzicznej ziemi braci swoich, Efraima i Manassesa w swoim dziedzictwie, synów Józefa, według imion dziedziczonej ziemi, braci swoich, Efraima i Manassesa (Rdz 48,4-6)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 48,7-9

„A gdy wracałem z Paddanu, umarła mi w drodze Rachela w ziemi kanaanejskiej, gdy jeszcze był kawałek drogi Efraty; i pochowałem ją tam przy drodze do Efraty, to jest do Betlejemu” Czyli a gdy wracał Jakub – Izrael z Paddanu, miasto potomków synów Nachora, brata Abrahama, umarła, zaprzestały oddziaływania informacyjne Racheli - rodzaju informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji mi, Jakubowi w drodze, szlak komunikacyjny z Paddanu Rachela, żona Jakuba, która urodziła Jakubowi, Józefa i Beniamina, w ziemi kanaanejskiej, gdy jeszcze był kawałek, niewielka część odległości drogi do Efraty, osiedle w ziemi kanaanejskiej. I pochowałem, złożył w grobie ją, Rachelę tam przy drodze, szlak komunikacyjny do Efraty, to jest teraz Betlejem, dom chleba, w którym urodził się Jezus Zbawiciel, chleb żywota (Jan.6,35) „A gdy Izrael zobaczył synów Józefa, rzekł: Kimże oni są ? „ Czyli a gdy Izrael – zwycięzca zobaczył, rodzajem informacji do percepcji, synów Józefa, rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów do Józefa: Kimże oni są ? Których rodzajem informacji do percepcji zobaczył Izrael – zwycięzca. „Na to odpowiedział Józef ojcu swemu: To moi synowie, których dał mi tu Bóg. A on rzekł: Przyprowadź ich do mnie, abym im błogosławił” Czyli na to, na mowę słów Jakuba – Izraela odpowiedział Józef ojcu swemu: To moi synowie, Efraim, Manasses, których dał mi, Józefowi Bóg Wszechmogący tu, w Egipcie, kraju plemienia Chawili, przeklętego potomka Chama (Rdz 10,6-7) A on, Jakub rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów do Józefa, syna swego. Przyprowadź, do świadomości ich, potomków danych Józefowi od Boga Wszechmogącego do mnie, ojca swego, abym im, potomkom danych od Boga Wszechmogącego błogosławił, wolę swoją wypełniał Jakub w potomkach danych od Boga Wszechmogącego. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela, w którym wypełniał wolę swoją Bóg Wszechmogący, aby potomkowie synów Noego, Sema, Chama i Jafeta, bracia bliźniacy (Rdz 5,32) Nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie, które trwać będą wiecznie (Mar.9,43-48; Obj.21,8 ) Ale byli zbawieni, żyli wiecznie w nowym systemie duchowo – informacyjnej całości – Eden (Rdz 48,7-9)
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 48,10-12

„Oczy bowiem Izraela były tak osłabione wskutek starości, że niedowidział. A gdy ich przyprowadził do niego, pocałował i uściskał ich” Czyli oczy, rodzaj informacji do percepcji bowiem Izraela – zwycięzca, były tak osłabione, uczynione słabymi wskutek, trwających destrukcyjnych falowych zakłóceń, w oddziaływaniach informacyjnych Izraela – zwycięzca ze wszechinformacją we wszechinformacji, starości, przyczyna że niedowidział, nie widział wyraźnie przez trwające destrukcyjne falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, które uczynił zjedzony owoc banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Oraz myśli, słowa i uczynki, które nie są zgodne z Ewangelią Jezusa Zbawiciela, który jest wzorem człowieka dla człowieka. Czynią falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. A gdy ich, synów swoich, potomków danych od Boga Wszechmogącego przyprowadził, do świadomości Józef do niego, Izraela – zwycięzca, ojca swego, pocałował, rodzajem informacji oblicze, tożsamość rodzaju informacji synów Józefa i uściskał, otoczył rodzajem informacji, ich, synów Józefa „Potem rzekł Izrael do Józefa: Nie spodziewałem się, że będę oglądał oblicze twoje, a oto, Bóg pozwolił mi oglądać nawet potomstwo twoje” Czyli potem rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Izraela – zwycięzca do Józefa, syna swego: Nie spodziewałem się, nie przewidywałem, że będę oglądał, patrzeć, widzieć oblicze, tożsamość rodzaju informacji twoje, Józefa, syna swego, a Bóg Wszechmogący pozwolił, sprawił mi, Izraelowi – zwycięzca oglądać, patrzeć, widzieć nawet potomstwo, dane od Boga Wszechmogącego twoje, Józefa, syna Izraela – zwycięzca „A Józef odsunął ich od jego kolan i pokłonił się przed nim aż do ziemi” Czyli a Józef, syn Izraela – zwycięzca odsunął, oddalił ich, synów swoich, potomków danych od Boga Wszechmogącego od jego, Izraela – zwycięzca, kolan, rodzaj informacji dla formy ruchu i pokłonił się, zmienił pozycję ze stojącej na pochyloną przed nim, ojcem swoim aż do ziemi, rodzaj informacji do oddziaływań informacyjnych ze wszechinformacją we wszechinformacji (Rdz 48,10-12)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 48,13-15

"Potem wziął Józef obydwu i przyprowadził ich do niego: Efraima prawą rękę po lewej stronie Izraela, a Manassesa lewą ręką po prawej stronie Izraela” Czyli potem wziął Józef, syn Izraela – zwycięzca, obydwu synów swoich, Efraima i Manassesa i przyprowadził, do świadomości ich, synów swoich, potomków danych od Boga Wszechmogącego do niego, Izraela – zwycięzca: Efraima prawą ręką Józefa, rodzaj informacji po lewej stronie ręki, rodzaj informacji Izraela – zwycięzca, a Manassesa lewą ręką Józefa, rodzaj informacji po prawej stronie ręki, rodzaj informacji Izraela. Analogicznie do świadomości każdego z nas, do której przyprowadził nas Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka. Aby nie ponieś wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc…, które trwać będą wiecznie (Mar. 9,43-48; Obj. 21,8 ) I żyć wiecznie w nowym systemie duchowo – informacyjnej całości (Obj. 21) „ Wtedy wyciągnął Izrael swoją prawą rękę i położył ją na głowie Efraima, chociaż on był młodszy, a swoją lewą rękę położył na głowie Manassesa. Skrzyżował swe ręce, bo Manasses był pierworodny” Czyli wtedy wyciągnął, rozprostował Izrael swoją prawą rękę, swój prawy rodzaj informacji i położył, umieścił na głowie, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji Efraima, nazwanego według słów, które powiedział Józef (Rdz 41,52) Chociaż on, Efraim był młodszym synem Józefa, a swoją lewą rękę, swój lewy rodzaj informacji położył, umieścił na głowie, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji Manassesa, nazwanego według słów, które powiedział Józef (Rdz 41,51) Skrzyżował, ułożył na krzyż, narzędzie zbrodni, swe ręce, prawy i lewy rodzaj informacji, bo Manasses był pierworodnym synem Józefa, a Efraim był młodszym synem Józefa, ale pierwszym w błogosławieństwie. Analogicznie do pierworodnego Ezawa, syna Izaaka, i Jakuba – Izraela, młodszego syna Izaaka, który był pierwszym w błogosławieństwie (Rdz 27,36-38) „I błogosławił Józefowi, mówiąc: Bóg, z którym ojcowie moi, Abraham i Izaak trwali w społeczności, Bóg, który prowadził mnie jak pasterz od początku życia aż po dzień dzisiejszy” Czyli i błogosławił, wolę swoją Izrael – zwycięzca wypełnił w Józefie i synach Józefa, mówiąc słowa: Bóg, Wszechmogący, z którym ojcowie moi, Izraela – zwycięzca, Abraham, ojciec Izaaka, i Izaak, ojciec Jakuba - Izrael trwali, pozostali wierni w społeczności, system jedności z Bogiem Wszechmogącym (Rdz 17,1) Bóg, Wszechmogący, który, prowadził, przywiódł, mnie, Izraela – zwycięzca, jak pasterz, strzegł od początku życia, od poczęcia aż po dzień dzisiejszy, bliski śmierci (Rdz 48,13-15)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 48, 16-18

„anioł, który wybawił mnie od wszelkiego złego, niech błogosławi tym chłopcom i niech trwa wśród nich imię moje i imię ojców moich, Abrahama i Izaaka, i niech się zaroi od nich ziemia !” Czyli anioł, Boga Wszechmogącego wysłannik, który wybawił, wyratował mnie, Jakuba – Izrael od wszelkiego złego, strzegąc od poczęcia aż po dzień bliski śmierci (Rdz 28,15; 27,41; 31,29,42; 32,1; 32,11; 34,22-23; 46,30; 47,4) Niech błogosławi tym chłopcom, wolę swoją niech wypełnia w tych chłopcach, Efraimie i Manassesie, synach Józefa, potomkach danych od Boga Wszechmogącego, i niech trwa, pozostanie wśród nich, potomkach synów Józefa imię moje, Jakub – Izrael – zwycięzca i imię ojców moich, Abrahama, ojciec mnóstwa narodów (Rdz 17,5) I Izaak, śmiejący się (Rdz 18,13; 17,19) I niech się zaroi, pełna od nich, potomków synów Jakuba – Izrael ziemia, rodzaj informacji. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela, który wybawił nas od wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc…, które trwały by wiecznie (Mar. 9,43-48; Obj 21,8 ) I żyli wiecznie w nowym systemie duchowo – informacyjnej całości (Obj. 21) „A gdy Józef zobaczył, że ojciec jego położył swą prawą rękę na głowie Efraima, a to mu się nie podobało, ujął rękę ojca swego, aby ją przełożyć z głowy Efraima na głowę Manassesa” Czyli a gdy Józef zobaczył, spostrzegł rodzajem informacji do percepcji, że ojciec jego, Izrael – zwycięzca położył, umieścił swoją prawą, po prawej stronie Izraela – zwycięzca rękę, rodzaj informacji, na głowie, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji Efraima, a to mu, Józefowi się nie podobało, nie zaakceptował ujął, wziął rękę, rodzaj informacji ojca swego, Izraela – zwycięzca, aby ją, rękę przełożyć, przenieś z głowy, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji Efraima na głowę, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji Manassesa. „i rzekł Józef do ojca swego: Nie tak, ojcze mój, gdyż ten jest pierworodny, na jego głowę połóż prawicę swoją” Czyli i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Józefa do ojca swego, Izraela – zwycięzca: Nie tak, położyłeś rękę swą, ojcze mój, Izrael – zwycięzca, ojciec Józefa, gdyż ten, Manasses jest pierworodny, pierwszy się urodził, na jego pierworodnego głowę, rodzaj informacji dla wielu rodzajów informacji połóż, umieść prawicę swoją, prawy rodzaj informacji Izraela – zwycięzca (Rdz48,16-18)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 48,19-22

„Ale ojciec jego wzbraniał się i rzekł: Wiem, synu mój, wiem; także on stanie się ludem i on będzie wielki, lecz młodszy brat jego będzie większy od niego, a z potomstwa jego wyjdzie mnóstwo ludów” Czyli ale ojciec, Izrael – zwycięzca jego, Józefa wzbraniał się, nie chciał tego uczynić, i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Izraela – zwycięzca: Wiem, że Manasses jest pierworodnym synu mój, Izraela – zwycięzca wiem, że jest pierworodnym; także on, Manasses pierworodny stanie się, będzie ludem, potomków Manassesa, syna Józefa i on, Manasses pierworodny będzie wielki, ludem potomków Manassesa, syna Józefa, lecz młodszy Efraim brat jego, Manassesa pierworodnego syna Józefa będzie większy, ludem od niego Manassesa pierworodnego syna Józefa, a z potomstwa jego, Efraima wyjdzie, będzie mnóstwo, duża ilość ludów, potomków Efraima, młodszego syna Józefa. „Błogosławił im więc w owym dniu tymi słowy: Kto w Izraelu będzie błogosławił, niech mówi: Niech Bóg uczyni cię takim, jak Efraim i Manasses. Tak wyróżnił Efraima przed Manassesem” Czyli błogosławił im, wolę swoją wypełnił w Efraimie i Manassesie więc w owym dniu, gdy przebywał Izrael – zwycięzca w Egipcie, tymi słowy, taką mową słów: Kto w Izraelu, ludów potomków synów Jakuba – Izraela będzie błogosławił, wolę swoją wypełniał niech mówi słowa: Niech Bóg, Wszechmogący uczyni cię, błogosławionego, jak Efraima i Manassesa, potomków synów Józefa. Tak wyróżnił wielkością potomków Efraima młodszego syna Józefa przed potomkami Manassesa, pierworodnego syna Józefa. „Potem rzekł Izrael do Józefa: Oto ja umieram, lecz Bóg będzie z wami i pozwoli wam wrócić do ziemi ojców waszych” Czyli potem rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Izraela do Józefa, syna swego: Oto ja, Izrael umieram, kończy się destrukcja falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych Izraela – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji, lecz Bóg, Wszechmogący będzie z wami, potomkami synów Izraela – zwycięzca i pozwoli, sprawi wam, potomkom synów Izraela wrócić, z powrotem do ziemi, kanaanejskiej ojców waszych, Abrahama i Izaaka „Ja zaś daję ci o jedno zbocze górskie więcej niż braciom twoim; odebrałem je z rąk Amorejczyków mieczem i łukiem swoim” Czyli ja, Izrael – zwycięzca zaś daję ci, potomkom synów Józefa, o jedno zbocze górskie, rodzaj informacji więcej niż braciom twoim, potomkom synów Izraela, braci potomków synów Józefa, odebrałem je, odbiorą je, zbocze górskie potomkowie synów Izraela – zwycięzca, z rąk, z posiadania Amorejczyków, przeklętych potomków Chama (Rdz 9,25) Mieczem, produkt z rodzajów informacji i łukiem, produkt z rodzajów informacji do zabrania zbocza górskiego, rodzaj informacji Amorejczykom przez potomków synów Izraela – zwycięzca (Rdz 48,19-22)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 49,1-4

„Potem wezwał Jakub synów swoich i rzekł: Zbierzcie się, abym oznajmił wam, co was spotka w przyszłości” Czyli potem wezwał, przywołał Jakub – Izrael synów swoich i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów Jakuba – Izraela do synów swoich: Zbierzcie się, zgromadźcie się, abym oznajmił, powiedział mowę słów wam, synom swoim, co was, potomków synów Jakuba – Izraela spotka, czeka w przyszłości, przyszłe dzieje potomków synów Jakuba – Izraela „Zgromadźcie się i słuchajcie, synowie Jakuba, słuchajcie Izraela, ojca waszego !” Czyli zgromadźcie się, zbierzcie się w jednym miejscu i słuchajcie, mowy słów, synowie Jakuba – Izraela. Słuchajcie, mowy słów Izraela – zwycięzca, ojca waszego, Jakuba – Izraela synów Jakuba – Izraela ”Rubenie, ty jesteś pierworodnym moim, siłą moją i pierworodnym męskiej mocy mojej, pierworodnym co do godności, pierworodnym co do potęgi” Czyli Rubenie, nazwany według mowy słów, które rzekła Lea, żona Jakuba, gdy urodziła Jakubowi pierworodnego syna (Rdz 29,32) Ty jesteś pierworodnym, pierwszym urodzonym moim, Jakuba – Izraela synem. Siłą moją, oddziaływania informacyjne rozradzania się Jakuba – Izraela, i pierworodnym, pierwszym urodzonym męskiej mocy mojej, męskiego nasienia w rozradzaniu się przyczyny mojej, Jakuba – Izraela urodzenia się pierworodnego syna. Pierworodnym, pierwszym urodzonym co do godności, zaszczytnego tytułu, pierworodnym co do potęgi, skuteczna przewaga nad braćmi swymi. Analogicznie do Jezusa Zbawiciela pierworodnego doskonałego stworzenia przez Boga Wszechmogącego, w którym zostało stworzone wszystko (Kol. 1,15-16) „Burzliwyś jak woda, ale nie będziesz miał pierwszeństwa, boś wszedł na łoże ojca swego; splugawiłeś wówczas moje posłanie, na które wszedłeś” Czyli burzliwyś, skłonny do gwałtownych czynów, jak woda, rodzaj informacji, ale nie będziesz miał pierwszeństwa, prawo pierwszeństwa przed braćmi swymi (1Kron.5,1) Boś wszedł, położyłeś się z Bilhą nałożnicą ojca swego, na łoże, miejsce ojca swego, Jakuba – Izraela (Rdz 35,22) Splugawiłeś, odrażający czyn wówczas gdy wszedłeś na moje, Jakuba – Izraela posłanie, miejsce spania Bilhy z rozesłaną pościelą (Rdz 49,1-4)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 49,5-7

„Symeon i Lewi – to bracia; miecze ich są narzędziami gwałtu” Czyli Symeon i Lewi nazwani według słów, które powiedziała Lea, żona Jakuba – Izraela, gdy urodziła Jakubowi drugiego i trzeciego syna (Rdz 29,33-34) To bracia, których urodziła Jakubowi Lea, żona Jakuba – Izraela. Miecze, produkty z rodzajów informacji, ich, Symeona i Lewiego są narzędziami, produkty pomocnicze w wykonywaniu czynności gwałtu, użycie siły, przemocy w bezprawnie popełnianych czynach. „Nie bierz udziału, duszo moja w radzie ich. Nie przyłączaj się do ich wspólnoty, serce moje. Bo w gniewie zabije mężów. A w swawoli okaleczyli woły” Czyli nie bierz udziału, w popełnianiu czynów ich duszo moja, informacja o całości rodzaju informacji z nośnikami informacji, myśli, słów i czynów zamieszczonych w holograficznej czasoprzestrzeni (dusza, umownie nazwana przez naukę biopolem, przez fizykę kwantową polem energetyczno – informacyjnym, a przez ezoterykę aurą. Zgodnie twierdząc, że zawiera informacje o naszych myślach, emocjach, uczuciach etc...Duszę definiują jako niematerialną część człowieka, która pozostaje po śmierci ciała fizycznego) W radzie ich, narada popełniania czynów ich. Nie przyłączaj się, nie bierz udziału w uczynkach ich, do ich wspólnoty, popełnianych uczynków, serce moje, rodzaj informacji dla rodzajów informacji. Bo w gniewie, gwałtowna reakcja agresją zabili mężów, gwałtownie zakończyli trwającą destrukcje falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych, mężów, rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji (Rdz 24,25) A w swawoli, brak odpowiedzialności za uczynki okaleczyli, uszkodzili uczynkiem woły, rodzaj informacji. „Przeklęty ich gniew, bo jest gwałtowny. I zapalczywość ich, bo jest sroga rozdzielę ich w Jakubie i rozproszę ich w Izraelu” Czyli przeklęty, nieświadomy oddany szatanowi – przeciwnik Jezusa Zbawiciela, aby być medium szatana, czynów ich, gniew, gwałtowna reakcja agresją, bo jest gwałtowny, nagły, szybki, porywczy. I zapalczywość, wybuchowa popędliwość czynów ich, bo jest sroga, bezlitośnie okrutna. Rozdzielę ich, dokonam podziału ich, Symeona i Lewiego w Jakubie, potomkach synów Jakuba – Izraela i rozproszę, rozmieszczę w różnych miejscach w Izraelu, kraj plemion, potomków synów Jakuba – Izraela (Rdz 49,5-7)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 49,8-10

„Juda – ciebie będą sławić bracia twoi, ręka twoja będzie na karku wrogów twoich, tobie kłaniać się będą synowie ojca twego” Czyli Juda nazwany według mowy słów, które rzekła Lea: Tym razem będę sławić Pana, Boga Wszechmogącego, gdy urodziła Jakubowi czwartego syna (Rdz 29,35) Ciebie, potomków synów Judy będą sławić, głosić sławę plemienia potomków synów Judy, bracia twoi, plemiona potomków braci Judy, synów Jakuba – Izraela. Ręka, rodzaj informacji twoja, potomków synów Judy będzie na karku, połączone rodzaje informacji, stanowiąc jedną całość wrogów, nieprzyjaciół twoich, plemienia potomków synów Judy. Tobie, plemieniu potomków synów Judy kłaniać się będą, pochylać się będą synowie ojca twego, plemiona potomków braci Judy, synów Jakuba – Izraela. „Szczenię lwie, Juda; synu mój; z łupów, synu mój się podniosłeś, czai się jak lew i jak lwica, któż go spłoszy ?” Czyli szczenię lwie, plemię potomków synów Judy, najpotężniejsze wśród plemion potomków braci Judy, synów Jakuba – Izraela. Juda, plemię potomków synów Judy, synu mój, potomkowie synów Judy, syna Jakuba Izraela. Z łupów, ze zdobyczy wojennych, synu mój, potomkowie synów Judy, syna Jakuba – Izraela podniosłeś się, spowoduje plemię potomków synów Judy, że będzie najpotężniejszym posiadaczem zdobyczy wojennych, wśród plemion potomków braci Judy, synów Jakuba – Izraela. Czai się, czeka z ukrytymi zamiarami, jak lew i lwica jak najpotężniejsze plemię potomków synów Judy, wśród plemion potomków braci Judy, synów Jakuba – Izraela, któż go spłoszy, nikt go, plemienia potomków synów Judy, najpotężniejszego wśród plemion potomków braci Judy, synów Jakuba – Izraela,nie spowoduje, że się przestraszy, najpotężniejszy wśród plemion potomków braci Judy, synów Jakuba – Izraela (1Kron.5,2) „Nie oddali się berło od Judy, ani buława od nóg jego, aż przyjdzie władca jego, i jemu będą posłuszne narody” Czyli nie oddali się, od plemienia potomków synów Judy berło, przedmiot władzy królewskiej od Judy, plemienia potomków synów Judy. Ani buława, przedmiot władzy królewskiej od nóg, rodzaj informacji jego, aż przyjdzie, przybędzie najpotężniejszy władca król panujący na ziemi jego, plemienia potomków synów Judy (Mat 1,1-16, 2,6; Obj. 5,5, 19,15) I jemu, Jezusowi Zbawicielowi najpotężniejszemu władcy, królowi będą posłuszni, będą wykonywać wolę Jezusa Zbawiciela narody, wszystkie narody (Zach.9,9; Iz.62,11; Obj.22,12; Mat.21,15) na ziemi (Rdz 49,8-10)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 49,11-12

„Uwiąże oślę u krzewu winnego, a młode swojej oślicy u szlachetnej latorośli winnej; wypierze w winie szatę swą, a w krwi winogron płaszcz swój" Czyli uwiąże, przywiąże oślę, rodzaj informacji jego do przemieszczania się i transportu w jednym miejscu na ziemi (Zach. 9,9) U krzewu winnego, przy jednym rodzaju informacji dla winnej latorośli i wydawanego owocu krzewu winnego (Jan 15,1-4) A młode swojej oślicy, a młody rodzaj informacji, wydanego potomstwa swojej oślicy do przemieszczania się i transportu u szlachetnej, szczep latorośli winnej, bujnie rozgałęzionej, z licznie wypuszczonymi pędami i z obficie wydawanymi owocami. Uczynków swych, Jezusa Zbawiciela, krzewu winnego (Jan 15,5-16) Wypierze, zakryje w winie, produkt z owoców winnych o innej częstotliwości wibracji, nośnika informacji produktu jego, szatę swą (Obj. 7,14,19, 13,22,14 ) ciałem swym (Rz. 6,6; Gal. 5,24; Hebr. 10,5) rodzajem informacji swym, Jezusa Zbawiciela w wydawanych w obfitości owoców ewangelicznych uczynków swych o wysokiej częstotliwości wibracji, wirowego nośnika informacji swej. Winę ciała, rodzaj informacji jego, człowieka wydawanych owoców (Rz. 1,18-32, 3,4; Mat.10, 21; Obj. 9,21) uczynków jego o niskiej częstotliwości wibracji, falowego nośnika informacji jego. Zakryje swoim ciałem, rodzaj informacji swej, Jezusa Zbawiciela w wydawanych w obfitości owoców uczynków swych o wysokiej częstotliwości wibracji, wirowego nośnika informacji swej. A w krwi (Rz. 5,9; Hebr. 9,22,13, 12) nośnik informacji o śmierci (Łuk. 23,15; Jan 19,16; Rz. 5,10; 2Kor.4,10; 2Tym. 1,10; 1P.3,18) W zastępstwie człowieka winogron, wydawanych owoców uczynków jego o niskiej częstotliwości wibracji, falowego nośnika informacji jego, płaszcz swój, duszę swoją (Mar. 14,34; Jan 12,27; Hebr. 10,38) informacja o całości rodzaju informacji swej z nośnikami informacji o wydawanych owocach ewangelicznych uczynków swych, Jezusa Zbawiciela o wysokiej częstotliwości wibracji, wirowego nośnika informacji swej. Zakryje ciało, rodzaj informacji jego, człowieka wydawanych owoców uczynków jego, o niskiej częstotliwości wibracji, falowego nośnika informacji jego i zakryje krwią, nośnik informacji o śmierci Jezusa Zbawiciela w zastępstwie człowieka, duszę jego, człowieka informację o całości rodzaju informacji jego z nośnikami informacji o wydawanych owocach uczynków jego, o niskiej częstotliwości wibracji, falowych nośników informacji jego, zamieszczonych w holograficznej czasoprzestrzeni. Aby w systemie duchowo – informacyjnym, nie czyniły falowych zakłóceń w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji – informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. I nie ponieśli wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc…, które trwałyby wiecznie (Mar. 9,43-48; Obj. 21,8 ) „Pociemnieją oczy od wina, a zęby jego zbieleją od mleka” Czyli pociemnieją, zmienią częstotliwość wibracji oczy, rodzaj informacji do percepcji jego od wina, produkt z owoców winnych o innej częstotliwości wibracji, nośnika informacji produktu jego. A zęby, rodzaj informacji jego zbieleją, zmienią częstotliwość wibracji rodzaju informacji jego od mleka, rodzaj informacji dla młodego rodzaju informacji jego, i wielu produktów z mleka, z jednego rodzaju informacji jego, o różnej częstotliwości wibracji, nośnika informacji produktów jego (Rdz 18,8 ) Takie będą przyszłe prorocze dzieje, plemienia potomków Judy, syna Jakuba – Izraela, z których wywodzi się (Mat. 1,1-16) Jezus Zbawiciel (Rdz 49,11-12)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 49,13-15

„Zebulon – mieszka nad brzegiem morza, na brzegu, gdzie jest przystań okrętów, a jego granice sięgają aż do Sydonu” Czyli Zebulon nazwany według mowy słów, które rzekła Lea, gdy urodziła Jakubowi szóstego syna (Rdz 30,20) Mieszka, otrzyma ziemię w dziedziczne posiadanie, plemię potomków synów Zebulona, syna Jakuba – Izraela (Joz. 19,10-16) Nad brzegiem morza, granica otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie, plemienia potomków synów Aszera, syna Jakuba – Izraela, którego granicą otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie będzie Morze Śródziemne. Na brzegu morza granica, gdzie jest przystań okrętów, miasta portowe. A jego granice, ziemi dziedzicznego posiadania, plemienia potomków synów Aszera, sięgają aż do Sydonu, granica Morza Śródziemnego odziedziczonej ziemi plemienia potomków synów Aszera, sięgała aż do Sydonu, granica ziemi kanaanejskiej, na północnym zachodzie granicy z Libanem (Joz. 19,24-31) „Issachar – to osioł kościsty, wyleguje się między zagrodami” Czyli Issachar nazwany według mowy słów, które rzekła Lea, gdy urodziła Jakubowi piątego syna (Rdz 30,18) To – osioł, rodzaj informacji do przemieszczania się i transportu kościsty, spore wystające kości, rodzaj informacji dla ciała, rodzaj informacji. Wyleguje się, wygodnie rozpostarty w swojej przestrzeni, otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie, plemienia potomków synów Issachara, syna Jakuba – Izraela (Joz. 19,17-23) Między zagrodami, między otrzymaną ziemią w dziedziczne posiadanie, na północnym zachodzie granicy ziemi plemienia potomków synów Zebulona, otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie, na północnej granicy plemienia potomków synów Naftaliego, syna Jakuba – Izraela (Joz. 19,32-39) Otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie, na południowej granicy, drugiej połowy plemienia potomków synów Manassesa, syna Józefa (Joz. 17,7-11) I otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie, na zachodniej granicy plemienia potomków synów Aszera (Joz.19,24-31) „A gdy zobaczył, że spoczynek jest dobry, a ziemia jest urocza, nachylił grzbiet do noszenia ciężarów, i stał się sługą pańszczyźnianym” Czyli a gdy zobaczył, uświadomi sobie plemię potomków synów Issachara, że spoczynek, niechętna zmiana zajmowanej pozycji do wykonania różnych prac w otrzymanej ziemi jest dobry, szabat – sobota, ustanowiony odpoczynek w trosce o zdrowie nasze przez Boga Wszechmogącego (Rdz 2,2-3) A otrzymana ziemia w dziedziczne posiadanie, plemienia potomków synów Issachara jest urocza, niezwykle topograficznie urozmaicona, z doliną Jezreel, Morzem Galilejskim, rzeką Jordan z bujną roślinnością, z płynącymi strumieniami, z pagórkami, z rozległymi pastwiskami, oraz z trzema górami o łagodnych wzniesieniach, porośniętych lasami. Nachylił, zmienił położenie grzbiet, połączone rodzaje informacji, stanowiące jedną całość, do noszenia ciężarów, jak osioł. I stał się sługą, nieświadomym, co czynią plemiona potomków synów, braci swoich pańszczyźnianym, zobowiązanym do wykonania różnych prac dla potomków synów braci swoich (Rdz 49,13-15)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 49,16-18

„Dan – sądzi swój lud, jak każde, plemię izraelskie” Czyli Dan nazwany według mowy słów które rzekła Rachela, gdy Bilha służąca Racheli, którą dała Jakubowi mężowi swemu za żonę, urodziła Jakubowi syna (Rdz 30,3-6) Sądzi, sprawuje władzę sądowniczą swój lud, plemię potomków synów Dana. Sprawuje władzę sądowniczą nad plemieniem potomków synów Dana, syna Jakuba – Izraela. Jak każde plemię izraelskie, sprawuje władzę sądowniczą nad plemieniem potomków synów Jakuba – Izraela. „Niech będzie Dan wężem na drodze, żmiją na ścieżce, co kąsa w pęcinę konia, tak że jeździec spada na wznak” Czyli niech będzie Dan, plemię potomków synów Dana, syna Jakuba – Izraela wężem, rodzaj informacji z pełzającą formą ruchu, z którym spotkanie wywołuje lęk o utratę życia. Takie niech będzie plemię potomków synów Dana, z którymi spotkanie niech wywołuje lęk przed utratą życia, na drodze, na granicy otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Dana, syna Jakuba – Izraela. Żmiją, rodzaj informacji z pełzającą formą ruchu na ścieżce, otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Dana, co kąsa, kaleczy zębami, rodzaj informacji, by pozbawić życia w pęcinę, rodzaj informacji dla formy ruchu najbliżej ziemi, rodzaj informacji konia, rodzaj informacji z formą ruchu, stosowany w działaniach wojennych spada, szybko przemieszcza się w kierunku ziemi na wznak, plecy, rodzaje informacji połączone w jedną całość (Joz. 19,40-48) „Zbawienia twego oczekuję, Panie” Czyli zbawienia, życia wiecznego w nowym systemie duchowo – informacyjnej całości (Obj. 21) Twego, Jezusa Zbawiciela oczekuję, przyjścia Pana naszego Jezusa Zbawiciela do sprawowania władzy nad zbawionym człowiekiem, rodzaj informacji, który nie będzie musiał strzec granicy swojej ziemi, prowadzić działań wojennych w obronie swej ziemi, lękać się o utratę życia, być kaleczonym i tracić życie.Panie, Pan nasz – Jezus Zbawiciel (Rdz 49,16-18)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Księga Rodzaju 49,19-21

„Gad – rozbójnicy napierać na niego będą, ale on będzie deptał piętę ich” Czyli Gad nazwany według mowy słów, które rzekła Lea, gdy Zylpa służąca Lei, którą dała Jakubowi mężowi swemu za żonę, urodziła Jakubowi syna (Rdz 30,9-11) Rozbójnicy, zorganizowana grupa ludzi, dokonując rozboju, z plemienia potomków Ammona i plemienia potomków Maoba, synów Lota (Rdz 19,30-38) Bratanka Abrahama (Rdz 12,5) I plemion przeklętych potomków synów Chama (Rdz 9,25; 10,6-7, 13-16) Napierać, uporczywie dokonywać rozboju, na niego będą, na plemię potomków synów Gada, syna Jakuba – Izraela, w otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Gada, syna Jakuba – Izraela (Joz. 13,24-28) Ale on, plemię potomków synów Gada, syna Jakuba – Izraela będzie deptał, następowało na piętę, rodzaj informacji przy formie ruchu ich, plemion potomków Ammona i Maoba synów Lota (Sdz. 10,17; 11,33) I przeklętych plemion potomków synów Chama (Sdz. 10,10-12) Gdy uporczywie dokonywać będą rozbojów, to uporczywie zmuszani będą do ucieczki przez plemię potomków synów Gada, syna Jakuba – Izraela. „Aszer – tłusty jest pokarm jego, dostarczać będzie przysmaków królewskich” Czyli Aszer nazwany według mowy słów, które rzekła Lea, gdy Zylpa służąca Lei urodziła Jakubowi drugiego syna (Rdz 30,12-13) Tłusty, przyrządzany z mięsa jest pokarm jego, plemienia potomków synów Aszera, syna Jakuba – Izraela. Dostarczać będzie, sprowadzać będą plemiona potomków synów braci Aszera, z otrzymanej ziemi w dziedziczne posiadanie plemienia potomków synów Aszera, którego zachodnią granicą będzie Morze Śródziemne (Joz. 19,24-31) Przysmaków królewskich, pokarmów przyrządzanych z mięsa. „Naftali – smukła łania, rodzi ładne sarnięta” Czyli Naftali nazwany według mowy słów, które rzekła Rachela, gdy Bilha służąca Raheli urodziła Jakubowi drugiego syna (Rdz 30,7-8 ) Smukła łania, szczupłe i wysokie plemię potomków synów Naftaliego, syna Jakuba – Izraela. Rodzi, młode ładne, szczupłe i wysokie sarnięta, młode pokolenie plemienia potomków synów Naftaliego, syna Jakuba – Izraela (Rdz 49,19-21)​
 

boguslaw12

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2015
Posty
411
Punkty reakcji
130
Okrutny wyrok...

Brak wiedzy i świadomości prowadzi do okrucieństwa wobec gołębi, które są niezwykle pożyteczne, bo się odżywiają wszelkimi nasionami chwastów. Jest również ustawa o ochronie zwierząt, oraz odkrycia nauki, że szczęście jest dobrocią, czyli chcecie być szczęśliwymi, musicie być dobrymi dla całego ekosystemu. Bo zło, które czynicie, na pewno do was wróci, bo takie jest prawo stworzonego systemu duchowo-informacyjnego. Jak według was, zapobiec temu okrucieństwu?​
 
Do góry