Biały związek. Warszawa

onyx9933

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2021
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Poznam sympatyczną Panią w celu stworzenia białego związku z Warszawy i okolic.
Związku opartego na szczerości, zaufaniu i wsparciu. Jestem gejem, ale nie wyobrażam sobie związku z mężczyzną. Możesz być hetero, bi lub les, to nie stanowi dla mnie żadnego problemu. Jeśli masz już dziecko, też nie nie ma z tym problemu. Mam nadzieję że znajdę kobietę która ma poglądy podobne do moich.
Mam bardzo normalne podejście do życia. Lubię muzykę współczesną, historie i kino sf. Spacery, spotkania wspólne rozmowy i żarty.
Jestem trochę domatorem, lubię ciepło domowego ogniska.
Cenię sobie szczerość i poczucie humoru u drugiej osoby.
Zapraszam na priv :) Wiek bez znaczenia
Mam 34l, mieszkam i pracuję pod Warszawą.
Pozdrawiam,
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Każda kobieta marzy o tym, by żyć z facetem, z którym będzie nadawała na tych samych falach (więc kobieta, jak to kobieta w końcu się zakocha, bo jest uczuciowa), który jej nawet nie dotknie, a na seks będzie chodził gdzie indziej, albo co gorsza sprowadzał kogoś innego do wspólnego gniazdka.

W życiu nie czytałem większej głupoty.
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wiesz, jeżeli jesteś gejem i szukasz kobiety, to tak naprawdę chcesz oszukiwać wszystkich dookoła, a kobieta będzie tylko przykrywką. Nie wiem czy jakakolwiek kobieta się na taki układ zgodzi, ale życzę powodzenia
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Każda kobieta marzy o tym, by żyć z facetem, z którym będzie nadawała na tych samych falach (więc kobieta, jak to kobieta w końcu się zakocha, bo jest uczuciowa), który jej nawet nie dotknie, a na seks będzie chodził gdzie indziej, albo co gorsza sprowadzał kogoś innego do wspólnego gniazdka.

W życiu nie czytałem większej głupoty.

Zasadniczo to pan napisał ogłoszenie w odpowiednim dziale i wyłożył kawę na ławę. Nie zataja rzeczywistości i pisze wprost na jakich warunkach szuka związku. Zdziwiłbyś się w jak specyficzne pary potrafią się łączyć ludzie w nieco bardziej otwartych krajach niż Polska. Jeśli dwoje dorosłych ludzi świadomie godzi się na coś, co jednocześnie nie krzywdzi osób postronnych, to nie ma w tym nic złego. Nie rozumiem więc czemu czujesz potrzebę wyskoczenia ze swoim komentarzem i nazywania tego głupotą.

Zresztą stwierdzenia typu "każda kobieta marzy o...", "kobieta jak to kobieta, jest jakaśtam" mają mało wspólnego z rzeczywistością.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Zasadniczo to pan napisał ogłoszenie w odpowiednim dziale i wyłożył kawę na ławę. Nie zataja rzeczywistości i pisze wprost na jakich warunkach szuka związku. Zdziwiłbyś się w jak specyficzne pary potrafią się łączyć ludzie w nieco bardziej otwartych krajach niż Polska. Jeśli dwoje dorosłych ludzi świadomie godzi się na coś, co jednocześnie nie krzywdzi osób postronnych, to nie ma w tym nic złego. Nie rozumiem więc czemu czujesz potrzebę wyskoczenia ze swoim komentarzem i nazywania tego głupotą.

Zresztą stwierdzenia typu "każda kobieta marzy o...", "kobieta jak to kobieta, jest jakaśtam" mają mało wspólnego z rzeczywistością.
Jendrula, to, że ludzie zachowują się wg pewnych schematów ma bardzo dużo wspólnego z rzeczywistością, czy Ci się to podoba, czy nie.

Uważam, że na dłuższą metę kobieta, z którą ten Pan się "zwiąże" zacznie czuć do niego coś więcej, niż "układ". Człowiek potrafi się nawet w kocie zakochać, jak z nim spędza dużo czasu.

Co do powstawania dziwacznych par (a może lepiej powiedzieć "związków"?), nie musisz szukać na zachodzie, w Polsce też się tworzą (choć ja wiem, że uwielbiamy sami się kopać po du*ie, to taki sport narodowy, więc Cię rozumiem w pewnym sensie). Podejdź pod galerię handlową w większym mieście, to zobaczysz "brak otwartości". Co nie jest zabronione jest dozwolone.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Jendrula, to, że ludzie zachowują się wg pewnych schematów ma bardzo dużo wspólnego z rzeczywistością, czy Ci się to podoba, czy nie.

Uważam, że na dłuższą metę kobieta, z którą ten Pan się "zwiąże" zacznie czuć do niego coś więcej, niż "układ". Człowiek potrafi się nawet w kocie zakochać, jak z nim spędza dużo czasu.

Co do powstawania dziwacznych par (a może lepiej powiedzieć "związków"?), nie musisz szukać na zachodzie, w Polsce też się tworzą (choć ja wiem, że uwielbiamy sami się kopać po du*ie, to taki sport narodowy, więc Cię rozumiem w pewnym sensie). Podejdź pod galerię handlową w większym mieście, to zobaczysz "brak otwartości". Co nie jest zabronione jest dozwolone.

Stwierdzenie, że każdy przedstawiciel danej płci będzie się zachowywał zgodnie z jakimś schematem jej przypisanym ma mało wspólnego z rzeczywistością. Ja wiem, że nasze społeczeństwo bardzo usilnie stara się wsadzić każdego w odpowiednią ramkę, ale na szczęście to się powoli zmienia i coraz więcej ludzi ma odwagę żyć tak jak chce i czuje, a niekoniecznie tak jak otoczenie będzie się tego spodziewało.
Tym bardziej więc napisanie takiego ogłoszenia ma dużo sensu - jeżeli szuka się osoby do nietypowego związku, który nie udałby się z większą częścią kobiecej populacji, to sprecyzowanie swoich oczekiwań zwiększy szanse na odnalezienie pasującego partnera. Na pewno te szanse będą większe, niż przy szukaniu "na ślepo".

Orientacja seksualna, warunkująca płeć do jakiej czujemy pociąg seksualny, i orientacja romantyczna, stwierdzająca z jaką płcią chcemy tworzyć miłosne relacje i budować związek, niekoniecznie muszą zawsze iść w parze. Nie wiem czy jest to akurat przypadek Pana piszącego ogłoszenie, ale jest to jedna z możliwości.

Natomiast komentowanie czyichś preferencji jako "największą głupotę" tylko dlatego że Ty masz inne i w Twojej głowie taki związek nie ma prawa bytu, wydaje mi się mocno nietaktowane (łagodnie mówiąc).
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Napisanie ogłoszenia na martwym od wielu lat forum ma tyle samo sensu co granie w lotka licząc na główną wygraną. Pomarzyć można, ale 99,9999914% nie wygrasz (procenty nie wzięły się z instytutu znanego nam wszystkim jakby ktoś pytał).

Co do ram zachowań, wg których poruszają się ludzie, już raz Ci odpowiedziałem. Ludzie poruszają się wg konkretnych schematów z niewielkimi odchyłkami, niezależnie od tego, jak bardzo byś chciał, aby byli różni. Właśnie ze względu na to istnieją techniki manipulacji ludźmi. Inaczej nie miałyby one racji bytu.

Oczywiście można powiedzieć, że istnieją wyjątki, które potwierdzają istniejącą regułę (to powiedzenie jest poprawne w tym przypadku gdyby ktoś się chciał dowalić), więc miałem pełne prawo napisać "każda kobieta".
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
W życiu nie czytałem większej głupoty.
A to czytałeś:
Mam 51 lat dobry zawód dwa BMW oraz "dłuższego od Wieniawy". Ponadto dom pod Warszawą willę na Mazurach pensjonat w gorach i zasobne konto. Jestem pełny życia wysportowany i ciągle na chodzie. Nikogo nie szukam , tak sie tylko chwale.
 

KP24

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2018
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jest możliwość wskrzeszenia tego forum. Jakiś ojciec Baszbora czy coś kilku wskrzesił. Może by go zaprosić?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Mam 51 lat dobry zawód dwa BMW oraz "dłuższego od Wieniawy". Ponadto dom pod Warszawą willę na Mazurach pensjonat w gorach i zasobne konto. Jestem pełny życia wysportowany i ciągle na chodzie. Nikogo nie szukam , tak sie tylko chwale.
Na jedno wychodzi w sumie ;) Ogłoszenie na portalu matrymonialnym miałoby sens, a taki temat na forumowisku ma tyle samo sensu, co pochwalenie się swoją sytuacją jak w powyższym cytacie.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 276
Punkty reakcji
197
Ma więcej bo rozbawia. Jakiś czas temu znalazłem go pośród dowcipów w necie. Dodałem do niego wątek o Wieniawie. Ciekawe czy taki pan k
wie ile w anegdocie miał Wieniawa?
Na portal matrymonialny się nie nadaje bo sugeruje żart.
 
Do góry