Białoruś, jaka jest.

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Słuchaj Serwor. Gdy Polaczki wyrwały się z PL do DE gdy juz wizy zniesiono to dopirtalali po parkingach przed marketami ściagając się wózkami. Niemcy mówili wtedy: cyrk z polski przyjechał.
Gdy zakumali że w miejsce 1DM w wózku pasuje stare Polskie 10zł z bilonie to zaczął się biznes! Po roku w całych Niemczech Niemiec od Polaka wózka sprzed marketu nie wziął :)
Pod koniec lat 80 i na początku 90 w Niemczech zachodnich ludzie w blokowiskach na dole na klatkach zostawiali wszystko! Od wózków dziecięcych po hulajnogi, rowery, zabawki z piaskownic itp. itd!
Bez zapinki! Pod blokami wielu ludzi zostawiało otwarte samochody! Gdy znieśli "POKEMONII" wizy i zaczął się nalot na szwaglandię to AMBA FATIMA wcinała wszystko!
Kradziono nawet pranie z ogródków!!!!!
Wierz mi na słowo honoru Serworze, że ... gorszego ZŁODZIEJA od Polaka w całej EU dłuuugggooo nie było!
I wiesz co?
Grzyby w lesie to uujj w porównaniu z myciem samochodów w rzekach i jęziorach! tak, tak, Niemiec jechał do myjni a Polak nad rzekę a jak już go złapali to był mocno zdziwiony - no bo - ja przecię chemii nie używam - tylko sama woda - czemuuuu Polaka ganiacie???
A syf przeniesiony hurtem z polski na zachód pamiętasz??
Polak jak kończył imprezę nad jeziorkiem czy tam gdzieś w innym plenerku to zostawiał po sobie wysypisko smieci!

Po latach obserwacji, doświadczeń i podobnych mogę z czystym sumieniem i ręką na sercu powiedzieć iż moim zdaniem w aż 90% przypadkach Ukrainiec jest czyściejszy jak polak!
Niestety! Wiem że to przykre ale prawdziwe bo wiele razy widziałem Ukraińskie imprezy i stan terenu zaraz po nich!

Same śmieci to ujjj w porównaniu z twórczością polaka po ... flaszce. Jeśli na imprezie plenerowej nie leją samych siebie to tłuką wszystko wokół. Od przystanków autobusowych po witryny sklepowe i zaparkowane auta.
Nawet ku**** kosz na śmieci stojący gdzieś obok staje się niewygodny! Widział ty kiedyś UKRAIŃCA w Polsce który po pijaku przystanek autobusowy nap****dala???????

I napisał to wszystko TEN który jako pierwszy wykopał by Ukraińców z Polski tyle że ostatnio naprawdę zacząłem się głęboko zastanawiać nad tym kto mi więcej w zyciu złego wyrządził: Ukrainiec, Niemeic czy polak?
jak myślisz?

Jak pojedziesz do Rzymu zwiedzać to idź pod koloseum. Tam co drugi bezdomny pijaczyna ma polski dowód. A jak się panosząąąą... Panie! Naszych świrów to się nawet Pakistańce cykają.

Przypomniało mi się, jak Polaczki ze sklepów hurtem wynosili owoce i warzywa za grosze w dojtczlandii na początku lat 90 no bo wiesz, waga samoobsługowa, zero wagi przy kasie no to interes się kręcił.
2kg pomarańczy na wagę, wydrukować kwita, dorzucic do siaty drugie 2kg i wio do kasy hehehehe.
A przeklejanie naklejek z cenami z butów za 49DM na buty za 100DM to norma była! A tankowanie na stacjach paliw z lewymi blachami i spitalanie?
A przychodzenie do barów z wystawionymi ogródkami, zamawianie żarcia, kawy i reszty a potem noga bez zapłaty??


Znasz:
heute gestohlen - morgen in Polen. (dziś ukradli - jutro w Polsce) ???
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Brawo za merytoryczny wpis
a polski wynalazek - JUMA - bandycka dzicz zza Odry
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Zabrakło by miejsca na serwerze by zmieścić historię pt. "JUMA" :D :D
A obozy pracy obecnie na odcinku ostatnich 20 lat w Hiszpanii i Włoszech to chyba nie myslicie że w 100% opracowane były tylko przez Włochów i Hiszpanów, co?
Tylko we Włoszech w latach 1999-2009 ujawniono aż kilkanaście takich przypadków i w 100% przypadków szefami byli... Polacy!
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Polak się najlepiej nadaje do tego żeby poniżać innego Polaka, obcokrajowcy nam niepotrzebni
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Tutaj od lat "swój" "swojego" najmocniej rypał. Nic dziwnego zatem że od lat panuje powiedzenie za granicą iż "Polak na zachodzie nie zna innych Polaków"
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a pretensje zawsze mamy do całego świata, lepiej spojrzeć najpierw na siebie i zastanowić się jak inne kraje mają nas szanować skoro my sami się nie szanujemy
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Brawo Ty. Nic dodać, nic ująć.
Problem tylko w tym "co zrobić by to zmienić?" jeśli władza na wyższych stołkach odpiertala teatrzyk i pokazuje jak w narodzie można się lać
oraz 80% programów w telewizji typu "gliniarze; szkoła; ukryta prawda; malanowski" i setki innych od lat uczą MŁODY naród jakich sposobów mozna użyć by bliźniemu doj****bać?
Zobacz na treść programu SZKOŁA!
Ten program nie uczy PRZYJAŹNI i SZACUNKU albowiem zawsze dzieją się tam jakieś cuda typu JEDEN drugiego LEJE (emocjonalnie/psychicznie/czasem fizycznie).
A UKRYTA PRAWDA czego uczy? Sposobów na ZDRADĘ? Sposobów na ceregiele w rodzinach?
A potem MŁODZI przenoszą to wszystko w życie realne i mamy co mamy...
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
ogłoś krucjatę przeciwko Ukrainie,
A po co? Jej już nic nie pomoże to Bangladesz europy. Ja bym tylko zamknął granicę i ustawił kamery aby oglądać ich jak w ZOO.
Niech sobie stawiają pomniki Banderze i UPA niech sobie spiewają jak rezac innych, ale strzelać jak podejdą do płota.
Do tego sprawdzic wszystkich którzy dostali Kartę Polaka.
Duża cześć ludzi z kartą polaka na ukrainie to potomkowie tych którzy mordowali Polaków.
Bo większość prawdziwych Polaków uciekła z ukrainy.
Zresztą widać było jak ci niby Polacy robili sobie zdjęcia z flagami UPA. Jaki Polak by to zrobił?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Zamknąć granice? Buhahaha. Serwor - gdyby to tylko od Polski zależało to Ukraina była by już dawno w Unii :)
 
S

serwor

Guest
_____________________ napisał:
Wierz mi na słowo honoru Serworze, że ... gorszego ZŁODZIEJA od Polaka w całej EU dłuuugggooo nie było!
To nie była kradzież tylko reparacje wojenne.xD Niemcy do tej pory są nam winni duuużżżo. Moje miasteczko w czasie wojny zniszczone w 80% , ile mogło kosztować odbudowa?
A takich miast , wiosek w Polsce tysiące. Tak że sprawa jeszcze nie załatwiona.

_____________________ napisał:
Zamknąć granice? Buhahaha. Serwor - gdyby to tylko od Polski zależało to Ukraina była by już dawno w Unii :)
Ja myślę że raczej w NATO. Bo w UE to by było bardzo nieopłacalne dla Polski. Pieniądze zamiast do nas szły by do ukrainy.
Ale w NATO to tak, w tej chwili jestesmy przedmurzem europy i wojna w razie czego była by u nas.
Gdyby Ukraina weszła do NATO to oni by byli na pierwszej lini.
Problem jest tylko taki że jakby weszła ukraina to wojna by wybuchła, predzej czy pózniej. Rosja by nie mogła pozwolic na to by bazy USA były zaraz koło Moskwy.
Dlatego zajeli Krym i dlatego jest wojna na ukrainie.
Jest mała wojna po to by nie było dużej.
Herbatniczek napisał:
a pretensje zawsze mamy do całego świata, lepiej spojrzeć najpierw na siebie i zastanowić się jak inne kraje mają nas szanować skoro my sami się nie szanujemy
Ale własnie tacy jak ty to robią. To ty wpadasz w panikę gdy jakiś żyd zmarszczy brew.
To samo z USA. A praktycznie oni to mogą nam .........?????
To ty masz obstrukcję jak Merkel żle się spojrzy. Zaraz piszesz co to będzie i jak załatwić aby nie była zła.


_____________________ napisał:
Zobacz na treść programu SZKOŁA!
Co ma władza do programu szkoła w TVN ? Mają zamknąć stację? Ja osobiscie nie mam nic przeciw i tak nie oglądam.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a jak poczytam jak mnie serwor krytykuje dostaję sraczki !!!
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
a jak poczytam jak mnie serwor krytykuje dostaję sraczki !!!
Oj to niedobrze, ja przecież tylko stwierdzam fakt a nie krytykuje.
Poczytaj sobie swoje posty to sam dojdziesz do moich wniosków.
Ale mam dobre info, to leczy się węglem medycznym, będziesz żył.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Czyli idąc tym tokiem myślenia to teraz ...
kto powinien oddać ogromne miliardy dolarów za: Bośnię, Irak, Kuwejt i masę innych?
Mi się wydaje że nic z tego nie wyjdzie!
Niemcy "wiszą nam" a my "wisimy" Niemcom ...
 
Do góry