bezrobocie rules

marcel15

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam
Wedlug mnie bezrobocie sie zmniejszylo poniewaz duzo ludzi wyyjechalo za granice .
Ale w firmie gdzie pracuje moj ojciec potrzebowali pracownikow spokona praca na magazynie zarobki to 1500 zl +premia . Przyszedl sobie taki jeden zeby sie zatrudnic i szef sie pyta jak pan sobie wyobraza prace tutaj a on na to telefon komorkowy ,samochod sluzbowy ,4000zl ,wlasne biuro xD a jak przyszedl bezrobotny to powiedzial JA NIEBEDE PRACOWAC ZA TYLE PIENIEDZY ( NA POCZATKU ZAROBEK WYNOSI 1000ZL BO OKRES PROBNY) BO TU NA ZASILKU DOSTANIE 800ZL NIC NIEMUSI ROBIC A TU O 200ZL WIECEJ I MUSI CIAGLE 8H TYRAC ........

wiec moja opinia o (nieobrazajac tych ktorych naprawde szukaja pracy) lenie do potegi !!!!
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Każdy by chciał kokosy zarabiać...ale nie ma łatwo.
Ciekawe co zrobi ten owy bezrobotny jak mu się zasiłek skończy...obrazu poleci do tej pracy...tylko oby nie było za późno
:/
 

Bishou

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wysoka
Niektórzy ludzie to lenie ^^ wiem z doświadczenia :p
Ale są tacy ludzie, którzy szukają pracy i znaleść nie umią ^^
 

anecik

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Nie powiedziałabym że to od razu skończony leń, wiadomo że człowiek zawsze postępuje tak aby było wygodnie.
Wy też tak robicie, nie piszcie że nie, bo tak robi każdy normalny człowiek.
Madzia:( - A w robocie to też nie wiadomo czy się długo utrzyma.
Ma za co żyć, to jest najważniejsze, dobrze że nie ciągnie od innych np. od rodziny, wtedy byłby leniem.
 

KMNCALISIA

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
dobrze że nie ciągnie od innych np. od rodziny, wtedy byłby leniem.


raczej pasożytem rodzinnym.
Praca w Polsce jest, jeśli chce się tylko pracować. Barierą pozostaje wysokośc pensji. Dla wielu lepiej i wygodniej jest nie pracować i otrzymywać zasiłki z Miejskich Osrodków Pomocy etc, niz tracić czas i energię w pracy (pensja zasadnicza - koszty dojazdu do pracy, ubezpieczenia etc.). Efekt jest zbliżony przy minimalnej płacy.
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
omg... Jej co to sie już porobiło. W sumie to ten człowiek miał i rację bo tak mu sie w zasadzie bardziej opłacało, tylko utrzymuje sie z naszych(no powiedzmy moich rodziców:p) podatków, moi starsi harują na hajs a taki delikwent siedzi sobie przed Tv i popija browarek i cieszy się, ze jest taki mądry bo dostaje hajs za darmo..
Paranoja.. ;/
 
Do góry