BEZPŁODNOŚĆ

aanitaa82

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Chciałabym porozmawiac z kobieta ktora nie moze mieć dzieci, ale nie na forum tylko przez e-maile badz na gg. Jest to dla mnie bardzo ważne wiec jesli któraś z Pań mogłaby ze mna porozmawiac to bardzo prosze o odpowiedz. Z góry bardzo dziękuje. oczywiscie prosze o rozmowę anonimową.
hej niestey mam ten sam problem i nawet nie mam z kim porozmawiać bo wszystkie koleżanki są już mamami albo w ciąży jeśli jeteś zainteresowana rozmową napisz aanitaa82@o2.pl
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
Oj jeśli ktoś się stara o dziecko potrzebuje wsparcia. Dobrze jest w tej sytuacji z kimś porozmawiać. I przyznam, że czytałam o tym, że fakt na płodność, niepłodność może mieć wpływ wiele czynników. Ostatnio nawet czytałam, że na niepłodność może mieć wpływ dieta, to w jaki sposób się odżywiamy. Wiem, że można leczyć niepłodność za pomocą odpowiednio dopasowanej diety. Gdyby ktoś był zainteresowany tym, na czym dokładnie to polega, wszelkie informacje może znaleźć tutaj http://www.vimed.pl/leczenie-nieplodnosci-malzenskiej.html
moim zdaniem jeśli ktoś stara się o dziecko dobrze jest wypróbować różne metody.
 

rastman

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
oczywiście, że dieta ma wpływ na jakość nasienia. Podobno czasem trzeba się starać o dziecko nawet kilka lat
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
pamietaj o takich rzeczach jak IMSI, jest juz dostepne w Polsce, np w InviMedzie
 

dakon

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Co do diet na bezpłodność to jeszcze czytałem ostatnio na temat wpływu jedzenie ryb. Składniki odżywcze, jakie znajdują się w rybim tłuszczu mogą wspomóc nasze starania w walce z bezpłodnością. Artykuł pod tytułem 'Bezpłodność męska związana jest z niedoborem rybich tłuszczow' znajdziecie pod adresem www.bezplodnosc.medserwis.pl Pozdrawiam
 

nessalutien

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Leczenie bezpłodności to bardzo trudna sprawa i warto skonsultować się z fachowcem. Mi bardzo pomogła klinika Gameta, chociaż odpowiednia dieta oraz witaminy również miały na to jakiś wpływ.
 

beatrycze12

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja z mężem próbowałam rozwiązaćnasz problem różnymi dietami, ale nic nie dawało oczekiwanego rezultatu. Dopiero kiedy zdecydowaliśmy się skorzystać z usług kliniki, a dokładniej właśnie wcześniej wspomnianej Gamety, staliśmy się szczęśliwymi rodzicami :)
 
B

benjamima

Guest
Ten filmik (..) fajnie wyjaśnia podstawowe zagadnienia związane z niepłodnością. Jeśli już się coś podejrzewa to fakt, warto skorzystać z kliniki, ja mam do czynienia z Invimedem i poleca. Widać profesjonalne podejście we wszystkim co robią.
 

kaska_w

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja podobnie jak wcześniej wypowiadające się osoby trafiłam do Gamety. Zanim tam trafiłam myślałam, że nie ma już dla mnie żadnego rozwiązania, ale pracujący tam lekarze pomogli mi zebrać się w sobie i dzięki nim mam teraz małą córeczkę.
 
B

benjamima

Guest
jeśli chodzi o kliniki to warto zwrócić uwagę na Invimed, który ma placówki w Warszawie, Gdyni, Poznaniu i Wrocławiu - oferują wiele zniżek (np. zabieg o 50% jeśli kobieta podzieli się jajeczkami z drugą) i ich lekarze mają mnóstwo pozytywnych opinii... dla par często to właśnie cena i lekarze są głównym zmartwieniem jeśli chodzi o przygodę z in vitro, także w przypadku Invimedu te czynniki są zdecydowanie przyjemnie rozwiązane :)
 

worysia

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja na twoim miejscu wysłałabym narzeczonego do specjalistycznej kliniki, polecam Ab ovo w Lublinie - sami cudowni ludzie tam pracują :) Powodzenia
 
B

barteczko

Guest
W Lublinie leczyłam się w klinice Ab Ovo i pomogę spokojnie powiedzieć, że jest ona bardzo dobra. Miałam małe szanse na zajście w ciąże. Dzięki tym lekarzom jestem w 5 miesiącu, Jestem bardzo wdzięczna za to, dlatego polecam te miejsce. Pomogą tobie tak jak i mi pomogli.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
W Lublinie od niedawna funkcjonuje też polecanmy tutaj już Invimed - to bardzo dobra wiadomość, bo to jedna z najlepszych placówek w Polsce
 
A

ania_zbanowany

Guest
Witam!
W okresie starania się o dziecko należy zadbać o prawdidłową dietę i jej suplementację, np. stosując Inofolic. To suplement diety, który zawiera kwas foliowy i inozytol. Kwas foliowy pobudza organizm do produkcji komórek krwi, a także chroni dziecko przed rozwojem wad wrodzonych cewy nerwowej. Natomiast inozytol reguluję wydzielanie hormonów, głównie GnRH, TSH czy insulinę - ich prawidłowe stężenie odgrywa kluczową rolę w zapłodnieniu i utrzymaniu ciąży.
Jeśli jesteście zainteresowane tą tematyką to zapraszam do rozmowy. Chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Pozdrawiam.
Ania,
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Czytam właśnie o in vitro (in vitro ważne rozmowy na trudny temat), bo jest to ostatnia deska ratunku dla mnie i mojego męża.
Oboje chcemy być bardzo rodzicami, ale cóż... nie zawsze jest tak jakby się chciało.
 
W

wiemlepiej

Guest
Zawsze warto jest się starać oraz nie załamywać się. Sama nie raz usłyszałam od lekarzy,że nie będę w stanie mieć dziecka, że będą z tym bardzo duże problemy ale okazało się,że trzeba było po prostu trafić do odpowiedniej kliniki.
Leczyłam się tutaj: http://www.invimed.pl/- poddałam się inseminacji. Jest to dość znana, nowoczesna klinika w Warszawie. Pamiętam,że wykonałam wiele badań,zostałam poddana odpowiedniej terapii. Może nie było to takie tanie ale dzięki temu jestem mamą pięknej córeczki.
 
Do góry