Bezpłatne szkolenia dla pracowników sekretariatu w Łodzi

Daria Maria

Member
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Stowarzyszenie B-4 w Rzeszowie, Biuro Projektu w Łodzi zaprasza na BEZPŁATNE szkolenie:
„PROFESJONALNY PRACOWNIK SEKRETARIATU WIZYTÓWKĄ NOWOCZESNEJ FIRMY”

Jeżeli ukończyłeś/aś 18 lat, zamieszkujesz lub jesteś zatrudniony na terenie województwa łódzkiego, nie prowadzisz działalności gospodarczej, chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe z zakresu pracy w sekretariacie, zapraszamy do rekrutacji na szkolenia „Profesjonalny pracownik sekretariatu wizytówką nowoczesnej firmy". Została ona zaplanowana od stycznia do lutego 2012r.

O tym, że warto się zgłosić, powinny przekonać następujące przesłanki:
• Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a uczestnictwo w nim jest całkowicie BEZPŁATNE;
• W ramach projektu realizowane są ciekawe szkolenia;
• Istnieje możliwość zdobycia nowych lub poszerzenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
• Ponadto istniej możliwość nabycia nowej wiedzy.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i złożenia w biurze projektu, które będzie czynne w okresie trwania rekrutacji w godzinach od 10 do 18.

Więcej informacji na stronie: http://nowoczesnysekretariat.b4ngo.pl
 

Daria Maria

Member
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Rekrutacja na powyższe szkolenia została przedłużona, także jeszcze macie szanse się zapisać. Warto jednak się pośpieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Tutaj macie dostęp do harmonogramu szkoleń: http://nowoczesnysek...m%20szkolen.pdf Możecie się zapoznać kiedy się one odbywają.
 
M

maniek04

Guest
Z tego co ja wyczytałem na stronie to, że już poszukują osób powyżej 50 roku życia, które spełniają wymogi zawarte w projekcie. Rekrutacja trwa do końca maja, a aktualnych informacji warto szukać na stronie http://nowoczesnysekretariat.b4ngo.pl/?strona=aktualnosci
 
Do góry