Bezpłatna konferencja edukacyjna - 7.05.2015 – Kraków

D

Dorka123

Guest
Konferencja dla nauczycieli i dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych oraz studentów pedagogiki.
[SIZE=larger]INTEGRACJA DLA EDUKACJI.[/SIZE]​
[SIZE=larger]ŁAGODNE PRZEJŚCIE Z PRZEDSZKOLA DO SZKOŁY.[/SIZE]​
[SIZE=larger]ROLA NAUCZYCIELA W KSZTAŁTOWANIU WSZECHSTRONNEGO ROZWOJU DZIECKA.[/SIZE]​

Termin konferencji:
7 maja 2015 r.​
Miejsce konferencji:
Kraków, Hotel ASPEL, ul. Bratysławska 2
Istnieje też możliwość zarejestrowania się na warsztat pt. "Inspiracje plastyczne Bambino, czyli jak zachęcić dzieci do podejmowania aktywności artystycznej."

Konferencja jest darmowa, ale obowiązuje rezerwacja, szczegóły znajdziecie tutaj: http://www.akademiabambino.pl/109;integracja-dla-edukacji-lagodne-przejscie-z-przedszkola-do-szkoly-rola-nauczyciela-w-ksztaltowaniu-wszechstronnego-rozwoju-dziecka-w-krakowie-segment-edukacji-wczesnoszkolnej

samba_mamba

Member
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
Brzmi ciekawie, chyba namówię koleżanki. Nie wiesz ile czasu to potrwa? Bo wygląda na dłuższe posiedzenie jak będą fajne prelekcje.

D

Dobrawa

Guest
14go maja będą w Warszawie, ale nie wiem czy sa jeszcze miejsca. To może być ciekawie. Na tej stronce co podała koleżanka były harmonogramy. Ten na Warszawę wygląda tak :

Harmonogram konferencji (segment edukacji wczesnoszkolnej):
09:30-10:00 Rejestracja uczestników konferencji
10:00-10:15 Uroczyste rozpoczęcie konferencji
10:15-11:00 Emocje małego dziecka - jak sobie z nimi radzić? Wsparcie rozwoju emocjonalnego 6-latka. - Bogusława Rajska/Anna Maciejewska, konsultant WODN w Łodzi
11:00-11:30 Propozycja wsparcia dla nauczycieli w obszarze nauczania dzieci języków obcych w edukacji wczesnoszkolnej. - Waldemar Miksa, Dwujęzyczne Dzieci
11:30-12:15 Twórcza zabawa, czyli jak wspierać aktywność artystyczną dziecka w wieku wczesnoszkolnym. Metoda swobodnej ekspresji, metoda zadań inspirujących. - Małgorzata Basińska
12:15-12:45 Przerwa kawowa
  • słodki poczęstunek
  • innowacyjne pomoce multimedialne w edukacji elementarnej - pokaz Magiczny Dywan
  • tradycyjne pomoce w edukacji elementarnej - wystawka/pokaz
  • mini aranżacja sali dla małego ucznia - stoisko Moje Bambino
  • kreatywny mini warsztat z wykorzystaniem rodziny kredek Bambino - pokaz
  • koncepcja dwujęzyczności dzieci, język angielski w przedszkolu i szkole - pokaz
12:45-13:15 Propozycja wsparcia dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w ofercie Moje Bambino2015. - Ewa Myka-Zaprawa, dyrektor handlowy Moje Bambino.
13:15-14:00 Metody, narzędzia i formy pracy - rozwiązania wspierające rozwój dziecka w związku z obniżeniem wieku realizacji obowiązku szkolnego. - Mirosława Matczak, WODN w Łodzi
14:00 Zakończenie konferencji

Do góry