Bathory

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Nie wiem po co wam to szufladkowanie muzyki i danego gatunku kapelii...
Bathory to po prostu Bathory a czy gra black czy cos innego jaka to róznica?
To tak samo jak swego czasu pytalii o Voivod i czy to jeszcze jest metal?
Ja zawsze odpowiadałem ze to jest po prostu Voivod!Mysle ze podobnie jest z Bathory,nigdy nie traciłem czasu nad zastanawianiem sie jaki gatunek grają,dla mnie byli po prostu wielcy i to sie liczy

No ale nie zaprzeczysz na pewno, że widać sporą różnicę między black metalowym okresem Bathory'ego z lat 80-tych, a viking metalowym z lat 90-tych.
Tak już jest, że Metal ma różne podgatunki, które mniej, lub bardziej się od siebie różnią i nie można ich przecież wszystkich wrzucać do jednego worka.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Bathory jest jednym z moich ulubionych zespołów. Nawet nie potrafię stwierdzić, co lubię najbardziej... ;] Bathory odpowiada mi niemal zawsze, bez względu na dzień, godzinę, samopoczucie, nastrój, humor... :)
 

domenico_scarlatti

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bathory to wciąż jedna z moich ulubionych vikingowych kapel, obok Thyrfinga i Moonsorrow(chociaż nie wiem czy on podchodzi pod viking, bo w sumie goście są Finami i tak mi to bardziej zalatuje folkiem, ale ja się tam nie znam:)) Szczególnie podobają mi się płyty Blood Fire Death, Blood on Ice i 2 Nordlandy. Słyszałam, że Quorthon miał nagrywać kolejne części Nordlanda, ale nie zdążył:/
 
Do góry