Bartoszyce i okolice

bartnix

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bartoszyce
JA JETEM Z BARTOSZYC A TAK w ogóle TO byłem BO TERAZ MIESZKAM W SAMOLUBIU TEż FAJNE MIASTO cool.gifmruga.gif A TAKI TEMAT Z TĄD ŻE NIGDY NIE można PO LUDZKU SIę ZGADAĆ O JAKICH KOL WIEK IMPREZACH JA CORAZ żADZIEJ NA NECIE siedzę ALE RAZ W TYGODNIU TUŻ PRZED WEEKENDEM ZAJŻĘ TU I SPRAWDZĘ GDZIE zalecieć. PZD I WPISUJCIE SIę jezyk.gif
 

Tashka

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja ostatnio byłam na Dodzie w bartoszycach, wbrew krążących o niej opini koncert dała naprawde super i fajnie sie wybawiłąm :)
 

bartnix

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bartoszyce
Ja nie byłem bo nie chciałem ale też twierdzę że śpiewa nieźle tyle że robi wokół siebie dużo szumu. pazd
 

Tashka

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
To prawda to też w sumie sposób na wylansowanie się ale nikt jej nie zarzuci że nie umie spiewać bo robi to casłkiem dobrze ;]
 

bartnix

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bartoszyce
a tak apropo to mieliscie pisac o imprezach typu wódeczka te sprawy ? i jakos niewidze żeby ktos coś organizował BB)
 

Tashka

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hmm nom jakoś nikt się nie udziela za bardz ;p więc gdzie kto lubi chodzić na imprezy w bartoszycach? :)
 

bartnix

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bartoszyce
Ja tam jak chodzę na impry to tylko na jakieś typu wioska party popijawa dancing wszystko w doborowym towarzystwie
 

kaasandraa

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Bartoszyce
niektórzy nazywają wioskę miastem inni miasto wioską. ;p bywa. ;D
ahm. imprezy w Bartach? raczej domówki albo okoliczne tzw. 'wiejskie potupaje' są znacznie według mnie lepsze niż takie 'imprezy' w np. arendzie. BB)
 

mirabel256

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
dzisiaj świetna zabawa będzie w Labiryncie, zapraszam wszystkich chętnych. Będzie prezentował się świetny kabaret "Dworski" z Lidzbarka Warmińskiego. Kto jeszcze ich nie widział to naprawdę polecam, są rewelacyjni.
W ogóle warto też w inny dzień odwiedzić ten klub, jest świetna atmosfera, kultura, bardzo lubię tam chodzić.
 
Do góry