Bank BPS, konto student

Vanetris

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
Witam

Aktualnie jestem po szkole, zaczynam pracę i studia zaoczne, a co za tym idzie trzeba wybrać jakieś konto. Przeglądałem wiele ofert i jedną z ciekawszych jest według mnie oferta BPS (www.bankbps.pl). Prowadzenie konta za darmo, bez potrzeby miesięcznych transferów na koncie, przelewy przez internet darmowe, token za darmo, a co najważniejsze bankomat jest blisko mojego domu i budynku w którym będę miał studia. (dokładna oferta http://www.bankbps.pl/upload/ind-ri-pol-kont_fc761afbe3.pdf.

I tutaj 2 pytania :)

1. Ma ktoś w tym banku konto, jak wrażenia, obsługa itd.

2. Jak na razie nie mam indeksu więc ciężko udowodnić, że jestem studentem. Jak myślicie czy umowa zawarta z uczelnią o studia może być dokumentem potwierdzającym byciem studentem ? Tak czy inaczej w poniedziałek pójdę i zapytam się ;)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Osobiście jestem zwolennikiem mbanku, ale widzę, że BPS ma bardzo podobną ofertę dla studentów, jak mbank dla normalnych klientów ;)

Jeśli rzeczywiście masz ich bankomat i placówkę bardzo blisko to jednak skorzystałbym z ich usług :) Chociaż decyzję już dawno pewnie podjąłeś...
 
Do góry