banery w domu

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
hej, prowadzę działalność i dużo mnie widać na społecznościówce itd powiedzcie czy wprowadzenie bannerów zrobi szał i czy jest to warte zachodu bo nigdy nie zajmowałem się grafiką jako tako, co najwyżej jakaś tam lekka przeróbka w photoscape albo i paincie się zdarzało.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
Jeśli robileś przeróbki w paincie to ty się lepiej z daleka od jakiejkolwiek grafiki trzymaj bo to grozi KATASTROFĄ :lol: a tak na poważnie, to ludzie chcąc nie chcąc podczas zakupów są wzrokowcami jak zrobisz dobry pr to możesz wszystko
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Masz na myśli oprogramowanie? Nie mam jeszcze żadnego i nie wiem co na rynku piszczy, chiciałem najpierw się rozeznać w temacie ale chyba istotnie jest to na tyle nierozerwalne że trzeba myślec jednocześnie. Uświadomiła mi to znajoma z którą zaczepiłem temat, że może mi się to zwyczajnie nie kalkulować w przypadku jeśli tego typu programy kosztują miesięcznie po kilkaset złotych.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
tak, ale są i takie za darmo a przynajmniej były jak testowałem grafido choć mieli wprowadzić opłaty przy końcowej wersji. Tak czy inaczej na bank nie będzie kosztowało więcej niż stówkę a przy dobrych wiatrach jeszcze mniej. Ale nie chce mi się gmerać aktualnie więc wynajdź sobie poprostu grafido.pl sprawdź cennik i nie bedziesz wymyślał tu jakichś tysiąców za dobry program jak ten jest naprawdę znakomity za taką kwote.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Nie da się za wiele sprawdzić bez logowania a znim mam problem nie wiem czemu :/ mógłbyś mi coś przybliżyć jeszcze z tej oferty?
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
nie wiem o co może chodzić, myślę że jak zadzwonisz to cię odpowiednio pokierują żebyś mógł się zalogowac. a tak z tego co mi do głowy przychodzi to o większości rzeczy już mówiłem - dużo grafik, czcionek itd. tanio, sprawnie. intuicyjny interfejs i korzystasz skąd chcesz bo nie trzeba nic instalować tylko logujesz się z przeglądarki.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
Znalazłem jeszcze to: tutaj masz wideo z tutorialem grafido pl/pomoc jak tego używać. Z tego co wiem, to w ogóle będą jeszcze to rozwijać więc jak nie jesteś pewny, to możesz poczekać i sprawdzić za jakiś czas.
 
Do góry