Bandana

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
A nie chodzi Ci o muzułmańskie chusty (hidżaby/burki)?
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No nie wiem, ja Niemcy widzę z okna i często u niemieckiej młodzieży widziałem bandany. Poza tym nie wydaje Ci się idiotycznym pomysłem zakaz noszenia chustki? Bo niby z jakiej racji?
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
No nie wiem, ja Niemcy widzę z okna i często u niemieckiej młodzieży widziałem bandany. Poza tym nie wydaje Ci się idiotycznym pomysłem zakaz noszenia chustki? Bo niby z jakiej racji?
Tak słyszałem w radiu i poczytaj wyższe posty!!!
 

aliana

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wróciły wspomnienia... Jako 30-latka z rozrzewnieniem wspominam czasy (ze 20 lat temu), gdy połowa rówieśników latała po podwórku z bandaną na głowie :D
 

xkondzio18x

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie tylko u rastamanów :)
Ja tez noszę, a jeśli jestes metalem możesz spokojnie ją nosić, tak jak Biohazard =]
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tylko, że Biohazard grają hardcore i z metalem za wiele wspólnego nie mają.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
1253639478_by_yoshi129_500.jpg


ja noszę w kolorze khaki :D

1255020167_by_TochoTheJester_500.jpg


jak kolega we wczesniejszym piście ;)

zwykle wole jednak :

181_2.jpg

klimat bandan przechodziłem 20 lat temu z ostatnich obserwacji raperzy zepsuli klimat <_< :
Trick-Daddy-With-Blue-Bandana-psd7234.png
 

Natka16nj

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie zalicza się ona jakoś tak bardzo do subkultury. Chociaż najczęściej noszą ją Emo , Pankowcy itd. Ja noszą taka jedną czarną po tacie.xd Zamówiłam sobie na Allegro 4 nowe:p Ja nosze je tak :http://stylio.pl/forum/w/1190/bandamka-dzis/ Jak ta w niebieskiej bandamce

Nie zalicza się ona jakoś tak bardzo do subkultury. Chociaż najczęściej noszą ją Emo , Pankowcy itd. Ja noszą taka jedną czarną po tacie.xd Zamówiłam sobie na Allegro 4 nowe:p Ja nosze je tak :http://stylio.pl/forum/w/1190/bandamka-dzis/ Jak ta w niebieskiej bandamce
 

KasieniaC

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Z tego co się orientuję to skejci zasłaniają sobie nimi twarze ale nie po to żeby napaść na kogoś ^^ tylko skejci dzielą się jeszcze na mniejsze odłamy ;D i do jakiego z nich przylezą ;D
 
Do góry