Bandana

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Chcial bym sie wiecej dowiedziec o chustce zwanej bandaną ... do jakiej subkultury sie zalicza (jesli sie zalicza), co oznacza? itp.
Ja jestem metalem a bandane chcial bym nosic w stylu Axl'a Rose (Guns and Roses) jakie sa wasze opinie? xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
do żadnej... noszą ją rockmeni, metale punk i reszta... u dresów nie widziałem XD

ja noszę taką małą bandamę na twarzy jako chustka na motor...
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Bandana nie jest scisle zwiazana z jakas subkultura , nosza ja punk , metale , ale i kibole.
Ja nosze czasem na wlosy , naprawde rzadko na twarz(zalerzy od okolicznosci) :p
 

isildur92

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
ale ja w stylu Axla Rose (taka pozwijana w pasek i na wlosy) napewno nie na twarz :p
ja zamowilem na allegro granatowa ale sprzedawca za przeproszeniem jakis ciulkowaty xD i jeszcze nie odpisal... xD
 

ReDi

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
,że znowu ?
Witam, dodam jeszcze od siebie, że bandany są też spotykane u rastamanów.

Pozdrawiam,
ReDi.
 

Sweetheart1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
K-ce
hihi a wy macie problemy :p :p
nie łatwiej jest powiedzieć, że bandane noszą Ci którzy chcą, niezależnie od subkultury i również choćby od stylu [?] :D
ee..a ja tam widziałam u dresa raz bandane :lol:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
nie łatwiej jest powiedzieć, że bandane noszą Ci którzy chcą, niezależnie od subkultury i również choćby od stylu [?]
Przecież Master dokładnie tak przed chwilą powiedział...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nareszcie mi się bandana naprawde przydała, miałem mały zabieg wycięcia jakiegoś gówna na łbie, nie chodzi o mój mózg jakby co, no i myć głowy nie moge w tej okolicy, więc mam przetłuszczone włosy jak cholera, więc nosze teraz moją bandane z czaszką, tyle że jak ją założe to jest ona do dołu zwrócona, bo to raczej na szyje można zakładać xD ale większa od czarnej, więc wygodniej mi :)
 

berserk

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
Jest też bandana rowerowa, a oznacza tylko tyle, że jest chusta pod kask (wyższych ideologii brak)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ale ona jest przycinana jak ta skateowska? ze z góry dziura i nawet nie trzeba wiązać wiecej jak raz?
 

berserk

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
63
Punkty reakcji
0
jest pełna i na całej powierzchni głowy dokładnie przylega. Nie wiem czy raz wystarczy.
Nie chce też wchodzić w intencje autora, ale czy ktoś słyszał o czymś takim jak buff? Z tego też da sie zrobić bandane i nie tylko...
 

Sahista

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lublin
Dziwny temat wydaje mi się że bandama nie zalicza się specjalnie do żadnej subkultury a częściej zakłada się ją kiedy trzeba ukryć coś przed kimś ;) I w ten sposób do tej części garderoby podchodzę ja.
 

Poleczka

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
bandana to bandana i wydaje mi się, że nosić ją może niezaprzeczalnie każdy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja bandanę noszę cały czas, z tyłu przy pasku od spodni, rzadko kiedy pod szyją.
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
bandana do tylniej kieszeni spodni, bandana na szyję, bandana zawiązana na ręce, pozwijana bandana na czoło (na włosy czy pod). wszystko jedno.
 

paulaax

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
POLAND
ja pamiętam jakiś czas temu szłam( koniec wakacji xD) , i miałam ze sb bandane i idą jakieś laski i do mnie z tekstem ' o jaka skejtówa ' .
ja się za' skejtówe ' nie uważam, a bandamę mam zdanie, że nosić można bez znaczenia na subkulture.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Bandanę noszą również raperzy, ale rzadko - przeważnie w klipach. W Niemczech, z tego co wiem, to jest zakazane nosić bandanę
 
Do góry