Balsam do ciała

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
A stosuje ktoś olejki do ciała zamiast balsamu ? Czytałam opinie, że o wiele lepiej nawilżają, ale obawiam się że będą zostawiać tłustą warstwę na skórze....
 

Karpatie

Zbanowany
Dołączył
28 Maj 2021
Posty
57
Punkty reakcji
1
jaki balsam do ciała polecacie ? typowo nawilżający szubko wchłaniająca moze byc z ładnym zapachem!
 

czrn

Zbanowany
Dołączył
9 Grudzień 2021
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mogę Ci tutaj polecić kilka balsamów, które u mnie się sprawdziły:

La Roche Posay Lipkar - balsamy dość treściwe, ale dobrze nawilżają skórę. Są dostępne do kupienia w aptekach.
Uriage Xemose
Atoderm Bioderma
I ostatni mój ulubiony w ostatnim czasie odżywczy balsam do ciała Resibo (ich kosmetyki naturalne możesz przejrzeć tutaj), balsam dobrze się wchłania oraz pomimo bogatego składu, nie pozostawia lepiącej warstwy na skórze.

Sama mam bardzo suchą skorę, ale na pocieszenie mogę napisać, że dzięki odpowiedniej pielęgnacji jest o wiele lepiej. Praktycznie wyeliminowałam problem. Ogólnie warto jest postawić nie na ilośc kosmetyków w łazience, ale na ich skład oraz działanie.
zdj%25C4%2599cie%2B1%2B%252812%2529.JPG
 

kasina_333

Zbanowany
Dołączył
4 Lipiec 2019
Posty
43
Punkty reakcji
1
Ja jestem bardzo zadowolona z Atoderm Intensive gel-crème Biodermy. Przy moim AZS sprawdza się naprawdę rewelacyjnie. Łagodzi podrażnienia, intensywnie nawilża, niweluje swędzenie, a przy tym ma niezwykle lekką konsystencję. Używam go wraz z moim rocznym synkiem, u którego zanotowałam również znaczną poprawę kondycji skóry. Polecam do stosowania dla całej rodziny.
 

garuu

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Olejek Busajna znakomicie nawilza i ujedrnia ciało. Doskonały, naturalny kosmetyk do ciała. I na zmarszczki, cellulit nawet rozstepy
 

malgorka

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2023
Posty
16
Punkty reakcji
0
Mega jest ten naturalny Balsam kokosowy Pahwash z mango., doskonały kosmetyk do pielęgnacji ciała
 

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
Przyznano ostrzeżenie: spam.
Na co zwracacie uwagę kupując balsamy? Jeśli chodzi o kosmetyki do ciała to u mnie zdecydowanie najważniejszą cechą jest mocno nawilżający skład, balsam musi mieć też przyjemny zapach, najbardziej lubię owocowe, słodkie nuty. Balsamów zużywam hurtowe ilości, bo mam bardzo suchą skórę i bez tego kosmetyku ani rusz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Zwykle nie stosowałam balsamów bo nie były mi potrzebne, skóra była dobrze nawilżona. W tym roku coś się zmieniło i skóra nie dość, że się wysusza to jeszcze swędzi. Alergia? Nie wiem. W każdym razie musiałam poszukać czegoś co to złagodzi. Jestem w fazie testów balsamu Emolient, ale coś więcej będę mogła powiedzieć za jakiś czas.
 

awiczi

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2024
Posty
5
Punkty reakcji
0
Do ciała używam balsamu kokosowego Pahwash z mango. Mega zapach, a jaka skóra po nim gładka, jak wyprasowana
 

donassia

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2024
Posty
7
Punkty reakcji
0
A ja tam pozostaje wierna mojemu ukochanemu Olejkowi Busajna. jak piękne nawizone ciało, gładka jak wyprasowana skóra to tylko on :)
 
Do góry