Balsam do ciała

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Dobrze jest rownież zastanowić się nad jakimś dobrym kosmetykiem do biustu. Szczególnie, ze z wiekiem biust możę tracić swój wyglad oraz jędrność. Na przykład po ciąży.
Jesli szukalibyście kosmetyku z dobrym składem ( jak najbardziej naturalnym) polecam wczytanie się w skład serum do biustu Frashe
Obecnie jest to jeden z lepszych kosmetyków do biustu, jaki można kupić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dinka88

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Co prawda nie balsam a Masło ale mega nawilżające z Bielendy mogę polecić. Moja ulubiona i polska marka kosmetyków. A masło rewelka, z owsem, pszenica i mleczkiem kokosowym z serii Vegan Muesli
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Używałyście kiedyś kosmetyków robionych? Mój dermatolog mi przepisał bardzo fajny robiony krem do suchej skóry. W aptece DOZ mi w kilka dni go zrobili, świetny jest, kosztował grosze a nie ma konserwantów, barwników.
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Dostałam w prezencie od męża z Izraelu był nad morzem martwym marka Rivage zawiera glinkę z morza martwego i naturalny kolagen - lepszego balsamu nie miałam
 

malwajka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sprawdzonym balsamem jak dla mnie jest balsam nawilżający z Bielendy Eco Nature z jaśminem, mango i śliwką kakadu. Nie dość, ze w 99 % ma naturalny skład, pięknie pachnie to i tak nawilża...super, mam po nim bardzo delikatną, odżywioną skórę
 

koyote

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mam w tej chwili pierwszy raz balsam z Solverx do skóry wrażliwej i myślę, że to jest moje kosmetyczne odkrycie tego roku. Moja skóra bardzo się z nim polubiła, ma naturalny skład, z olejami, więc świetnie nawilża i natłuszcza, a jednocześnie szybko się wchłania.
 

Renatka123

Zbanowany
Dołączył
16 Grudzień 2020
Posty
10
Punkty reakcji
0
Oh, ja balsamy ciągle zmieniam, lubię próbować nowe rzeczy :D Głównie dobrze nawilżające bo mam suchą skórę, no i skłaniam się w stronę kosmetyków naturalnych i eko.
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Uwielbiam balsamy z Organica Shop. Pachną intensywnie a przy okazji koją moje zmysły. Mają dużo produktów i w przystępnych cenach.
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Dobrze jest rownież zastanowić się nad jakimś dobrym kosmetykiem do biustu. Szczególnie, ze z wiekiem biust możę tracić swój wyglad oraz jędrność. Na przykład po ciąży.
Jesli szukalibyście kosmetyku z dobrym składem ( jak najbardziej naturalnym) polecam wczytanie się w skład serum do biustu Frashe
Obecnie jest to jeden z lepszych kosmetyków do biustu, jaki można kupić.
Myślałam co by Ci tutaj zasugerować z Organica shopa bo tylko balsamy stosowałam do ciała a nie do biustu ale przypomnialam sobie, że moja sister używała niedrogiego serum ujędrniający biust z Farmony Turbo slim i była bardzo zadowolona ( po ciąży nieco biust jej opadł). Widziałam na notino w dobrej cenie. Może wypróbuj.
 

inkaa77

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2021
Posty
9
Punkty reakcji
1
Do ciała bardzo lubie Olejek wonny do perfumowania ciała nefretete. Nie tylko super nawilża, ujedrnia le i potem długo skóra pieknie pachnie. Nadaje jej delikatności i sprężystości
 
Do góry