Balsam do ciała

D

Dosiek77

Guest
Na urodziny dostałam zestaw Pat&Rub i był tam też balsam. Jest fenomenalny! Liczę że ktoś znowu zakupi mi go z jakiejś okazji bo jednak troszkę kosztują ;)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Jeżeli chodzi o balsam do skóry suchej to serdecznie polecam Neutrogenę. Według mnie nie ma lepszego balsamu! W przeciwieństwie do trochę tanszych jego podrubek, ten na prawdę działa. Bardzo dobrze sie wchłania i utrzymuje naszą skóre nawilżoną nawet przez 12 godzin, a to jest super wynik.

Co masz na myśli pisząc podróbki? Jakie są podróbki Neutrogeny??? Ok, jest dobra ale też dość droga, opłaca się kupować w promocji. A pośród innych firm znajdziesz wiele fajnych balsamów do suchej skóry. Przy okazji, jeśli masz mega suchą skórę to kup sobie żel z Flosleku z aloesem do pielęgnacji suchej skóry. Lepszy efekt niż nie jeden balsam. Masełka tak jak pisałam wcześniej, najlepiej naturalne.
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja aktualnie posiadam balsam do ciała z firmy Soraya z napisem 18+(duża, fioletowa butelka) :D Strasznie podoba mi się zapach, prawie jak perfumy. :D
Jednak ze względu na upał przerzuciłam się na oliwki dla dzieci. Mimo, że oliwka jest tłusta to moim zdaniem jest alternatywą dla balsamów. W moim przypadku, gdy jest ciepło, balsamy autentycznie ze mnie parują i zostawiają później po sobie nie miłe odczucie na skórze. A tak po kąpieli nakładam oliwkę na mokrą jeszcze skórę i voila!
Skóra jest nawilżona i nie ma takiego odczucia jak przy balsamach. Wszystkie pięknie, ładnie i jest git ;D
 

CurlyKarolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ostatnio mam z Lirene głebokie nawilżenie i jest bardzo dobry, super odżywia i nawilża skórę.
 

Carla2

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
zgadzam się, neutrogena jest fajna, ale polecam również wypróbować kosmetyków profesionalnych z firmy Bandii. Świetne kosmetyki również do ciała.
 

topisieasfalt

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Luton, United Kingdom.
Ja uwielbiam maslo kakaowe do ciala z ziajii, swietny zapach i przede wszystkim dobra cena. Uzywam tez balsamu z garniera 'Intensive 7 days, extra dry skin', plus za swietne nawilzanie skory! :)
 
D

Dosiek77

Guest
Neutrogena ma fantastyczne balsamy tyle że do ust, te wyciskane. No to jest coś co kocham!
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Chenoa, ha! mamy ten sam balsam. :) Polubiłam go. Żel z aloesem z Floslek? Jaki? Latem właściwie mało który balsam mi pasuje bo skóra się poci. Na noc lepsze nadal masło do ciała.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Jeśli ja miałabym wskazać na naprawde dobry balsam do ciała to zdecydowanie byłby ten http://www.nantes.pl/perfect-body/mleczka-balsamy-do-ciala.html Może nie kosztuje tyle co tradycyjne balsamy ok 12 zł, ale tu przynjamniej zauwazyłam konkretne efekty po jego stosowaniu. Rewelacja, naprawde polecam.
 

ladycarmen

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja używam balsamu z firmy Nivea. Jest bardzo wydajny oraz utrzymuje swój zapach na skórze. W lecie używam oliwki z tej firmy, ktora równiez ma świetny zapach. Rownież jak ide na basen to sie nia nacieram. Dzieki temu chlor nie wysusza mi skory no i nie smierdze tak ;p Dobrze dobrany balsam do ciała, odbudowują ubytki w warstwie hydrolipidowej i przywracają prawidłowe pH skóry. Więc trzeba znać potrzeby własnej skóry :)
imgres
 

pirania0072

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Kielce
Ja polecam balsam Nivea SOS dla bardzo suchej skóry. Ma treściwą konsystencję i daje ukojenie suchej skórze. I do tego ładnie pachnie :) Bardzo dobra jest też Neutrogena:)
 

Agata311

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Jak chcecie naprawdę dobry balsam do ciała to polecam ten jest w 100% naturalny ,posiada świetny miaższ aloe vera i nie zawiera żadnych sztucznych barwników ani konserwantów. Forever Living
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
A miała któraś balsam z AA, te co są w nowych buteleczka? Całkiem, całkiem. Pół buteleczki już poszło ale efekt fajny. Nie wiem czy ja jestem przewrażliwiona ale zauważyłam, że wiele balsamów (wliczam też próbki) po aplkiacji na skórę staje się lepka? Macie tak? Chyba zupełnie przestawię się na masła. A jak szukasz balsamu o przyjemnym relaksującym zapachu to proponuję - kaszmirowy z opuncją z Natural Body (na szczęście się nie klei). :))
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
polecę może nie balsam, ale olejek z rossmanna o zapachu paproci i pomarańczy. pachnie genialne
 

Esterella

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
136
Punkty reakcji
1
Ja lubię Neutrogene, Garniera, ale i tańsze balsamy jak Venus - fioletowy najładniej pachnie.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
ja lubię żele pod prysznic i balsamy które ładnie pachną. zawsze się czuję wtedy bardziej rozpieszczona :)
 

Ernesst

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2012
Posty
80
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Miasto
warszawa
Ja Uwielbiam balsamy i żele pod prysznic firmy Bath&body works, maja ekstra intensywny zapach, ale nie orientuje się gdzie można i czy można je kupić u nas:/ ja dostaje je od cioci z USA, ale jeśli chodzi o zapach uważam że mają największy wybór i bardzo intensywny zapach, może gdzieś na allegro można je zamówić a ce nowo jeśli chodzi o amerykańskie stawki tanioszka:)
 
Do góry