Balsam do ciała

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ona napisała, że tak fajnie łagodzi (latem), że zastanawia się, czy stosować go cały rok (w zimie też).
Wg mnie balsamy typowo letnie są zbyt lekkie na zimę. Zimą skóra potrzebuje intensywniejszej pielęgnacji. Latem np. jak się nie posmaruję kilka dni to nic się nie stanie, a zimą sucha skóra wręcz mnie swędzi.Dlatego zimą moim zdaniem lepiejjest wybrać albo te typowo zimowe albo gęste kremy. Ja czesto sięgam właśnie po kremy.

Aktualnie używam masła do ciała Czarna Oliwka firmy Bielenda.W sumie to średnio jestem zadowolona. Ciężko się rozsmarowuje, długo wchłania, zapach mi się nei podoba. Ale trzeba przyznać, że jest wydajne i super odżywia. Po opalaniu jak dla mnie extra. Więc dla tych, którzy lubią intensywny oliwkowy zapach byłby idealny :) ja preferuję owocowe lub kremowo-waniliowe.
 

Anittkaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2006
Posty
363
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblążkowo
Też lubię te z Avonu. Ogółem ciągle używam innych np teraz mam z Biedronki masło kakaowe jest fajne ale trzeba odczekac zanim się coś ubierze - szczególnie białego - bo rudzi ubrania. Lubię też te jogurty z avonu fajnie nawilżają skórę. A jednym z moich ulubionych balsamów są te z firmy Soraya, polecam :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
aktualnie używam balsam z johnsons.. polecam tą firmę ;) wcześniej miałam balsam brązujący, ale że aktualnie lato i opalam się na słońcu to przerzuciłam się na normalny nawilżający i jest naprawdę dobry :)
 

Whitecoats

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja używam balsamu do ciała Voglia di Vaniglia... z włoskiej kolekcji... specjalnie wysylalam dla ciotki z Wloch zamowienie na ten balsam, a okazuje sie, ze tu w Polsce tez mozna go zamowic... wczesniej uzywalam balsamu Tesori d'Oriente ( tez z Wloch i tez mozna kupic w Polsce ;]). Obydwa polecam... w Polsce kosztuja ok.35 zeta, ale sa cudowne... dlugo sie trzymaja i sa naprawde boooskie...
 

cinimin123

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja polecam balsam krojony z Mydlarni u Franciszka-kupuję u nich przez internet. po prostu bomba! kupuje się go na "plastry", ma cudny zapach no i świetnie się wchłania. jak się go raz użyje to żaden inny już go nie wygryzie;]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Jak to na plastry? Że na pojedyncze porcje w saszetkach?
Mi po lecie i opalaniu tak przesuszyła się skóra, że od wczoraj smaruję się kremem na zimę z Oriflame. Jest genialny, zapach owoców leśnych, ja uwielbiam :) Opalenizna nawet ładnie się trzyma ;)
 

amaretto123

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Może tu znajdziecie coś dla siebie www.moda.pl
galeria handlowa w domu przed komputerem

balsamy do ciała
http://www.moda.pl/kosmetyki/balsamy,do-ciala/

Avon
Biomaris
Dax Cosmetics
Kolastyna
Nivea
Oceanic
Soraya
Johnson&Johnson
i wielu innych, sprawdz!!!
 

Attachments

  • moda.JPG
    moda.JPG
    100,4 KB · Wyświetleń: 44

ma1or

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Czesc jesli masz czas zaglosuj nic Cie to nie kosztuje i mozesz wygrac i przy okazji mi pomozesz. oto link;] http://www.galeria-wisla.pl/site/16-25_foto.php?img=38
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A moja dziewczyna zażyczyła sobie balsamu, który sama wcześniej wybrała http://suplementydiety.istore.pl/pl,product,386007,balsam,do,ciala,hand,body,lotion,1000,ml.html i jest bardzo zadowolona. Ona cały czas używa wszelakich kremów, balsamów, masła itd. Więc częstym prezentem, o jaki prosi są właśnie w/w kosmetyki. Teraz zamawia sporo rzeczy CaliVita, bo to podobno firma godna zaufania i mają skuteczne specyfiki. Co sądzicie Drogie Panie?
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja zazwyczaj mam kilka :) Obecnie wyszczuplający Lirene (ma takie malutkie pękające drobinki - bardzo przyjemny), krem do ciała o zapachu Giordani White Gold (rewelacyjnie pachnie! dobrze nawilża i perfumuje skórę)i ultra bogate do ciała oriflame (duże, wydajne i cudownie nawilża! jest prawie bezzapachowe, tzn zapach ma taki delikatny coś jak nivea, jest cudownym ukojeniem dla mojej przesuszonej skóry!).
 

milanogirl

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja zamiast balsamu używam oliwkowego masła do ciała firmy Ziaja - fantastycznie nawilża i zostawia skórę bardzo mięciutką i miłą w dotyku, do tego bardzo ładnie pachnie :)
 

Kaka5

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
1
ważne, aby dobrac odpowiedni balsam czy krem do rodzaju skóry, ostatnio odwiedziłam Superpharm i skorzystałam z porady konsultantki, która określiła, ze mam bardzo suchą skórę (a myślalam, ze mieszaną) i poleciła mi mleczko do ciała Eucerin, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu,szczególnie, ze skorzystałam z promocji :)i mają chyba najtańsze tabletki antykoncepcyjne :)
 

Shaga

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
ważne, aby dobrac odpowiedni balsam czy krem do rodzaju skóry, ostatnio odwiedziłam Superpharm i skorzystałam z porady konsultantki, która określiła, ze mam bardzo suchą skórę (a myślalam, ze mieszaną) i poleciła mi mleczko do ciała Eucerin, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu,szczególnie, ze skorzystałam z promocji :)i mają chyba najtańsze tabletki antykoncepcyjne :)
ostatnio w tym sklepie kupiłam w promocji balsam Johnsons baby bedtime lawendowy uwielbiam go :eek:k: a cena naprawdę była zaskakująca
 

K_Kopytko

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Chciałabym zacząć od tego: http://www.uszata.com/eksplorer/prawa/testy_na_zwierz.html błagam, nie zaspokajajcie się kosztem zwierząt! Zachęcam do zapoznania się z gamą kosmetyków, produkowanych bez "użycia"(bo w tej sytuacji zwierzęta występują w roli narzędzi!)Braci Mniejszych.

Osobiście nie mam problemów z suchą skórą i balsamów używam raczej dla własnego widzi-mi-się niż z potrzeby. Sprawdzają się pachnące 'Naturals' Avonu, Tutti-Frutti, lubię też linię Masło Kakaowe Ziaji-w sam raz na zimę :)
 

pilar

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
67
Punkty reakcji
0
przede wszystkim dove. ale balsam nie lotion. teraz tez w SP w promocji sa. dla nie najlepsze bo mam sucha skore. a na lato kupuje sobie taki co sie pieknie w sloncu mieni. uwielbiam go, dobry tez na impreze. lubie jak balsam naturalnie pachnie, takie "smakowe" nie sa dla nie bo sie zle w nich czuje.
 
Do góry