Balsam do ciała

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
MowieGadam napisał:
Ltem są dość "ciężkie" ale też je lubię. Stosuję masło shea.
Świetny jest domowy balsam z masła shea, wosku pszczelego oraz z olejków. Polecam przetestować.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Mam masło do ciała kokosowe z serii vegan friendly, zastanawiałam się czy to nie za ciężki kosmetyk na lato ale jest ok, jak dla mnie super.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Jak dla mnie to nic nie przebije olejkow w kremie z bielendy, ja akurat mam abisynski i jestetm pod wrazeniem, ze moja skora tak swietnie wyglada. A dodatkowo kremowa formula sprawdza sie dla tych ktorzy nie lubia przelewajacych sie przez rece olejkow.
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja w okresie letnim używam głownie naturalnych olejków do ciała które dobrze natłuszczają skórę i chronią ją przed wysuszeniem.
 

Alina32

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2017
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja osobiści najbardziej lubię balsam do ciała od Whamisa na chwilę obecną używam Balsam do ciała organic fruits body lotion i nie widzę lepszego. Skóra po nim jest naprawdę wyraźnie nawilżona już po pierwszym zastosowaniu. Dodatkowo 300ml wystarcza na naprawdę długo
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
kornelka87 napisał:
Mam masło do ciała kokosowe z serii vegan friendly, zastanawiałam się czy to nie za ciężki kosmetyk na lato ale jest ok, jak dla mnie super.
ja ten balsam tylko, że o zapachu pomarańczy wybieram na zimowe wieczory chociaż latem także powinien się sprawdzić gdy skóra jest wysuszona słońcem
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
A lubicie kofeinowe balsamy? Ja ogolnie jestem fanka kawy w kazdej postaci i gdy chyba od meza w prezencie dostalam taki balsam (zamawil z tego co mowil na ekobieca.pl) to myslalam ze doslownie odlece ;p cudownie aromatyczny dodatkowo z nuta czekolady - swietny i na zimowe ocieplenie klimatu wieczorowa pora ;p jak i no latem dla podkrecenia atmosfery ;p
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Nie wiem, raz tylko stosowałam taki kosmetyk i to nie balsam a peeling i raczej nie powalił mnie na kolana. Lubię za to olejki w kremie bielendy, zwłaszcza ten abisyński, ładnie pachną i szybko się wchłaniają
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Spróbowałam ostatnio Sylveco taki biolaven organic, który dostałam od mamy. To nawilżająco-wygładzający balsam z olejem z pestek winogron. Na aptece DOZ zamawialam za 20zł i serio niezły jest.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
A co sądzicie o balsamach z eos? U mnie rewelacyjnie się sprawdza świetnie się wchłania i przyjemnie pachnie
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Ja wiosną mogę stosować tylko coś, co jest emolientem. Akurat teraz mam atoperal. Nie mam co prawda AZS, ale moja skóra reaguje alergicznie na pyłki roślin i co prawda nie kicham, ale pojawiają mi sie na ciele suche plamki, z czym właśnie muszę sobie radzić tą emulsją. Atoperal łagodzi je na tyle, że nie swędzą, więc nie muszę ciągle się drapać.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Ja po opalaniu miałam dość mocno przesuszoną skórę, więc już powoli odstawiłam balsamy na rzecz masła do ciała z botame, super jest. Moja skóra je dosłownie chłonie.
 

Amela22

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2019
Posty
11
Punkty reakcji
1
A ja, jak większość kosmetyków do mojej wymagającej cery, tak i pomadkę do ust mam z Novaclear basic care, z kwasem hialuronowym, który zapewnia ustom przyjemną miękkość i ładny wygląd;)
 

kaskagrudzien

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
12
Punkty reakcji
0
ja uzywam dermokosmetykow od novaclear, maja tez serie balsamow po opalaniu, to dla kolezanki ktora miala sucha skore po opalaniu. maja swietne plyny micelarne, i cale serie dermokosmetykow do skory problematycznej np z przebarwieniami, moja siostra uzywala tej serie.
 

Qafopaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja korzystam z balsamów, które są pochodzenia naturalnego dzięki czemu wiem z czego korzystam. Moim ulubionym sklepem zdecydowanie jest ten Ekopolka
 
Do góry