Balsam do ciała

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Lipocell miałam, na początku zauważyłam poprawę, jednak później już efektów dalszych nie było :]

ssani ja Ci polecam mleczko z nivei wygłądzające, dobrze nawilża skórę, po solarium w ogóle lepsze jest coś o konsystencji mleczka, szybciej się wchłania
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Radzę wybrać balsam brązujący zamiast samoopalacza. Szczególnie dla początkujących ;)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
mleczko wygładzające Nivea,nawilżający balsam Garniera ( ten w czerwonej butelce) no i jeszcze antycellulitowe seru, Eveline Slim Extreme :]
 

Suavis

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2008
Posty
81
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Łódź
Ja używam Nivea Body Mleczko Nawilżające jest bardzo dobry polecam ;)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
polecam :D tylko trzeba regularnie,2 razy dziennie dobrze jest przed tym zrobić sobie masaż żelową rekawicą z wypustkami :] skóra jest niesamowićie mięciutka po tym ,i do tego takie fajne uczucie chłodu ^^
to,oczywiście dobra dieta i ruch i szybko widac efekty :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nieźle :)
Ja polecam serum do biustu firmy Barwa - jest super! Piersi po tym fajniej wyglądają.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ale to super jest. I fajnie się wsmarowuje. Fajnie - chodzi mi o konsystencję :p I wydajny.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Aktualnie mam 2 balsamy z Avonu.... U mnie balsamy schodzą bardzo szybko co codziennie a nawet dwa razy dziennie sie nimi balsamuje :p
Miałam to mleczko z Nivei i jest fajne :] Zapach mi sie podoba , i dobrze nawilża :]
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
pochlebne opinie czytałam o serum do biustu z bielendy. (to tak na marginesie)

Wczoraj uzyłam olejek, który miał być do masazu czyli tak naprawde zwykła oliwka i musze przyznac ze chyba zostane przy oliwce, efekt super
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
mankid - szczerze mówiąc nie wiem, bo oddała mi je mama, która dostała to m.in. w zestawie świątecznym od taty stwierdzając, że mi bardziej się przyda :p hehe, aluzja xD
Możliwe, że w Rossmanie będzie, a co do ceny to wydaje mi się, że tak 10-15zł na pewno nie więcej, a może i mniej :)

MoNcia91 - u mnie też bardzo szybko schodzą :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja czasem używam codziennie, czasem 2 dni z rzędu zapomnę, różnie to bywa, ale mi ogólnie kosmetyki szybko schodzą :p
 

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Kiedyś uzywałam mus do ciała mleczny firma to chyba była Bielenda... ale pamiętam, ze był w takim opakowaniu jak są kremy tylko ze większym. A teraz mam jeżynowy z Avonu, ale jest beznadziejny ;/
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja się nie balsamowałam jakiś czas temu ze 2, 3 miesiące :p Dlatego mi te kosmetyki zalegały, bo kupowałam co jakiś czas z przyzwyczajenia ;)

Zamówiłam sobie balsam do ciała z Oriflame 'Jogurt i mango'. Wiem, nie powinnam. Ale tam był w promocji żel pod prysznic 400ml za 10,90zł więc od razu wzięłam do tego balsam... I mydełko. Ehh, ja już mam takie skrzywienie na punkcie kosmetyków :p
 
Do góry