Badania moczu

koneserka

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Z góry przepraszam za kategorie wpisu ale staram się uzyskać jak najwięcej odpowiedzi ;)
Moje problemy z układem moczowym trwają od początku bierzącego roku, na początku odczuwałam silne kłucie w pęcherzu byłam u lekaża rodzinnego zapisał mi leki które co prawda pomogły ale tylko pierwsze 2 dni ;/ więc zwróciłam się jeszcze raz i lekarz zlecił mi badanie moczu które wypadło źle:
leukocyty: 25<20
Bakterie: 2125<400
Nabłonki okrągłe: 7,4<6
Białko 1+ / ujemny
Lekarz zapisał mi antybiotyk "Cipronex" który brałam przez 5 dni i pomógł na tydzień..
teraz zauważyłam że zaczynam wydzielać o wiele więcej śluzu, wypływa on sam i nie mam na to wpływu.Więc już umówiłam się na kolejną wizyte u lekarza i już z góry zrobiłam kolejne badanie moczu:
leukocyty: 3+ / ujemny, 279<20
bakterie: 686<400
kryształy: 317<60
śluz: 17<10
białko: w normie
Proszę o odpowiedz co to może być? I czy zwiększona ilość śluzu to jakiś poważny objaw?
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
wedlug mnie to swiadczy o stanie zaplanym drog moczowych, bakterie ci spadly po antybiotyku ale nadal sa za wysokie, leukocyty takie tez swiadcza o stanie zapalnym po prostu albo mialas zle dobrany antybiotyk, albo kuracja nie byla prowadzona we wlasciwy sposob (zla dawka, krotki okres przyjmowania antyb.).
 
Do góry