Bad Religion

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Zbyt lekkie jak dla mnie. Przyjmujac że dobrze skojarzyłem kapele,może jakąś MP3 podeślesz?
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Bardzo lubiłam tą kapelę w czasach, kiedy słuchałam więcej tego rodzaju muzyki. Dawała mi takiego "pozytywnego kopa". Bardzo optymistyczna muzyka, poprawiająca nastrój i pobudzająca do działania :) Po prostu nie można siedzieć przy niej i nic nie robić :)
 

wohaker

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2005
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Też tak myśle i wiecie co niech nie pisze 70 osób że to jest za lekki bo to juz słyszeliśmy
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
BR jest jedną z moich ulubionych kapel. Umiejętnie potrafią połączyć prostą z założenia muzykę punk z ciekawymi aranżacjami, licznymi solówkami. To jednak nie jest tu najważniejsze-Bad Religion zawiera w swej twórczości całe tony przekazu krytykując otępiałość amerykanów, bajki jakimi karmione jakimi są karmieni. I bynajmniej nie krzyczą tylko "Fuck the system!".
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
heh, jak Tworca tematu powiedzial zeby nie wypowiadac sie w kolko ze za lekke to temat opustoszal na 2 lata... bo moze jest za lekke?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
kiedyś z ciekawości przesłuchałem kilka ich utworów i nie spodobał mi się ten zespół. Za lekki...
 
Do góry