Awin Opinie

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Czy ktoś działa w tym systemie? Jakie macie serwisy? Jakie macie wyniki?
Pochwalcie się. Szukam najlepiej afiliacji. Chodzi o zyski, potencjał, wypłaty.
Będę wdzięczny za podzielenie się jakimikolwiek doświadczeniami.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wyniki to są zależne od wielu czynników. Przede wszystkim musisz mieć stronę z ruchem w konkretnej tematyce. Ale ruch ten nie może być przypadkowy, musi być konkretny, najlepiej z wyszukiwarki, z FB. A sam Awin ma naprawdę wiele ciekawych programów, w których możesz liczyć na sensowne konwersje. Jednak dojście do naprawdę dobrych wyników musi co zająć trochę czasu. Doświadczenie przede wszystkim.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
U mnie jest coraz lepiej, działam w kilku programach, leady faktycznie generuję, nie dzieje się nic złego.
Z mojej perspektywy udało się naprawdę dobrze trafić. Plusów wiele, ale przede wszystkim - atrakcyjne marki, a je się sprzedaje najlepiej.
No i oczywiście dobry kontakt z Awin. Nie ma czegoś takiego, że maila pozostaje bez odpowiedzi.
 

Pan Trader

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Warto dodać, że Awin jest połączony z Zanoxem, który również ma atrakcyjne marki :)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
To prawda - programów jest bardzo dużo i prawdopodobnie da się coś dopasować pod każdy rodzaj serwisu, o ile jest legalny.
Leasy wpadają. Nie mam tego jakoś bardzo dużo, ale coś się dzieje i przynajmniej mam dowód na to, że warto się w ten temat zaangażować.
Nie mam wielkiego ruchu - pytanie jakie zyski generują strony, które mają ten ruch naprawdę duży.
 
Do góry