Awantura o Kas{i}ę i inne dziwne zjawiska

Status
Zamknięty.

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Mając na względzie panujący w ostatnim czasie trend na ostatnie,czy też przedostatnie pożegnania i dziwne "zgony" userów prawdopodobnie przekażę wkrótce kilka wolnych myśli jak w temacie,

Ten temat ma pozostać bez miernych milicyjnych sztuczek z cięciem,gdyż będzie bardzo grzeczny

Na razie
 
W

wiki9969

Guest
Marek, ja poważnie pisałam... Co prawda nie odeszłam,ale to nie oznacza, że p tym zapomniałam.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
To nie jest kwestia poglądów, ale poziomu i kultury. Można mieć różne poglądy i się sprzeczać, ale należy to robić na poziomie i z klasą, z szacunkiem dla rozmówcy i jego osoby. Wtedy jest to owocna dyskusja i nikt nie czuje się poszkodowany. Można pozostać przy swoich stanowiskach, ale na pewno będzie się bogatszym o inne spojrzenie i inną perspektywę. Warto mieć to na uwadze ^_^
Jeśli chodzi o pożegnania, to tak, szkoda Kate, szkoda Yellow. Nie mam pojęcia co wstąpiło w Jestera :shock: Coś zapowiadało tak radykalny krok? A Kate mówiłam, że niepotrzebnie usuwała konto, bo naprawdę szkoda tak bogatego dorobku i ciekawych postów puszczać w forumową otchłań, mogła je po prostu porzucić (przy okazji zostawiając sobie otwartą malutką furteczkę na przyszłość) ale uznała że tak będzie lepiej i należy to zaakceptować, i uszanować jej decyzję :) To doświadczona kobieta, żona, matka, ma wspaniałą rodzinę i życzmy jej jak najlepiej, podobnie jak Reaktywatorowi Jądrowemu aka Yellow.
Odejście ciekawych ludzi jest zawsze stratą na forach, ale życie toczy się dalej i są przecież jeszcze inni :) Głowa do góry Marek ^_^
 
M

MacaN

Guest
Ludzie mają swoje własne życie, ale kiedy na jakiś czas stawiają je na drugim miejscu, zagłębiając się zanadto w sieć, to pod wpływem różnych impulsów próbują się temu sprzeciwić i podejmują radykalne kroki. Oto moja diagnoza.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Tak, forum jest jedynie dodatkiem i nie należy wszystkiego brać zbyt poważnie :)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
MacaN napisał:
Ludzie mają swoje własne życie, ale kiedy na jakiś czas stawiają je na drugim miejscu, zagłębiając się zanadto w sieć, to pod wpływem różnych impulsów próbują się temu sprzeciwić i podejmują radykalne kroki. Oto moja diagnoza.
Ty tu siedzisz non stop



Bianka napisał:
Tak, forum jest jedynie dodatkiem i nie należy wszystkiego brać zbyt poważnie
Dyskusja to dyskusja,można kogoś obrazić przez łącze

Gry i zabawy to jedno,sam wpadam czasem po relaks,a poważniejsze dyskusje to dwa



Temat założyłem impulsywnie ,nie chcę ,by się zrobił jakiś dym ,Najwyżej niech ktoś mądry zamknie,


Co chcę osiągnąć ?
Tak szczerze do dowalić paru osobom i przypomnieć ,że to nie jest ich prywatny folwark




Myślę i uważam,że jest parę spraw wymagających wyjaśnień.Bez zamiatania pod dywan.
I to jak to się mówi między nami userami.

Z tego miejsca pokazuję żółtą kartkę pani moderator Deli.Wiedziałem ,że przybiegnie tu zaraz rycerzyk Macan.
Jemu też "żółtko".Jak na meczu.


Usystematyzujmy wiedzę.Na początek trochę polityki,bo w 500 plus ,gdzie to się zaczęło,nieznani sprawcy pocięli i pousuwali niektóre posty.
Można człowieka obrazić również przez klawiaturę. Można do niego nie mieć szacunku także wirtualnie.Każdy ma swoją granicę wytrzymałości
Pan Macan i niejaki Isenek pocisnęli po Kate równo ,robiąc z matek i rodzin pobierających świadczenia prawie pasożyta społecznego.Potem przybiegła jeszcze Deli z odsieczą.
Z resztą do poprawy wciąż daleko to trwa do tej pory oto cytat z wczoraj

" hołota wyjdzie na ulice i będzie dym. Tyle morału z 500+ . Jestem szczęśliwa, że nie pobieram tych świadczeń."
Pani moderator od siedmiu boleści ponownie rodzinę nazywa hołotą,innych ganiając za brak kultury.

To ja pani powtórzę grzeczniej co wtedy pousuwano bo wykropkowałem kilka słów.

do rzeczy Deli ,nikt nie wyjdzie na ulicę,rodziny wielodzietne są zajęte swoimi dziećmi.żyją z dnia na dzień i mają zajęcie.
Na ulicę to wychodzą co najwyżej KOD-ki ,żądne władzy i pieniędzy.
Macht und Geld Frau Deli.
A widzę ,że Ciebie władza zaczyna swędzieć i chciałabyś jej użyć..ale nie wiesz jak

Napisałaś gdzieś do Yellowa: że za często śmieszkuje i zaczyna Cię to irytować. No i widzę, ze Yellowa już nie ma.
Kogo obchodzi że Cię Yellow irytuje?


A wam można "śmieszkować " z Macanem w tematach?


schowajcie włąsne osobiste doznania w ....





Z resztą to tylko forum prawda?
Nie obrazicie się przecież



Kto tworzy naród jak nie rodziny włąśnie? Deli planujesz jedno dziecko...Po co te plany? A gdyby mąż chciałby dwoje albo troje to co?
Ty rządzisz?
Jaki jest pożytek z singli którzy pracują sami dla siebie i wydają hajs na zbytki
Jaki jest pożytek posiadania maskotki czyli jednego dziecka? Jak to się przekłada na dobro i rozwój narodu?

Przyjemnie by Ci było gdybyś była matką i żoną i ktoś robiłby z Ciebie pasożyta ? Takie to proste urodzić i wychować kilkoro młodych ludzi? Tak?

Skoro tak wszyscy zazdroszczą tych pieniędzy na rodzinę to niech sobie zrobią kilkoro dzieci i będą w tej samej sytuacji. Nie zrobią?? Ano właśnie...Bo tu by trzeba było coś z siebie dać, z czegoś zrezygnować, komuś służyć....A przecież życie ma się kręcić koło nas, inni mają się dostosować do nas....a nie my do nich...

Już widzę jak sobie Macanek radzisz sytuacji z trójką dzieci, z jedną pensją, bez wparcia i obecności rodziny, bez mieszkania gdzie trzeba było się walać z walizkami i dziećmi.
W czym jesteś lepszy ? W tym, że coś rodzice uciułali i pchają do przodu? W tym, że łazisz po jakichś grotach? Komu to potrzebne? Chyba tylko Tobie dla własnej chwały i manii wielkości. Jakieś aluzje ,że Kejti tu siedziała za długo i traciła czas.
Ty siedzisz tu w kółko i pierdzielisz wciąż o sobie
A Deli to w ogóle ciężko nagina w pracy,że piastuje przy okazji tu funkcję modka

To nie Kate coś straciła odchodząc z forum. To forum straciło dobrego użytkownika. Miała swoją markę.
Wyjatkową. I nie do podrobienia
 
W

wiki9969

Guest
Marku, jeżeli chodzi o Pincerkę, to przyznaję się bez bicia, że to ja usunęłam wszystkie jej wpisy. Oczywiście to nie było celowe działanie. Bo przypuszczam, że to ją miałeś na myśli pisząc o zgonie. ;)

Posty w 500+ ja usunęłam, ponieważ naruszały regulamin forum. Jeżeli chcecie pisać o rencistach i emerytach oraz o ich sposobie wydawania pieniędzy, to załóżcie nowy temat. :)


Ponadto to jest tylko forum. Tutaj każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie zamiast podporządkowywać się innym. Jeżeli kogokolwiek rażą czyjeś wypowiedzi to wystarczy użyć opcji ignoruj lub wyłączyć komputer. ;)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
wiki9969 napisał:
Marku, jeżeli chodzi o Pincerkę, to przyznaję się bez bicia, że to ja usunęłam wszystkie jej wpisy. Oczywiście to nie było celowe działanie. Bo przypuszczam, że to ją miałeś na myśli pisząc o zgonie.
Tak było. :)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
wiki9969 napisał:
Posty w 500+ ja usunęłam, ponieważ naruszały regulamin forum. Jeżeli chcecie pisać o rencistach i emerytach oraz o ich sposobie wydawania pieniędzy, to załóżcie nowy temat.
Wiki nic do Ciebie nie mam,nie zazdroszczę trudnej sztuki moderowania
Mój post w 500 był w połowie na temat ,a w połowie pocisk w nieokreślone z nicka osoby.
Nieważne poszedł w kosmos
Już minęła doba i nikt nie reaguje na chamstwo Deli w tym temacie
A to ona wtedy przybiegła z Macanem i usiedli na mnie i Kejti ,zarzucając chamstwo
A tam zaraz cham
Jakiego mam takiego pcham
Kropkowałem słowa.
Gorsi są Ci w garniturach z wystającą słomą

Trzeba tą sprawę jakoś zblatować i wystrzegać się błędów

To chyba tyle ,ja nie złoże o usunięcie konta podania ,jak też nie boję się bana
pozdrawiam wsiech i do napisania

Muszę wracać do realu ,ma być dobrze ,będzie dobrze
 
M

MacaN

Guest
marek70 napisał:
Ty tu siedzisz non stop
Tak, ale podchodzę z ogromnym dystansem do tutejszej załogi,czego nie można napisać o np. Kate2, Tobie i jeszcze kilku osobach. Ponadto, ja tu jestem zwykle pozornie. puszcza forum z przyzwyczajenia w zakładki i czasami odświeżam.




marek70 napisał:
Wiedziałem ,że przybiegnie tu zaraz rycerzyk Macan. Jemu też "żółtko".Jak na meczu.
Rozbawiłeś mnie, no cóż, czytam dalej, panie sędzio.



marek70 napisał:
Pan Macan i niejaki Isenek pocisnęli po Kate równo ,robiąc z matek i rodzin pobierających świadczenia prawie pasożyta społecznego
Nie histeryzuj, każdy jeden mój post dotyczył tematu i opierał się na argumentach ad meritum. Nie moja wina, że kate zachowywała się jak mała rozkapryszona dziewczynka, której ktoś zabrał lizaka i robiła tak za każdym razem, gdy ktokolwiek ośmielił się mieć inne zdanie i nie pozwolił jej mieć w dyskusji ostatniego słowa, bo na tym zawsze jej zależało.



marek70 napisał:
Z resztą to tylko forum prawda? Nie obrazicie się przecież
Nie. Osobiście odpiszę Ci na ten post i zapomnę. Są ludzie, którymi bardziej się przejmuję.



marek70 napisał:
Już widzę jak sobie Macanek radzisz sytuacji z trójką dzieci, z jedną pensją, bez wparcia i obecności rodziny, bez mieszkania gdzie trzeba było się walać z walizkami i dziećmi.
Macanek nie machnąłby 3 dzieciaków wiedząc,że ich nie utrzyma. Ale poradziłby sobie, spokojnie.



marek70 napisał:
Ty siedzisz tu w kółko i pierdzielisz wciąż o sobie
A o kim mam " pierdzielić "? O Tobie?



marek70 napisał:
To nie Kate coś straciła odchodząc z forum. To forum straciło dobrego użytkownika. Miała swoją markę. Wyjatkową. I nie do podrobienia
Zapamiętaj sobie, że firma zawsze utrzyma się bez jednego człowieka, bo nie ma ludzi niezastąpionych.

Żeby było jasne - ja nic nie miałem do Kate. Do nikogo nic nie mam, do Ciebie również. Traktuję wszystkich użytkowników jak cienie, które czasem coś napiszą, dziś mają taki, jutro inny humor. Wszystkich, bez wyjątku. Oczywiście piszę o ludziach,których znam tylko z forum.

Wy nie potraficie tego zrozumieć, mamy zupełnie inne podejście do życia. Możesz mnie zwyzywać, jedyne co zrobię, to zgłoszę Twój post, bo będzie Ci się należał warn za atak personalny i znając temperament, wulgaryzmy ( jako były moderator mogę ci napisać, że dużo zakropkowanych wulgaryzmów = warn ). Zrozum, moje podejście to podejście profesjonalne, chłodne. Takie, na które Ciebie nigdy nie będzie stać. Dziś dam po łapkach Tobie, jutro komuś, kto był pewny na 100%, że go " lubiłem ". Rozmowa z Kate2 była na temat, nie zaatakowałem jej personalnie w żadnym momencie. Tyle jeśli chodzi o tę ex użytkowniczkę.



marek70 napisał:
Mój post w 500 był w połowie na temat ,a w połowie pocisk w nieokreślone z nicka osoby. Nieważne poszedł w kosmos
Za to powinieneś dostać bana bez zmrużenia oka, wiki w tamtym momencie powinna zareagować inaczej, moderator nie może sobie pozwolić na subiektywizm.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
MacaN napisał:
nie ma ludzi niezastąpionych.
Fakt,niezastąpionych to są pełne cmentarze


.

MacaN napisał:
Dziś dam po łapkach Tobie, jutro komuś, kto był pewny na 100%, że go " l
za kogo Ty się uważasz by dawać wszystkim po łapkach?
Mania wielkości

i

MacaN napisał:
Za to powinieneś dostać bana bez zmrużenia oka, wiki w tamtym momencie powinna zareagować inaczej, moderator nie może sobie pozwolić na subiektywizm.
To,że część moderacji pójdzie za Tobą w ogień,nie znaczy ,że masz tu monopol na prawdę,



MacaN napisał:
Możesz mnie zwyzywać,
nikogo tam nie zwyzywałem personalnie,tylko ogólnie poszło parę kropek
Sami przyszliście.
Tylko winni się tłumaczą.


Zapominam o całej sprawie.
Kate tu nie wróci,w końcu reprezentuje "hołotę",jak mawia koleżanka Deli
Nie jesteście warci ,ani jednego jej słowa,

To mój ostatni post w tym wątku.

Gruss Gott
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
A ja napiszę krótko o Kate:
Była fajnym użytkownikiem tego forum i dużo tematów tu wniosła.Szkoda jej pracy po prostu.

Marku nie warto tego rozgrzebywać nie ma jej tutaj skasowała swoje konto bo uważała że tak będzie lepiej.

Swoją drogą to ja uważam że obrażanie czyjejś osoby czy to przez neta czy też w realu to nie robi prawie żadnej różnicy człowiek jest zawsze człowiekiem i ma swoje uczucia.
Niektórzy pewnie myślą "przecież to tylko forum to można jechać każdemu". Są ludzie którzy po prostu mają to gdzieś i nie przejmują się wypowiedziami innych na swój temat,ale są też tacy którzy po prostu sobie nie pozwolą aby ich obrażano i nie kontynuują danej rozmowy bo uważają pewnie że to nie warto,ale jest i na odwrót.

Uważam że owszem każdy ma swoje zdanie w danym temacie i inne poglądy na jakieś tematy bo nie ma ludzi takich samych ,ale jeśli nawet nie zgadzamy się z czyimś zdaniem to powinniśmy mieć szacunek do danej osoby a nie ją obrażać wystarczy napisać co się myśli w danym temacie ale po co od razu jechać po ludziach ech.....
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Jaki temat :D
MacaN napisał:

marek70 napisał:
To nie Kate coś straciła odchodząc z forum. To forum straciło dobrego użytkownika. Miała swoją markę. Wyjatkową. I nie do podrobienia
Zapamiętaj sobie, że firma zawsze utrzyma się bez jednego człowieka, bo nie ma ludzi niezastąpionych.
Popracujesz trochę to może zmienisz zdanie, bo odejdzie dobry człowiek, na jego miejsce przyjdzie stado baranów, a pracodawca dalej nie rozumie, że cierpi i traci cały zespół. To takie myślenie tylko by 'mi' było dobrze, a inni to co mnie tam obchodzą.


Marka popieram w 100%, który nie jest na utrzymaniu rodziców, który myśli życiowo, który nie udaje mądrzejszego niż jest w rzeczywistości :piwosze:
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
Co wy? Pokłociliście się o 500+? :crazy: trochę mnie nie było, a tu jakieś dziecinady jak tak czytam.

Marek a propo obrażania osób wprost- robisz to w tym temacie raczej.

Ach i jeszcze czy ktoś mi powie o co chodzi z tym odchodzeniem użytkowników? Widziałam post Yellowa, ale skoro odszedł to nie będę się tam wypowiadać. Mam wrażenie, że tu się jakieś szopki dzieją. Nie można odejść bez takiego cyrku wokół tego? O co tu kurde chodzi :crazy:
 
Status
Zamknięty.
Do góry