AVON - kosmetyki męskie i damskie i nie tylko!

Status
Zamknięty.

girl-malina

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam jestem konsultantką firmy AVON.
W najnowszym katalogu są bardzo atrakcyjne zestawy promocyjne i różne świetne gratisy.
Dużo nowych zapachów męskich również z seriii Today Tomorrow Always. Zestawy z kosmetyczkami, fajne żele pod prysznic. W promocjach również ekstra męski portfel za 16,90 zł!

Niedługo dzień kobiet, może jakiś drobiazg dla swojej ukochanej? Ciekawe wisiorki,branzoletki i zawieszki Avonu, kosmetyczki,torebki, a także różne promocje.
Np. NOWOŚĆ - prestiżowa Woda perfumowana Today Tomorrow Always IN BLOOM w cenie 79 zł a przy zakupie dostaniesz super torbę na ramię w złotym metalicznym kolorze!
Promocje typu jeden za 9,90 a dwa za 16,90, a także kup np. za 10,90 a drugi produkt do wyboru dostajesz za 1 zł!
Tylko teraz możesz również zakupić gadżety z wielkiej kampanii życia - święta różowej wstążki w związku z akcją "Avon Kontra Rak Piersi".
Atrakcyjne ceny, pewność i zaufanie!

Napisz lub zadzwoń już teraz a przyjadę z nowym katalogiem!
Zamówienie dostarczam do rąk własnych! W przypadku zamówień spoza Warszawy do zamówienia dochodzi koszt przesyłki.

avon-agnieszka@wp.pl
606424286
gg: 2914399
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
powiem Ci ze jak bym se chciala cos zamowic z avonu to bym predzej poszla do sasiadki niz jak bym miala jeszcze jakies koszty przesykli placic...
poza tym mi kosmetyki avonu nie sluza...
i moze zaloz jeszcze ze trzy te tematy to moze ktos zauwazy i sie skusi....
i albo mi sie zdaje albo nie ten dzial....
 
Status
Zamknięty.
Do góry