Autohipnoza

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Słyszałam kiedyś coś o autohipnozie. Bardzo mnie to interesuje, ale niewiele wiem na ten temat. Czy ktoś z Was wie coś więcej lub ma jakieś doświadczenia?
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
A to w ogóle jest możliwe? Ta autohipnoza? Tzn. chodzi mi o to czy komuś się to udało. Jak tak, to opowiedzcie swoje wrażenia :)
 

Alexisss

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Happyland
Michauek, dzięki Ci bardzi ;). Tak, autohipnoza jest możliwa, tak słyszałam, a z tych stronek się doinformuję :):):)
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
OOBE a autohipnoza to przypadkiem nie są odmienne zjawiska?

Zresztą i tak przenosze temat do Strefy 11.
 

Marta1

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Na allegro widziałam wiele ciekawych rzeczy na temat autohipnozy. Najciekawsze, co nawet sama sobie kupiłam, to wykorzystanie autohipnozy i "telepatii" do zdobycia idealnego partnera. Dałam za to grosze a efekty juz widac:) Niesamowite co potrafi ludzki umysł:)
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Autohipnoza to to ,że umiesz się zahipnotyzować i czujesz się wspaniale i w każdym momencie możesz się wybudzic?
 

Marta1

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Autohipnoza to to ,że umiesz się zahipnotyzować i czujesz się wspaniale i w każdym momencie możesz się wybudzic?

Autohipnoza to raczej cos takiego, ze sam wprowadzasz sie w stan hipnotyczny i masz nad nim całkowitą świadomą kontrolę. Masz wtedy dostep do swojej podswiadomosci i mozesz z niej korzystać jak tylko chcesz:) Sam decydujesz o tym jakie sugestie sobie podajesz, i kiedy opuszczasz ten stan. Fajne rzeczy można robić:) Można nawet opisać osobe, której totalnie nie znasz, na podstawie tylko jej nazwiska, wieku i miejscowosci, którą zamieszkuje. Już nie mówiąc o tym, że mozna w takim stanie podawac sugestie innym ludziom, zeby cos dla nas zrobili (na tym wlasnie opiera sie szukanie idealnego partnera, o ktorym pisalam wyżej).
 

siwy9994

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Bardzo mnie zaciekawił temat i poszperałem w wyżej wymienionych linkach. Naprawdę warto spróbować. Wystarczy trochę koncentracji. :)
 
L

ldreamer

Guest
Autohipnoza to to ,że umiesz się zahipnotyzować i czujesz się wspaniale i w każdym momencie możesz się wybudzic?
raczej nigdy wspaniale :p piski w uszach, uczucie duszenia się.
WYbudzić się możesz.

Nie wiem czy autohipnoza to to samo co trans przysenny. W każdym razie, ja wprowadzam się w trans do OOBE i LD :)
 

delin

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
298
Punkty reakcji
4
Wiek
36
Miasto
Wodzisław Śląski
Jakie piski, jakie duszenie się. Nie można wejść w hipnozę w normalnych warunkach bez uprzedniego zrelaksowania się i czucia przyjemnego ciepła. Hipnoza czy autohipnoza dają spore możliwości do szybkiej nauki, szczególnie języków obcych
 
L

ldreamer

Guest
Jakie piski, jakie duszenie się. Nie można wejść w hipnozę w normalnych warunkach bez uprzedniego zrelaksowania się i czucia przyjemnego ciepła. Hipnoza czy autohipnoza dają spore możliwości do szybkiej nauki, szczególnie języków obcych
w takim razie minęliśmy sie pojęciami :p
ja mówiłem o transie przysennym :p
 

ryska87

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
amigo88 napisał:
Jakie piski, jakie duszenie się. Nie można wejść w hipnozę w normalnych warunkach bez uprzedniego zrelaksowania się i czucia przyjemnego ciepła. Hipnoza czy autohipnoza dają spore możliwości do szybkiej nauki, szczególnie języków obcych
Dokładnie masz rację. Ja używam Sesji Fruiti do nauki języków obcych i powiem wam że naprawdę działają.
Poczytajcie o nich jak chcecie.
 
R

robert.sk

Guest
ryska87 napisał:
Jakie piski, jakie duszenie się. Nie można wejść w hipnozę w normalnych warunkach bez uprzedniego zrelaksowania się i czucia przyjemnego ciepła. Hipnoza czy autohipnoza dają spore możliwości do szybkiej nauki, szczególnie języków obcych
Dokładnie masz rację. Ja używam Sesji Fruiti do nauki języków obcych i powiem wam że naprawdę działają.
Poczytajcie o nich jak chcecie.
Zaciekawił mnie Twój post.
Poszukałem po necie, w sumie znalazłem sporo pozytywnych opinii na temat tych sesji i je zakupiłem.
Po tygodniu moge powiedzieć, że rzeczywiście skupienie na nauce jest większe przez co pewnie więcej też zapamiętuje.

Ile Ty to stosowałaś?
 
Do góry