Autografy (e-maile)

koc

Bywalec
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
301
Punkty reakcji
63
Marcin pamiętasz naszą ostanią rozmowę o grafach, Cracovii i o czymś jeszcze ? Długo nie musielismy czekać ;)

U mnie nic, ale czekam na przesyłkę z Włoch koloru czerwonego, bo ma przyjść na dniach :D
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
Marcin pamiętasz naszą ostanią rozmowę o grafach, Cracovii i o czymś jeszcze ? Długo nie musielismy czekać ;)

U mnie nic, ale czekam na przesyłkę z Włoch koloru czerwonego, bo ma przyjść na dniach :D

Tak pamietam :) zreszta sprawdzilo sie to co mowilem. U mnie tak jak przypuszczalem echoooo :/
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice

Daniel212

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Mnie zastanawia to Dragon, że jak pisałeś o tych wszystkich gadżetach, to nie wspomniałeś ani słowem, że oddajesz je na jakieś cele itp.
U mnie w skrzynce coś jest, ale jeszcze nie wiem co, ponieważ nie mam klucza xD
bo dla mnie ,,praca" charytatywna nie jest po to by sie chwalic, i by wszyscy o tym wiedzieli.
a druga rzecz to wszyscy ci ktorzy wypowiadają sie na moj temat mają kompleksy, poniewaz nikt z was mnie tak naprawde wogole nie zna. i nie jestescie pewni, czy np, gadaniem tych waszych ,,prawd" kogos nie krzywdzicie. i to pisza osoby ktore jak cokolwiek potrzebowaly adresy czy cos, to pisaly ciagle do mnie. to jest wrecz smieszne, albo lepiej - żałosne! spadam z tąd. zakladam forum inne. tych ktorzy nie mają kompleksów to zapraszam :)
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
Może Karola zamiast po imieniu będziemy nazywać przystojniak co ? ;)
A propo....mój nick może być nie zrozumiały- mam na imię Agata ;)

A żeby nie było że śmiecę:
Dziś:

Aleksandra Socha z listu (to ta akcja co napisałam że jest fajna aktorką bo myślałam że to p.Małgosia Socha)
i Agata Werner (chociaż do niej nie pisałam drugi raz...)

A moje zdanie na temat Dragona:
Jeden wielki żal ;/ Jakoś od zawsze za nim nie przepadam...Pewnie pomyślicie że go nie znam to jak go mogę nie lubić, ale cóż, z tego co pisze itd. to...bez komentarza...

Pełnych skrzyneczek jutro ;)
U mnie pewnie nic nie będzie, jak zazwyczaj we wtorki...


O.....teraz się Dragon wpisał... Tak się składa że jak ktoś się pytał jak ty to robisz że np. od Steczkowskiej dostałeś płyty to mówiłeś że po prostu napisałeś prośbę....Nie no...Mogłeś się pochwalić...
 

nastusia14

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Nowy Tomyśl k.Poznania
dobtra nie ma sensu sie klocic.... zamykamy ten watek
przejdzmy do grafow
u mnie dzis iza miko

a ma ktos mozemail do Jamesa Blunta, Agnes i Metallici??

piszcie na PW

z gory dzieki
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
bo dla mnie ,,praca" charytatywna nie jest po to by sie chwalic, i by wszyscy o tym wiedzieli.
a druga rzecz to wszyscy ci ktorzy wypowiadają sie na moj temat mają kompleksy, poniewaz nikt z was mnie tak naprawde wogole nie zna. i nie jestescie pewni, czy np, gadaniem tych waszych ,,prawd" kogos nie krzywdzicie. i to pisza osoby ktore jak cokolwiek potrzebowaly adresy czy cos, to pisaly ciagle do mnie. to jest wrecz smieszne, albo lepiej - żałosne! spadam z tąd. zakladam forum inne. tych ktorzy nie mają kompleksów to zapraszam :)

Nie badz smieszny z tymi adresami,bo nawet nie odpisywales na PW wiec nie osmieszaj sie kolejny raz a co do pisania to dostales ode mnie adres do Sabriny i nawet nie napisales glupiego dzieki albo pocaluj sie w d...e! Wiec gosciu krzyz Ci na droge.Ja za Toba plakac nie bede napewno.
 

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Dołączam się do zdania reszty, świetna zdjęcie Karolu, nic tylko pozazdrościć. :)

Daniel, dublowanie tematów jest łamaniem regulaminu.
 
Do góry