Autografy (e-maile)

basiaunia94

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
wiara ale macie kompleksy.! Zazdrościcie? wyślijcie też takie coś. A może naprawdę jest ten festiwal? Jery... Nie macie innych zmartwień?To jego życie. Jeżeli kłamał to on bd się z tym źle czuł a nie wy. A jeżeli nie kłamał to da radoche innym dzieciom czy odda tam na cele charytatywne!

A tak poza tym Wypchanych skrzeczek :)

AA... Wczoraj dostałam 2 Ciociorki!! Moje małe bejbe :) nie śpię przez nie od 5;d
 

Daniel212

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Nie interesują to oc inni myslą. Ja wiem co robie. zapraszam niedowiarkow na festyn. A licytacja na ktorą oddaje grafy to na cele charytatywne!!!!!
 

basiaunia94

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
ja wieze.tylko denerwuje mnie takie cos ze adresy to od ciebie chca ale tak to cie kurde obrzucają błotem;/
 

martyna19963

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
302
Punkty reakcji
11
Ja na ten temat się nie wypowiem bo nie chce nikogo urazić gdyż nie wiem jaka jest prawda.
Ostatnio nic nie pisze ale czytam każdą stronę,niestety u mnie pustki.
Mam kilka autografów na wymianę ale i tak was pewno nie interesują:
-Kasia Nova
-Irena Jarocka
-Tomasz Sikora
-Kabaret Młodych Panów
-Kabaret Skeczów Męczących
-Maciej Orłoś(dla Martyny)
Wszystkie te autografy są na zdjęciu,jakby co to pisać na PW lub gg 9063656
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Mnie zastanawia to Dragon, że jak pisałeś o tych wszystkich gadżetach, to nie wspomniałeś ani słowem, że oddajesz je na jakieś cele itp.
U mnie w skrzynce coś jest, ale jeszcze nie wiem co, ponieważ nie mam klucza xD
 

lili2205

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
1
U mnie dzis Timo Glock:):)

I skończmy juz temat Dragona. Bo to forum o autografach a nie o tym komu wierzymy a komu nie. Nie ma co sobie nerwów psuć.
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
haha kłamiesz !!!
W tym liście była podana data tego festynu że chyba w następną sobote czy coś nie wiem czemu mi to zjadło !
to wszystko wyjaśnia czemu dostajesz po 20 dziennie i od osób których mmożna tylko po Sase jak wy to mówicie xD
I to nie dziwne czego masz aż tyle gwiazd na wymiane ! I czemu wcześniej nie powiedziałeś że zbierasz na akcje charytatywne xD
eee sd

Brawo 'Satysfakcja' !! Ja parenascie stron wczesniej pisalem na ten temat ale wiekszosc olala temat bo byla zapatrzona w tego zakompleksionego, niby wszechmogacego goscia(mowa o niejakim Dragonie) ale prawda wyszla na jaw.Dla mnie jestes PAJACEM jakich malo.Gosciu zaloz sobie osobny temat pt."Opowiesci dziwnej tresci" i zapros tam male dzieci ktore Ci uwierza w te twoje opowiesci science-fiction .Tyle w temacie bo szkoda gadac :/

A co do grafow to jeszcze nie sprawdzalem skrzynki ale pewnie dzis bedzie pusto.Chociaz...
 

Lady Dracula

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Transylwania
Mi Adam Sztaba napisał, że mi wyśle, ale jak dotąd nic do mnie nie doszło. Szkoda. Do Hołowczyca wystarczy napisać na adres jego biura. Z pewnością przyśle, ja mam jego dwa autografy.
 

paula2818

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2009
Posty
65
Punkty reakcji
2
Może my też zaczniemy pisać, że dostaliśmy graf, ale nie powiemy od kogo BB) hah fajny pomysł :D

A co do wycieczki do Zakopca - to nie jest miejsce na tego typu rozmowy, od tego jest gg ;)
nie no przepraszam ;p
nie powiedziałam od kogo bo sama zapomnialam jak sie nazywa ;)
 

White_Coffe

Jeej. Twilight ^^.
Dołączył
3 Maj 2009
Posty
773
Punkty reakcji
15
Wiek
29
Miasto
Kraina marzeń x3.
SamantKa, Dragon dobrze robi, że informuje o imprezach, czy czymś, bo są to okazje do zdobycia bardzo ciekawych grafów.
Ale ta Twoja wiadomość do gwiazd jest perfidna Dragon. Sorry, ale po co ich oszukiwać ?

a tak btw. to tak jak obiecałem, wrzucam swoje foty z Węgrowską. (jednak trochę na jakości straciły przy wgrywaniu na fotopic)
http://gallerykarol.fotopic.net/p58795264.html
http://gallerykarol.fotopic.net/p58795321.html

Grafa jutro wrzucę.

Ładne zdjęcia ;). Nie wiedziałam, że mamy takiego przystojniaka na forum :D.

U mnie jeszcze listonosz nie chodził ...
Chyba wezmę się za wysyłanie mejli ;d.
 

Martyna0666

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawsze tam gdzie Ty:)
Skoro sprawa już się wydała to może dołożę i ja czegoś..Dragon to po prostu oszust. nie chodzi mi o grafy ale o to jak potrafi kłamać. Nie chcę zaśmiecać teraz forum kłamstwami Dragona. Po prostu sprawdziłam go i wyszło szydło z worka. Ale sprawa znalazła swoje rozwiązanie;)

U mnie dzisiaj tylko Grażyna Brodzińska z dedykacją.

No i zgadzam się z Samantką.. nie ma co forum zaśmiecać wycieczkami i spotkaniami. Jeśli jedziesz na wycieczkę napisz jeden post a nie jakieś 5 pod rząd o d.... maryny xd

P.S Ostatnio pisałam do Karoliny Nowakowskiej w sprawie grafu i dostałam tylko adres na który mam wysłać kopertę i znaczek. Będę musiała wysłać;D

karolpro - Świetne fotki;]
 

Marcin1906

Bywalec
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
545
Punkty reakcji
59
Miasto
Kraków
Ja musze ponownie napisac do Kate Ryan bo pisalem jakies 2 miechy temu i nic :/ A ile Wy czekaliscie na Kate?? ;)
 
Do góry