Autografy (e-maile)

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Dziękuję.
Żałuję, że nie wziąłem zdjęć na więcej podpisów, ale spodziewałem się, że jak zawsze będzie dużo ludzi, a tu prawie nic. Jakaś babka była co jest kolekcjonerką i miała do podpisu chyba z 20 zdjęć.. xD Ogólnie było fajnie. Sympatyczna z niej dziewczyna, z tej Iwony ;] i miła ;]. Zdjęcie autografu i me zdjęcie z nią wrzucę potem :p

Szkoda, że nie miałam okazji tam być... Ostatnio mam w ogóle ogromnego pecha do spotkań, imprez i koncertów z gwiazdami. Trzymam Cię za słowo co do pochwalenia się zdjęcię z Iwoną. ;) A tak w ogóle wiesz może czy będą tego lata jakieś fajnie koncerty, imprezy w naszym województwie?
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
Szkoda, że nie miałam okazji tam być... Ostatnio mam w ogóle ogromnego pecha do spotkań, imprez i koncertów z gwiazdami. Trzymam Cię za słowo co do pochwalenia się zdjęcię z Iwoną. ;) A tak w ogóle wiesz może czy będą tego lata jakieś fajnie koncerty, imprezy w naszym województwie?
Koncertów będzie mnóstwo, ale jakichś mało znanych i wcale niepopularnych osób. Najciekawszy byłby koncert Rammstein, ale ceny biletów są odrzucające 140-170€....

Po patrzę za jakimiś wydarzeniami to napiszę gdy coś będzie fajnego.
 

Rose Lady

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Koncertów będzie mnóstwo, ale jakichś mało znanych i wcale niepopularnych osób. Najciekawszy byłby koncert Rammstein, ale ceny biletów są odrzucające 140-170€....

Po patrzę za jakimiś wydarzeniami to napiszę gdy coś będzie fajnego.

Faktycznie, cena trochę porażająca...
Okej, więc czekam.
 

samanta005

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2009
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Zielona góra
- Steffena Mollera
z meila? ;> mogę prosić adres na pw.? ;> prosze. :D
znalazłem coś niezwykłego! da się napisać bezpośrednio do Emmy Watson E-MAIL !! jeżeli ktoś chce wiedzieć jak to piszcie na PW!
mogę prosić? :D
Kto chce e-maila do Kendry Wilkinson niech pisze na PW!
mogę prosić? ;D


Witam. Nie wiem czy mnie przyjmiecie, ale zaryzykuje :p
Mam na imię Wojtek
witamy. ;]
Czesc jestem tu nowa, mam na imie Natalia. Od grudnia zbieram autografy, wczesniej dużo czytałam to forum,a dopiero teraz zdobylam sie na odwage i zapisalam sie. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swojego klubu. ;)
witamy;]
Witam, witam :D
Jestem nowa na tym forum :D( Jak widać ) xD Dopiero zaczęłam zbierać autografy sławnych osób. :D Postanowiłam wysyłać maile do gwiazd i listy do wytwórni filmowych :D Może się uda ...
witamy. ;]

szczere kondolencje dla jumpovej.
przykro mi z powodu chomika...
dla karoleczki również z powodu kota.


u mnie w ostatnim czasie tylko Ivona..
a tak poza tym, to wydaje mi się, że robi tu się niezły syf.
szczególnie te dwie co razem do klasy chodzą. oO
śmiecą forum o wycieczkach wypisują tylko.
i np. nie rozumiem po co w weekendy 5 stron piszecie? oO
nie rozumiem tego kompletnie.
i tak listonosz nie chodzi, a meile, a raczej osoby od których do których macie meile
możecie przecież pisać w dzień kiedy coś dostaliście. oO
mnie nie było chyba od piątku a tu 12 stron. oO
i żadnego adresu, tylko jakieś 4 osoby napisały, że takowy adres mają.
dragon, po co piszesz o jakiś imprezach?
jakbyś nie mógł założyć nowego forum.
i tam sobie wypisywać.
nie mówie że to sie liczy tylko tych osób.
tylko mówię ogólnie do wszystkich.
Z poważaniem.
SamantKa. <33 ;p
PS. Nie chciałam broń Boże nikogo obrazić, tylko zwrócić uwagę.

pewnie teraz wielka dyskusja się rozpocznie.
proponuję wszelkie wnioski skierować w poniedziałek, kiedy coś dostaniecie. ;]
lub na PW. ;]
Gorące uściski. ;***
 

xpaulababex

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Lincoln w Anglii
hey wam .
dawno mnie tu nie było, ale nie przychodzą mi nowe grafy, więc nie mam się czym chwalić. ehh.
widzę za to że wy sporo zebraliście i widzę kilka nowych osób w naszym gronie [: witajcie ;]
 

gullitkrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Dragon zbiera autografy osobiście, więc się nie dziw, że jak dojdzie mu do tego poczta to ma ich az tyle ;)

Dragon, jeśli nie doszło PW, proszę napisz do mnie na maik gullitkrk@gmail.com co z transakcją ;)
 

satysfakcja

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
s.e.f
Nie dawno się tutaj przedstawiałam... w ogóle nie maiłam ochoty się tu rejestrować zwyczajnie w świecie śledziłam sobie ten temat od około90 strony :D do czasu kiedy przyszedł ten oto DRAGON Wydawało mi się to wszystko podejrzane i postanowiłam ro rozwiązać zrobiłam to już dawno ale nie wiedziaam czy to pisać wiem że to podłe w jaki sposób się dowiedziałam (załozyłam e-mail fałszywy jednej z gwiazd i mu podałam) i wiem że to podłe że to tutaj publikuje ale ty dragon też jesteś podły :
on napisał na ten adres taką wiadomosć i chciałam powiedzieć że to co on tam pisze jest niemożliwe ponieważ napisałam mu mniej wiecej taka wiadomość:
Czy podasz mi adres do kate rayan w zamian masz adres do xxx (i podałam mu od razu w tej pierwszej wiadomosci adres e-mail)
po jakis 10 minutach zalogowałam sie na tą pocztę i zobaczyłam tą wiadomość i w sumie mi ulzyło że nie tylko ja jestem taka perfidna !


Witam serdecznie!

Mam na imie Daniel. Mam 16 lat i mieszkam w Krakowie.

Piszę do Pani z wielką prośbą, jezeli to mozliwe, czy moglaby mi Pani przyslac 3 swoje zdjecia z podpisem, lub jakies pamiątki zwiazane z Panią. Tlumacze do czego mi to potrzebne. W swojej szkole (gimnazjum i szkola podstawowa przy szpitalu kopernika w kra kowie - uczniami są pacjenci))organizuje konkurs nt polskich gwiazd. Zrobilismy mała sonde, z ktorej wyniklo ze Pani jest bardzo lubiana w naszej szkole.I mysle ze fajnymi nagrodami dla 3 pierwszych miejsc jest są właśnie takie gadżety (jezeli jest taka mozliwosc, to moglaby pania wyslac wiecej, wtedy mozna bybylo takze je dac jako wyroznienia). Bardzo bym Pania o to prosił. I jesli to mozliwe, to dla mnie tez maly autograf :) Ja Panią uwielbiam! Jest Pani fantastyczna! i Jest Pani najladniejsza gwiazdą jaką znam! :)

i podał tam adres



Jak można tak perfidnie kłamać moją pasja też jest zbieranie ale nie posunęłabym się do takiego czegoś koniec mojej misji

Nie piszcie mi nic na pw bo nie mam zamiaru się tu więcej logować !
 

oleczka13

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
86
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Sochaczew
Nie dawno się tutaj przedstawiałam... w ogóle nie maiłam ochoty się tu rejestrować zwyczajnie w świecie śledziłam sobie ten temat od około90 strony :D do czasu kiedy przyszedł ten oto DRAGON Wydawało mi się to wszystko podejrzane i postanowiłam ro rozwiązać zrobiłam to już dawno ale nie wiedziaam czy to pisać wiem że to podłe w jaki sposób się dowiedziałam (załozyłam e-mail fałszywy jednej z gwiazd i mu podałam) i wiem że to podłe że to tutaj publikuje ale ty dragon też jesteś podły :
on napisał na ten adres taką wiadomosć i chciałam powiedzieć że to co on tam pisze jest niemożliwe ponieważ napisałam mu mniej wiecej taka wiadomość:
Czy podasz mi adres do kate rayan w zamian masz adres do xxx (i podałam mu od razu w tej pierwszej wiadomosci adres e-mail)
po jakis 10 minutach zalogowałam sie na tą pocztę i zobaczyłam tą wiadomość i w sumie mi ulzyło że nie tylko ja jestem taka perfidna !


Witam serdecznie!

Mam na imie Daniel. Mam 16 lat i mieszkam w Krakowie.

Piszę do Pani z wielką prośbą, jezeli to mozliwe, czy moglaby mi Pani przyslac 3 swoje zdjecia z podpisem, lub jakies pamiątki zwiazane z Panią. Tlumacze do czego mi to potrzebne. W swojej szkole (gimnazjum i szkola podstawowa przy szpitalu kopernika w kra kowie - uczniami są pacjenci))organizuje konkurs nt polskich gwiazd. Zrobilismy mała sonde, z ktorej wyniklo ze Pani jest bardzo lubiana w naszej szkole.I mysle ze fajnymi nagrodami dla 3 pierwszych miejsc jest są właśnie takie gadżety (jezeli jest taka mozliwosc, to moglaby pania wyslac wiecej, wtedy mozna bybylo takze je dac jako wyroznienia). Bardzo bym Pania o to prosił. I jesli to mozliwe, to dla mnie tez maly autograf :) Ja Panią uwielbiam! Jest Pani fantastyczna! i Jest Pani najladniejsza gwiazdą jaką znam! :)

i podał tam adres



Jak można tak perfidnie kłamać moją pasja też jest zbieranie ale nie posunęłabym się do takiego czegoś koniec mojej misji

Nie piszcie mi nic na pw bo nie mam zamiaru się tu więcej logować !


to ładnie.... bo rzeczywiście to było troche podejrzane... zawsze dostawał więcej niż inni.. ale dobra niech się chłopak cieszy.. chociaż to nie było fair wobec nas i ludzi do których pisał.
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Jak pytałam, co on robi, że tyle dodatków dostaje, to zawsze odpowiadał, że nic, nic..
Żałosne.
 

karolpro

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
472
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Katowice
SamantKa, Dragon dobrze robi, że informuje o imprezach, czy czymś, bo są to okazje do zdobycia bardzo ciekawych grafów.
Ale ta Twoja wiadomość do gwiazd jest perfidna Dragon. Sorry, ale po co ich oszukiwać ?

a tak btw. to tak jak obiecałem, wrzucam swoje foty z Węgrowską. (jednak trochę na jakości straciły przy wgrywaniu na fotopic)
http://gallerykarol.fotopic.net/p58795264.html
http://gallerykarol.fotopic.net/p58795321.html

Grafa jutro wrzucę.
 

Daniel212

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Po 1, nie pisze tego do kazdej gwiazdy, a po drugie, ta impreza sie odbedzie w przyszłą niedziele na festynie pod moją szkołą tj. w Krakowie na os.Piastów, kto nie wierzy serdecznie zapraszam... a ty jak nie masz pewnosci ze to nieprawda, to prosze nie wypisuj na moj temat takich glupot!!!
Zbieram autografy nie tylko dla swojego zadowolenia, ale tez przekazuje na inne cele, np na różne licytacje itd, jedna z nich np odbyla siem niedawno na malym rynku w krakowie z okazji festiwalu niepelnosprawnych. jestem tez wolontariuszem w szpitalu dzieciecym, i czesc autografow rozdaje tam, ku zadowoleniu pacjentow.
Bardzo mnie wkurzylo to co napisalas. mialem cie za spoko osobe. ok,juz nie spamuje, bo to nie ma sensu. i tak to macie gdzies.
xxx

ale oczywiscie mi nikt nie wierzy... jesli to jest nieprawdą i robilbym to dla wlasnej korzysci to bylbym wielkim hamem. nie potrafilbym kogos tak sklamac!

a tak wogole to co zrobilas bylo hamskie. pokazalas jaka jestes. Ujawniac czyjąś korespondencje... to dopiero perfidne. Nic dodac nic ująć
 

Marta1993

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
179
Punkty reakcji
7
Wiek
30
Miasto
Śląsk
Jeżeli chodzi o Dragona to jest to podłe... dość. Chociaż jeżeli naprawdę jest jakimś tam wolontariuszem itd. i naprawdę zbiera te pamiątki dla niepełnosprawnych to ok ale jeżeli nie no to jego powinno gryźć sumienie...

A tak po za tym to mam nadzieję że dzisiaj coś przyjdzie :)
 

satysfakcja

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
s.e.f
Po 1, nie pisze tego do kazdej gwiazdy, a po drugie, ta impreza sie odbedzie w przyszłą niedziele na festynie pod moją szkołą tj. w Krakowie na os.Piastów, kto nie wierzy serdecznie zapraszam... a ty jak nie masz pewnosci ze to nieprawda, to prosze nie wypisuj na moj temat takich glupot!!!
Zbieram autografy nie tylko dla swojego zadowolenia, ale tez przekazuje na inne cele, np na różne licytacje itd, jedna z nich np odbyla siem niedawno na malym rynku w krakowie z okazji festiwalu niepelnosprawnych. jestem tez wolontariuszem w szpitalu dzieciecym, i czesc autografow rozdaje tam, ku zadowoleniu pacjentow.
Bardzo mnie wkurzylo to co napisalas. mialem cie za spoko osobe. ok,juz nie spamuje, bo to nie ma sensu. i tak to macie gdzies.
xxx

ale oczywiscie mi nikt nie wierzy... jesli to jest nieprawdą i robilbym to dla wlasnej korzysci to bylbym wielkim hamem. nie potrafilbym kogos tak sklamac!

a tak wogole to co zrobilas bylo hamskie. pokazalas jaka jestes. Ujawniac czyjąś korespondencje... to dopiero perfidne. Nic dodac nic ująć


haha kłamiesz !!!
W tym liście była podana data tego festynu że chyba w następną sobote czy coś nie wiem czemu mi to zjadło !
to wszystko wyjaśnia czemu dostajesz po 20 dziennie i od osób których mmożna tylko po Sase jak wy to mówicie xD
I to nie dziwne czego masz aż tyle gwiazd na wymiane ! I czemu wcześniej nie powiedziałeś że zbierasz na akcje charytatywne xD
eee sd
 

lili2205

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
161
Punkty reakcji
1
Ja tam od początku uważałam ze coś nie tak z Dragonem, ale jak to powiedziałam zostałam lekko zjechana. więc na temat tego pana wole już nic nie mówić, Kłamstwo i tak ma krótkie nogi. A zreszta Dragon kim ty nie jesteś, wolontariusz, kuzyn jakieś gwiazdy, niedługo to Ty papieżem będziesz albo prezydentem.
Proponuje zakończyć temat owego to pana i pisać na temat zawarty w temacie (autografy).

U mnie jeszcze listonosz nie chodził.

A i Karolo Ty jesteś taki wysoki czy Pani Iwona taka niska. Ja myślałam że to wysoka kobitka. A ona na zdjeciach z Tobą taka mała.
 
Do góry