Autografy (e-maile)

gullitkrk

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Dragon, mógłbyś się dzielic z nami takimi newsami dzień wcześniej? :D Też bym się przeszedł a nic nie wiedziałem, fotek nie wywołałem... ;) Byłym wdzięczny :D

Jeśli możesz to podaj mi swojego maila na PW bo privy do Ciebie nie dochodzą ;)
 

Martyna0666

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2009
Posty
157
Punkty reakcji
0
Miasto
Zawsze tam gdzie Ty:)
o mnie też ostatnio zapominają;) Pustki;D Ale co tam... w końcu coś przyjdzie... Nie piszcie na pw bo jadę na biwak :sexy: i nie odpiszę Wam... do zobaczenia :papa:
 

koki

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
5
Dzisiaj:
Julia Michalska


www.moje-autografy.blog.onet.pl >>>Zapraszam
 

agaanc

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
486
Punkty reakcji
94
Wiek
28
Miasto
Piła !!!!
U mnie też nic ;/ Ale jutro idę na ani mru-mru ;)
A....i byłam na poczcie się zapytać czy są kupony na odpowiedź. Pani w okienku nie wiedziała i poszła się zapytać , i okazało się że są ;) A ostatnio jak się pytałam to jakaś gburowata powiedziała że nie ma i nawet się nie zapytała...
 

Marcinl884

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
393
Punkty reakcji
27
U mnie też nic ;/ Ale jutro idę na ani mru-mru ;)
A....i byłam na poczcie się zapytać czy są kupony na odpowiedź. Pani w okienku nie wiedziała i poszła się zapytać , i okazało się że są ;) A ostatnio jak się pytałam to jakaś gburowata powiedziała że nie ma i nawet się nie zapytała...


heja, mogłabyś mi załatwić autografy ani mru mru z dedykacją dla Marcina?? jeśli tak to będe wdzięczny. ok??
 

Daniel212

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
hej.... u mnie dzis osobiscie: Marek Piotrowski i Mariusz Cendrowski (bokserzy) :)
podaje daty najblizszych imprez z gwiazdami w krakowie:
10.06 spotkanie z Andrzejem Wajdą, Anną Dymną i Jerzym Stuhrem.
13.06 koncert 60 lat NH w wykonaniu: Katarzyna Skrzynecka, Halinka Mlynkova, Mateusz Ziółko, Andrzej Rosiewicz, Zbigniew Wodecki i inni
13.06 Festiwal Zaczarowanej Piosenki, goście: Tomasz Schimscheiner, Anna Dymna, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Krystyna Prońko, Budka Suflera, Muniek Staszczyk, Łukasz Zagrobelny, Ania Dąbrowska, Hanna Banaszak, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Danuta Grechutowa, Czesław Majewski, Janina Ochojska, Ewa Błaszczyk, Irena Santor i inni
14.06 Festiwal Zacz. Piosenki: Irena Santor, Anna Dymna, Tomasz Schimscheiner, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Danuta Grechutowa, Czesław Majewski, Piotr Polk, Ewelina Flinta, i inni

zapraszam do Krakowa!!!!!!
 

Fijolka90

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Jeśli ktoś ma kontakt do Roberta Pattinsona to proszę o informację :p
 

Attachments

  • Twilight_177_large.jpg
    Twilight_177_large.jpg
    81,1 KB · Wyświetleń: 69

karus96

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
221
Punkty reakcji
4
Wiek
28
Miasto
Kraków xD
hej.... u mnie dzis osobiscie: Marek Piotrowski i Mariusz Cendrowski (bokserzy) :)
podaje daty najblizszych imprez z gwiazdami w krakowie:
10.06 spotkanie z Andrzejem Wajdą, Anną Dymną i Jerzym Stuhrem.
13.06 koncert 60 lat NH w wykonaniu: Katarzyna Skrzynecka, Halinka Mlynkova, Mateusz Ziółko, Andrzej Rosiewicz, Zbigniew Wodecki i inni
13.06 Festiwal Zaczarowanej Piosenki, goście: Tomasz Schimscheiner, Anna Dymna, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Krystyna Prońko, Budka Suflera, Muniek Staszczyk, Łukasz Zagrobelny, Ania Dąbrowska, Hanna Banaszak, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Danuta Grechutowa, Czesław Majewski, Janina Ochojska, Ewa Błaszczyk, Irena Santor i inni
14.06 Festiwal Zacz. Piosenki: Irena Santor, Anna Dymna, Tomasz Schimscheiner, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Danuta Grechutowa, Czesław Majewski, Piotr Polk, Ewelina Flinta, i inni

zapraszam do Krakowa!!!!!!
Dzięki Dragon :).
Zawsze chciałam mieć Zakościelnego ^^.
 

Martusia03

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
U mnie dzisiaj dwa autografy z dedykacją i dwa bez ;-) m.in. Iwonki Pavlović

Jeśli ktoś chce się wymienić pewnymi mailami na PW to prosze pisac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry