Auć, moje usta! Pomocy!

A

acidic

Guest
Pomozcie, nie wiem co sie dzieje, ale ciagle mam spierzchniete wargi, chociaz temperatury nie sa niskie :/ Dotychczas takie dolegliwosci mialam zimą :( macie jakis sprawdzony kosmetyk na sucha skore warg? Te ranki i skórki wygladaja bardzo nieestetycznie :/
 
O

oladobak

Guest
polecam balsam do ust od bielendy z olejkiem marula, ja latem miałam spierzchnięte- wysuszone od słońca i wiatru i mi ten balsam bardzo pomógł.
 
E

Elen

Guest
Kremy tluste na pewno i smarowanie miodem pomaga. Ale nic Ci nie pomoze, jesli nie zaczniesz natychmiast brac witamin z grupy B, wit D3. Sprawdz tez poziom Zelaza i hemoglobiny we krwi, czy nie masz anemii.
 

kosmetyczka191

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
spróbuj użyć wazeliny od bielendy, sama używałam na swoje wiecznie suche usta i widze ich delikatną popraw. Mozesz u siebie wypróbować również
 
M

michasia90

Guest
kosmetyczka191 napisał:
spróbuj użyć wazeliny od bielendy, sama używałam na swoje wiecznie suche usta i widze ich delikatną popraw. Mozesz u siebie wypróbować również
Tą z olejkiem arganowym? Tez jej uzywam- regeneruje skórę i jest taka delikatna, ze u mnie idealnie sprawdza sie do codziennego makijazu ;)
 
J

Jula92

Guest
michasia90 napisał:
spróbuj użyć wazeliny od bielendy, sama używałam na swoje wiecznie suche usta i widze ich delikatną popraw. Mozesz u siebie wypróbować również
Tą z olejkiem arganowym? Tez jej uzywam- regeneruje skórę i jest taka delikatna, ze u mnie idealnie sprawdza sie do codziennego makijazu ;)
Też mam tą wazelinę, teraz nie rozstaję się z nią, zawsze noszę w torebce, bo jesienią i zimą strasznie mi usta wysychają...
 
J

jessi_ca

Guest
Oprocz tej wazeliny Bielenda ma tez fajny balsamik do ust z olejkiem marula :) Ma fajny zapach no i dobrze dziala na usta ;) Szminka od razu lepiej wyglada na zdrowych ustach!
 
M

michasia90

Guest
Widzialam tez ten bielendowy balsam. ogolnie lubie produkty bielendy wlasnie do ust- sa tanie, poreczne a przede wszystkim skuteczne ;)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja bym polecała pomadkę z olejem z wiesiołka :) Super nawilża i długo utrzymuje efekt., Nie rozstaje się z nimi od ponad pół roku. Oeparol ma takie :)
 
D

Dorka123

Guest
Znam te pomadki i stosuję od lat :) niedrogie i chyba najlepsze na rynku. Mają nawet filtry UV w składzie.
 
J

Jula92

Guest
Jak dla mnie to całkiem fajnie działa też pomadka neutrogena czy carmex, ale mam wrażenie że muszę stosować je bardzo często żeby usta cały czas były nawilżone. Zima to najgorszy czas,wtedy zawsze mam przesuszone i bardzo popękane usta
 
T

TomkaJanka

Guest
Ja też mam z tym duży problem i próbowałam już wielu, wielu balsamów. Najlepiej jak na razie składa się Blistex w niebieskim opakowaniu
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Masełko do ust z makadamią i marulą. :) gdy na dworze mroź zawsze pękają mi usta a to masełko błyskawicznie przywraca je do normalności :) i nadaje wargom ładny połysk. No i nie ukrywam ze uwielbiam jego zapach i...smak ;) :)
 
J

Jula92

Guest
candice90 napisał:
Masełko do ust z makadamią i marulą. :) gdy na dworze mroź zawsze pękają mi usta a to masełko błyskawicznie przywraca je do normalności :) i nadaje wargom ładny połysk. No i nie ukrywam ze uwielbiam jego zapach i...smak ;) :)
Też miałam pomadkę z olejkiem marula i rzeczywiście ma super zapach, do tego nawilża usta, efekt długo się utrzymuje, a usta nie lepią się.
 
O

oladobak

Guest
Ja bardzo lubie balsamy do ust od bielendy i to je stosuje zima i jesienia, teraz wydali nowosc, powiekszajace balsamy i w nich rowniez jestem zakochana, swietnie uwydatniaja usta,a dodatkowo pielegnuja i nawilzaja, a odpowiedni kolor podkresla ich piekno.
 

reznowsko

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Carmex! ja go zawsze stosuje zimą i staram się nie oblizywać ust, bo głównie od tego ma się problemy z suchością ust ;/
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
oladobak napisał:
Ja bardzo lubie balsamy do ust od bielendy i to je stosuje zima i jesienia, teraz wydali nowosc, powiekszajace balsamy i w nich rowniez jestem zakochana, swietnie uwydatniaja usta,a dodatkowo pielegnuja i nawilzaja, a odpowiedni kolor podkresla ich piekno.
widzę jest nie tylko moim ulubiencem :)
 
Do góry