Atopowe zapalenie skóry jak leczyć?

D

Dorka123

Guest
Tam jest regulamin na stronie, jeden uczestnik - jedno zgłoszenie. Może z resztą produktów zachęć rodzinę i znajomych, zgłoszeń nie ma zbyt wielu, więc trzeba troche przycisnąć tempo, bo szkoda dzieciaczków, nie mają szanse na wyjazd :)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
KarolowaOla napisał:
Fajna akcja, ja np lubię pomagać a tym bardziej jeśli chodzi o małe szkraby. Co do tej akcji to tylko jedno swoje selfie mogę wrzucić? Czy np kilka z różnymi produktami?
Jest dokładnie tak jak mówi Dorka :) ja osobiście miałam tylko jeden produkt od nich także nie mogłam poszaleć z selfie żeby rozdać po rodzince :) ale puściłam informacje dalej po znajomych także czekam aż oni się wezmę się do roboty i wstawią kilka.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ja puściłam na inne fora też, po znajomych. Warto podawać dalej link, bo to fajna inicjatywa, a bardzo przykre schorzenia.
 

chesska_

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Najlepszy krem na AZS z jakim się spotkałam produkuje firma Genactiv. Nie ma go w każdej aptece, ale bez problemu można zamówić przez internet. [/SIZE]
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
U mnie daje rade dermaveel, a poki tak jest to nie będę zmieniała. Jak zaczęłam się nim smarowac to w sumie od razu przeszło swedzenie, które dla mnie było najbardziej uporczywe. No a teraz latem to krem się super sprwdza, bo swietnie nawilza.
 
M

maalamy

Guest
Na AZS bardzo dobre są kosmetyki z olejem lnianym, na penwo w atoperalu jest. Ten olej dobrze nawilża skórę i przez to się mniej łuszczy, sama go od czasu do czasu stosuję, szczególnie w zimie
 
N

nianiaSweet

Guest
a jeśli ktoś nie ma azs a wysuszoną skórę to te kosmetyki się sprawdzą,, nie bedą nadmiernie natłuszczać skóry?
 
M

maalamy

Guest
Ja stosuję ten krem w zimie, bo moja skóra ma tendencję do wysuszania się, nie wiem jak z osobami które mają normalną skórę, konsystencja nie jest jakaś zapychająca choć na pewno tłustsza niż w normalnych kremach, do twarzy przy cerze normalnej to bym chyba nie radziła, ale do ciała jak najbardziej.
 
N

nianiaSweet

Guest
piszesz, ze konsystencja kosmetyków atoperal jest tłustsza, a możesz mi napisać co jest ich głównym składnikiem, co daje taki efekt nawilżenia?
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
takim ważnym nawilżającym składem jest olej lniany i olej macadamia :) Możesz śmiało spróbować i sama się przekonać, że jest po prostu dobry :)
 
M

maalamy

Guest
nianiaSweet napisał:
piszesz, ze konsystencja kosmetyków atoperal jest tłustsza, a możesz mi napisać co jest ich głównym składnikiem, co daje taki efekt nawilżenia?
Z tego co wiem to są na bazie oleju lnianego :) a on super działa na skórę, zresztą picie tego oleju też się zaleca
 
N

nianiaSweet

Guest
to nawet nie wiedziałam, że olej lniany będzie ładnie nawilżał moją skórę, ale może warto sie przekonać skoro narzekam na jakość nawilżenia mojej skóry.
 
N

nianiaSweet

Guest
no to dobrze, jak sie oakzuje kosmetyk jest skuteczny i w przystępnej cenie, takie kosmetyki lubię kupować najbardziej.
 
I

ItaliaAmore

Guest
słyszałam o oleju lnianym, niestety jednym pomaga innym nie, u mnie nie. Ale ja mam sprawdzoną emulsję do ciała balneum i sie jej trzymam, bo jakbym przestała stosowac to znów byłby nawrót;/ w aptece poczywiście bo to emolient
 
A

annabela

Guest
słyszałam o serii dla dzieci balneum, nawet tu gdzies czytalam, nie wiedzialam, ze jest seria dla dorosłych, zaraz sobie wejde na strone i poczytam
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Ogólnie to regularne stosowanie emolientów zarówno do kąpieli, jak i nawilżania i natłuszczania skóry jest zalecane przy atopii niezależnie od jej stopnia nasilenia. Wspomniany wyżej Dermaveel wyleczył mnie i mojemu tacie (też ma AZS) popękaną skórę rąk. Kąpiele w rozgotowanym siemieniu lnianym przynoszą dużą ulgę :)
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Z tego co wiem, w ofercie Febumed'u znajdują się jakieś skuteczne preparaty na tą przypadłość. Czy miałaś okazję je wypróbować?
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
moja druga połówka walczyła z tym zapaleniem preparatem oillan med+. pomogło jej.
 
Do góry