atakujący w reprezentacji

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Kto waszym zdaniem pod nieobecność Mariusza Wlazłego powinien byc pierwszym atakujacym w reprezentacji???
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Obecnie chyba najlepszym wyborem byłby Szymański. Chociaż po tym co pokazuje w LŚ Kuba Jarosz może i on ma szanse na pierwszego atakującego. Zbliżają się eleminacje MŚ na których Wlazłego nie będzie i moim zdaniem któryś z tych dwóch zawodników powinien Mariusza zastąpić. Jeżeli miałbym wybierać spośród już tych dwóch to chyba jednak Jarosz. Młody, ale jeżeli będzie więcej grał w reprezentacji, będziemy mieli kolejnego Wlazłego, albo i kogos jeszcze lepszego.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Jarosz nie bedzie lepszy od wlazlego ale to moje zdanie... a w eliminacjach chyba jednak Szymanski oczywiscie jesli bedzie w formie bo jest bardziej doswiadczony, Kuba sie moze spalic w koncówkach a poza tym wydaje mi sie ze czasem nie trzyma kierunków ale to tez moje skromne zanie :bag:
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Kuba ma dopiero 22 lata, małe doświadczenie w reprezentacji i jednak bardzo mało grał ważnych, liczacych się meczy. Nie ma co się dziwić, żę czasami, szczególnie w końcówkach, brakuje mu zimnej krwi. Ale teraz jak na swój wiek prezentuje się bardzo dobrze. Tylko więcej ogrania, więcej grania w ważnych meczach i według mnie będzie drugi Wlazły.
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
czytalem za w oczach trenera na tej pozycji moze tez grac Gruszka :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Jarosz musi jeszcze troche pocwiczyc to bedzie calkiem niezlym atakujacym. zdecydowanie brak mu cwaniactwa w ataku. wydaje mi sie, ze obecnie najlepsza opcja bylby Marcel
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
Prosze Cie jak dla mnie Gromadowski stoi w miejscu i sie nic nie rozwija jak gral tak gra i pewnie bedzie gral, a jego poziom jak dla mnie jest za slaby na reprezentacje Polski. Jarosz duzo lepszy. Juz bym wolal starego Gruszke na ataku od Gromadowskiego. Marcel to zawodnik bez przyszlosci zawsze zostanie tylko "dobrym" graczem nigdy swietnym...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
mimo wszystko wydaje mi sie ze na obecna chwile Gromadowski jest jeszcze lepszy od Jarosza. chociaz zapewne Jarosz przegoni go za jakis czas jesli bedzie sie tak rozwijal
 

Punisher6186

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
W drugim meczu z Finlandią to Jarosz był jedynym zawodnikiem wśród Polaków który grał. Widać w nim chęć do gry i naprawdę wielki potencjał. Nawet w trudnych sytuacjach to on pchnie drużynę do przodu. Zdecydowanie jest dla mnie najlepszy wśród naszych młodych.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
w dwoch ostatnich meczach z Finlandia Gromadowski pokazal sie z calkiem dobrej strony. gdyby utrzymal taki poziom do nastepnych meczow powinien godnie zastapic Wlazlego :)
 

dom88

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska!
widzialem tylko 2 mecz no i gromadowski szalu nie zrobil w szczegulnosci w koncowce... Mozdzonek to jedyny siatkarz ktory gral na wysokim poziomie reszta sie musi uczyc...
 

Punisher6186

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja także sadze że Gromadowski nie pokazał nic nadzwyczajnego... niby tam nie grał źle, ale mam czasami wrażenie jakby nie za bardzo myślał na tym boisku. Jarosz byłby dla mnie godniejszym zastępca Wlazłego... chociaż czas pokaże wszystko ;)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Gromadowski gra jak na razie tylko na siłe, co na wyższym poziomie nie przejdzie. Jarosz już więcej myśli, stara się łączyc technikę z siłą i według mnie jest lepszy od Gromadowskiego jak na razie. Czas pokaże czego Marcel nauczy się we Francji, ale na razie na następce Wlazłego jak najbardziej Jarosz.
 

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Jarosz ! bardzo dobry atakujący, nadawałby się na Wlazłego, a nawet po czasie może zastąpiłby go na stałe? :D
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
Obecnie Jarosz jest chyba najlepszy, w przyszłości może Wlazły jak już nie będzie "obrażony" na reprezentację i wróci do optymalnej formy. Gromadowski według mnie jest jeszcze za słaby na reprezentacje.
 
Do góry