astma u dziecka

liuza85

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
163
Punkty reakcji
0
no wlasnie o ten adcort mi chodzi, i o skutki jego przyjmowania
bo ze sterydy pomagaja w astmie to wiem :)
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
Z tego co udało mi się wyczytać, to adcort ma w sobie witaminy A i E, które skutecznie chronią i nawilżają jamę ustną przed działaniem sterydów. A także wit D i K, które dbają o kondycję kości i zabezpieczają przed osteoporozą. Dodatkowo diosmina i kwa hialuronowy poprawiają działanie uk. krążenia. I na końcu żurawina i asparginian ornityny, które pomagają w strawieniu i wydaleniu resztek sterydów. Jeśli się mylę - poprawcie! Może coś źle zrozumiałam.
 

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
syn niestety ma podejrzenie astmy, robim inhalacje budixonem neb i kaszel na szczescie aż tak go nie dusi, mam nadzieję ze na wiosnę będzie lepiej, lekarz nam mówil ze teraz jest najgorszy okres. Dobrze że te inhalacje wystarczają i sa bardzo uciążliwe, włączam bajkę i te 15 mint jakoś wytrzymuje, choć nasz inhalator jest dosyć głośny i chyba poszukamy czegoś inengo
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
czy ten budixon neb można dłużej stosować/ Do tej pory na kaszle dziecko dostawało jakieś kropelki plus właśnie takie ampułki do inhalowania, ale schodziło bardzo długo na tych inhalacjach, bo wychodziło dzienni eponad godzinę, szukam czegoś innego co by pomoglo
 
Do góry