Aranżacja wnętrza

Angelo90

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Hmm ja osobiście sporo swoich materiałów kupuje w różnych sklepach. Jednym z tych które wybrałem był styroplast, który oferuje materiały styropianowe. Myślę, że warto byłoby tam zajrzec.
 
A

anastazja20

Guest
no co, styropianowe ozdóbki zawsze spoko:)) ale co do naprawdę ładnych dekoracji to świetne inspirację są na http://sferawnetrz.com.pl/o ile ktoś lubi raczej nowoczesne aranżacje. tzn są eleganckie raczej w takim klasycznym stylu, ale jednak oryginalne:)
 

marylka100

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Przegladaj katalogi wnętrzarskie i artykuły z portali o tej samej tematyce, na pewno w nich znajdziesz fajne pomysły na aranżację. Może poszukaj czegoś w designerskim stylu? Takie meble świetnie ożywiają nawet najbardziej nudne wnętrza. Dller ma tym zakresie cieakwe propozycje. Warto też udać się na targ staroci, gdzie często za bezcen można kupić ciekawe przedmioty dekoracyjne czy tez meble :)
 

Kropeczka82

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
jeśli szukasz inspiracji to zajrzyj na sztukateria24.pl. Można znaleźć ciekawe propozycje na urozmaicenie wnętrza
 
T

TomkaJanka

Guest
Ja ostatnio jestem zafascynowana elementami szklanymi. Co prawda nie jest to najtańsza zabawa, ale planuję odłożyć i pozwolić sobie na odrobinę aranżacyjnego szaleństwa. Szkło idealnie wpasuje się w wystrój mojego domu i myślałam o zafundowaniu sobie szklanych schodów :D Tu możecie zerknąć, jak to się prezentuje linealsystem.eu
 

Kajtka

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja planuje generalny remont swojego mieszkania. Szukam tylko inspiracji. Strasznie podobają mi się łączenia salony z kuchnią, ogólnie duże, otwarte przestrzenie. Muszę tylko znaleźć wykonawcę i zebrać pomysły. Czym wy się inspirujecie przy projektowaniu wnętrz? ;)
 

adriannaotulak

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja najczęściej szukam inspiracji na różnych portalach tematycznych, albo najzwyczajniej w google. Wystarczy jeden drobny, ale ładny element i potrafię na jego podstawie stworzyć całą koncepcję pomieszczenia.
 

marlica

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
Polecam katalogi salonów meblowych i blogi o aranżacji wnętrz. Są pasjonaci, którzy mają genialne pomysły;) aż człowiek dostaje zachcianki na nowe meble;)
 

herloda

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej,

Fajne aranżacje wnętrz widziałam ostatnio na stronie completehome.
Trafiają w mój gust. Może komuś się przyda jako źródło inspiracji:)
 

CudoGosia

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Słuchajcie, jestem na etapie wykończeniówki, stale siedzę na Pintereście, przeglądam Werandę. szukam inspiracji. pytanie o sklep z oświetleniem, trafiłam ostatnio na fanpage Goemi basic, ktoś coś słyszał o nich? widze, że nawet fajne rzeczy mają
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
W sklepie ' Alterluna' mają duży wybór fajnego oświetlenia, może tam coś znajdziesz: )
 

maja3514

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mako24 napisał:
Zakochałam się w nowoczesnej łazience ze strony Mirjan24 - piękna szara i w połysku. Czekam za dostawą. Ściany, podłoga, elektryka - wszystko gotowe. Ostatni element to meble. Już skaczę z radości :) Postaram się niebawem wstawić zdjęcie gotowej łazienki:)
Hej,
apropo łazienek ,ostatnio jestem zafascynowana łazienkami urządzonymi w stylu marokańskim :wink: urzeka mnie głębia kolorów markańskich płytek :wink: czy ktoś z was widział ciekawe aranżacje w necie godne polecenia?
 

adam911

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś szuka dobrego i sprawdzonego oświetlenia ledowego do mieszkania lub domu to polecam zajrzeć do sklepu ledzik.pl . Sam ostatnio kupowałem u nich jak postanowiłem na nowo urządzać i wymieniać stare oświetlenie w łazience oraz w kuchni – kupiłem u nich taśmy led z profilem aluminiowym oraz żarówki e27 (tutaj patrz by miały jak najwięcej lumenów – "lm" – im więcej tym lepiej będą świecić).
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
dla mnie meble do kuchni musza byc przede wszystkim dopasowane do pomieszczenia. bo w kuchni musi byc przestrzennie i z dostepem do wszystkiego. najgorzej jest sie obijac o kanty mebli i po wszystko siegac nie wiadomo jak daleko. my robilismy przy przeprowadzce do domu kuchnie na wymiar w salonie agaty. pobrali wymiar jak trzeba, zrobili meble i zamontowali
 

alma1

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Bardzo fajne rzeczy znajduję czasem przeglądając galerię różnych firm. Dla przykładu tutaj znalazłam fajny pomysł na aranżację salonu:
completehome.pl/galeria/najnowsze-realizacje.
Warto też pogrzebać na stronach typu Pinterest czy Zszywka:)
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja często przeglądam strony na facebooku związane z aranżacją wnętrz. Już mam parę zdjęć zapisanych na komputerze. Na razie mam łazienki i kuchnie. Salon to raczej sama sobie zaprojektuję bo już mam pewien pomysł w głowie :) głównym punktem w moim salonie ma być komplet wypoczynkowy Duka z mebel-partner no i wielki telewizor :) niestety muszę zapomnieć o kominku bo mieszkam w bloku :) ale w przyszłości może uda mi się kiedyś zrealizować to marzenie :)
 

beata_smol1983

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Urządzając wnętrze polecam skupić się na małych i niepozornych dodatkach, które w finalnym efekcie robią dobrą robotę :D Przyciągają wzrok, skupiają uwagę i sprawiają, że wnętrze staje się klimatyczne. Fajnie sprawdzają się tutaj dekoracje takie jak stylowe świeczniki, wazony, patery, podstawki, ozdoby szklane, donice, figurki, girlandy i inne. ;)
 
Do góry