Aranżacja Wnętrz

mucha88

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2013
Posty
88
Punkty reakcji
0
Ja też zaglądam na blogi i różne strony internetowe, ale jednak jakbym robiła np. kuchnię to na 100% wynajęłabym firmę- bo i tak meble robiłabym na wymiar, więc zatrudniłabym taką, która od razu zrobiłaby mi cały projekt.
 
Dołączył
8 Lipiec 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Fajnie jest poszukać samemu inspiracji, podpatrywać u różnych źródeł, ale czasami jednak lepiej zdecydować się na wsparcie ekspertów. Wiecie, to, że coś wygląda fajnie u koleżanki w domu albo na zdjęciu na blogu, nie musi się sprawdzić u mnie. Zwłaszcza na początkowym etapie urządzania swojego wnętrza, np. zaraz po remoncie warto wg mnie stworzyć dobre fundamenty. Ja się zgłosiłam do projektanki z Koszalina, bo koleżanka ją polecała. Możecie zajrzeć na jej stronę: 2t-studio.pl/ Jestem zadowolona, bo współpracowało się i sympatrycznie i profesjonalnie, a i pani Kazimierska nakierowała mnie odpowiednio i teraz wiem, jak samodzielnie wprowadzać zmiany, by osiągnąć dobry efekt.
 

m_arti

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2014
Posty
28
Punkty reakcji
1
Dla mnie wnętrze żyje dzięki kolorom, a kolor na ścianie to podstawa ... :) Planowanie wystroju swojego wnętrza rozpoczęłam więc od wyprawy do salonu firmowego Flugger - obejrzałam wzorniki kolorów, tapety, doradziłam się sprzedawcy i zamówiłam próbki by przekonać się ostatecznie o swoim wyborze :)
 

jan5qwerty

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hm, nie zgodzę się z tym, że tylko profesjonalna firma pomoże odpowiednio zaaranżować wnętrze. Wystarczy samozaparcie, dobry pomysł i wieloaspektowy research. Dzięki internetowym poszukiwaniom, potwierdzonym przez rekomendacje znajomych, udało mi się trafić na ciekawe masy dekoracyjne ECORSON. Nie mieszkam w lofcie, ale salonowa ściana wnękowa doskonale "przyjęła" oryginalną rdzę :)
 

Attachments

  • rdza.jpg
    rdza.jpg
    69,7 KB · Wyświetleń: 0
A

anastazja20

Guest
gdybym miała dom, jedno z pomieszczeń na pewno zagospodarowałabym w stylu "barokowym". Mam na myśli coś eleganckiego i z klasą, a jednocześnie trochę mrocznego i tajemniczego jak tu sferawnetrz.com.pl/oferta/kler-coda-i030/ , na pomieszczenie typu małego salonu, albo gabinetu. kojarzy mi się z filmem 'Oczy szeroko zamknięte' ;)
 
T

TomkaJanka

Guest
Barok fajnie wygląda, ale trzeba lubić przebywać w takich wnętrzach;) ja wolę bardziej minimalistyczne wnętrza, gdzie jest dużo przestrzeni;)
 
L

Lesandra

Guest
A ja lubię oryginalne wnętrza. Pełne nietypowych dodatków :) Bardzo na przykład podobają mi się fototapety, pomieszczenia eklektyczne.Jednocześnie jasne. Świetne są motywy skandynawskie, które zresztą robią się w Polsce coraz bardziej modne. Fajne są naklejki na meble. Jakiś czas temu natknęłam się na wpis na blogu o tym jak to mniej więcej wygląda:
PIXERS-IKEA-Hack.jpg
 
A

alicja973

Guest
Ja lubię miimalizm i prostotę , taki bardziej styl np skandynawski który wygląda czysto, lekko a przy tym jest dość funkcjonalny
Kuchnię mam w takim stylu urzadzoną, wyposazam ją teraz w dodatki , lubie coś podobnego do rzeczy z Duka może troche Ikea też
 

m_i_o_d_e_k

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2015
Posty
41
Punkty reakcji
0
Generalnie to styl skandynawski był popularny bo wszystkie mozliwe media zwiazane z designem i meblami strasznie go promowały ale czy na prawde jest taki funkcjonalny? Każdy rzecz dzieki łatce "styl skandynawski" dostaje już + 100 złotych do ceny:p
Z kolei Barok juz bardziej moze przypasc do gustu chociaz rowniez to droga zabawa.
Generalnie to ja na przykład zdecydowalem sie na jeden punkt ktory po wejsciu do pokoju przyciagnie całą uwagę.
 

Kropeczka82

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja znalazłam coś oryginalniejszego sztukateria24.pl. Sztukkateria nie jest jeszcze aż tak popularna, ale powinna. Nadaje niesamowity charakter
 
A

alicja973

Guest
Naklejki są super ( takich na meble jeszcze nie widziałam- boooskie Lesandra)
Mnie tez ścienne się bardzo podobają ( i sa bardzo wygodne w uzyciu)
 
K

Kamil Brz

Guest
Warto jest również zainwestować w odpowiednie oświetlenie. Fajnie dobrana lampa potrafi zmienić całe pomieszczenie. Bardzo fajne propozycje moim zdaniem ma w ofercie Black Red White.
Na przykład ta:
Lampa-Zibo_Black-Red-White-300x222.jpg


Mam ją zresztą w swoim salonie i stanowi bardzo ciekawy akcent . Na stronie Black Red White jest cały katalog ich oświetlenia.
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
ja za to lubię jak cos się dzieje, łazienkę mam bardzo kolorową. Zdecydowałam się na płytki cementowe z kolory maroka, zakochałam się w tych wzorach, zobaczcie sami, niektóre wzory sa dostępne do ręki nawet. Ja ułożyłam takie niebiesko brązowe takie, wygląda to bajkowo na prawdę.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Właśnie planuję kolejny remont, ku uciesze mojego szanownego małżonka:)
Dlatego wszelkie inspiracje, porady mile widziane. Przeszukuję inetrnet w poszukiwaniu stron z inspiracjami, póki co mam kilka ulubionych, odszukanych m.im dzieki takim porównaniom jak to o wystroju wnętrz na maxmag
Ale szukam nieustająco dalej!
 
L

lena38

Guest
a jakie macie pomysły na aranżację domu podczas świąt? co na stół, jakie ozdoby? Ja kupiłam nowa zastawę, sosjerki i takie stojaczki an jajka, ale co do domu kupić, jak przyozdobić dom ?
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
w kwestii aranżacji wnętrz nie jest super ekspertem, ale co nieco wiem, po ostatnim remoncie, o malowaniu ścian :) ciekawym pomysłem jest stworzenie na powierzchni jakiegoś niestandardowego efektu, jak np, stiuk wenecki magnata, który imituje szlifowany marmur. Kolor rubinowy jest naprawdę wystrzałowy, spodoba się miłośnikom wyrazistych, mocnych kolorów.
 
Do góry